Pescuit Stationar

Acum este 05 Oct 2024, 00:19

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 19:46 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
truia scrie:
Dita scrie:
@ adi petrisor
Da ,aproape toate se fabrica in China, chiar si autoturisme volkswagen. :shock: ...
OK?


Si nu numai in China.... ai auzit de VW Paratti...sau VW Suran...sau VW Saveiro... VW Karmann... ... Auto Latina verisorilor!!

AVETI PERFECTA DREPTATE DAR SUNT FABRICATE SUB LICENTA NU SUNT CONTRAFACUTE


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 21:52 
Neconectat

Membru din: 30 Mai 2010, 18:43
Mesaje: 1111
Localitate: brasov
saru' mana, doamna! am tot respectul pentru afacerea si munca dumneavoastra insa ma mahneste un lucru: 90% dintre magazinele on line de profil gazduiesc si comercializeaza aceleasi produse. sunt burdusite cu aceeasi marfa de la energo. de ce nu incercati sa veniti cu ceva nou, inovativ si poate chiar prohibitiv? de exemplu mi-ar plcea sa pot cumpara produse rameau, am nevoie nespus de multa de fir gamakatsu, spre exemplu... sau produse mosella, pelzer...
pe bune, cu ce ma convingeti sa cumpar de la dvs daca-mi este mai simplu sa-l sun pe d.l benzar si sa-i spun ceea ce am nevoie?!
ganduri bune de la un pescar din bv!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
daca ar fi mai mult de 10 cumparatori pe an de asemenea produse cred ca s-ar aduce dar cum 99% din pescarii din romania folosesc mamaliga home made ce pretentii vrei sa ai de la magazinele online.......... marea majoriatate a pescarilor din romania pescuiesc pt tigaie, sincer iti spun ca li se rupe ca dai tu cu nus ce nada si nus ce fir daca ei cu 10 lei pot prinde 3 4 kg de peste sunt mai mult decat multumiti + de asta au si sansa de a scoate ceva profit (5 lei kg de peste)
din pacate asta e romania

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:06 
Neconectat

Membru din: 30 Mai 2010, 18:43
Mesaje: 1111
Localitate: brasov
greere scrie:
daca ar fi mai mult de 10 cumparatori pe an de asemenea produse cred ca s-ar aduce dar cum 99% din pescarii din romania folosesc mamaliga home made ce pretentii vrei sa ai de la magazinele online.......... marea majoriatate a pescarilor din romania pescuiesc pt tigaie, sincer iti spun ca li se rupe ca dai tu cu nus ce nada si nus ce fir daca ei cu 10 lei pot prinde 3 4 kg de peste sunt mai mult decat multumiti + de asta au si sansa de a scoate ceva profit (5 lei kg de peste)
din pacate asta e romania

mah greere, sut de acord cu tine! insa totusi, oare neamul asta e chiar asa de limitat si lipsit de inspiratie? pai imi iau si eu un program, platesc gazduirea unui magazin on line fac doua contracte de colaborare si sunt bisnis men in conditiile in care aceeasi marfa se gaseste si alte nus' cate magazine de genu' dar incadrate in alt chenar...
oare nu putem sa depasim unele (mici) bariere? :(


Ultima oară modificat de hoglet pe 02 Mar 2012, 22:14, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:07 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
hoglet scrie:
saru' mana, doamna! am tot respectul pentru afacerea si munca dumneavoastra insa ma mahneste un lucru: 90% dintre magazinele on line de profil gazduiesc si comercializeaza aceleasi produse. sunt burdusite cu aceeasi marfa de la energo. de ce nu incercati sa veniti cu ceva nou, inovativ si poate chiar prohibitiv? de exemplu mi-ar plcea sa pot cumpara produse rameau, am nevoie nespus de multa de fir gamakatsu, spre exemplu... sau produse mosella, pelzer...
pe bune, cu ce ma convingeti sa cumpar de la dvs daca-mi este mai simplu sa-l sun pe d.l benzar si sa-i spun ceea ce am nevoie?!
ganduri bune de la un pescar din bv!

PAREREA DVS ESTE IN CONFORMITATE CU CEEA CE NE DORIM SI NOI INSA PENTRU FISHERKING NU A VENIT MOMENTUL DE A DEVENI UN IMPORTATOR DIRECT DAR PT ASTA ESTE NEVOIE DE MUNCA SI DE STRADANIE PE CARE O DEPUNEM ZI DE ZI SI SPERAM CA MOMENTUL NU VA FI FOARTE DEPARTE.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:10 
Neconectat

Membru din: 30 Mai 2010, 18:43
Mesaje: 1111
Localitate: brasov
doamana, nu, nu trebuie sa deveniti neaparat importator insa doar ca trebuie sa bateti si la alte usi si sa aveti putina indrazneala!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:13 
Neconectat

Membru din: 30 Mai 2010, 18:43
Mesaje: 1111
Localitate: brasov
greere, eu am dat exemplele alea aleator si nu spun neaparat ca pentru a pescui intr-un mod placut trebuie sa ai scris pe bat ceva anume, pe tricou adi dassler iar in geanta sa ai cozonac brand.uit ( a se citi cozonac timone :lol: )


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
oricum in romania pana nu o sa creasca nivelul de trai salariul mediu si o sa dispara simtul de braconier nu o sa se schimbe prea multe :( :( :( :( plm stiu oameni cu restaurante/cluburi care dau cu parasute si la coasa/hatza/agatzat gandestete cat il intereseaza pe un muritor de rand sa ia o punga de nada sensas sau un fir mai bun ........

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:45 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
greere scrie:
oricum in romania pana nu o sa creasca nivelul de trai salariul mediu si o sa dispara simtul de braconier nu o sa se schimbe prea multe :( :( :( :( plm stiu oameni cu restaurante/cluburi care dau cu parasute si la coasa/hatza/agatzat gandestete cat il intereseaza pe un muritor de rand sa ia o punga de nada sensas sau un fir mai bun ........

cele mai corecte comentarii
AVETI DREPTATE :roll:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:48 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Simona , ai intrat intre sacali. :P Succes si aici , si in afacerea ta. Iar carcotasi gasesti peste tot , chiar si pe Prima TV ... ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.089s | 11 Queries | GZIP : Off ]