Pescuit Stationar

Acum este 02 Mai 2024, 20:47

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor - avem nevoie de medicamente!
MesajScris: 02 Feb 2016, 14:23 
Neconectat

Membru din: 31 Aug 2014, 18:52
Mesaje: 118
Localitate: Vanatori, VN
da Nutzu sigur trebuie sa fie federale anticonceptionalele din anglia. oricum dal naibi pe nebun cu denaturarile lui, eu nu ziceam ca pestele s-a rarit din cauza asta, ala e un caz izolat, e clar ca noi cauza din ultimii ani e braconajul doar ca sunt si motive mai greu de vazut de poluare si noi oamenii de rand nu putem stopa braconajul sau pescuitul excesiv cand politistii ii protejeaza sau ii ajuta chiar, nu putem darama baraje cum s-a intamplat in SUA pentru salvarea nu stiu carui sturion sau ceva de genu pentru ca oricum la noi de abia se construieste ceva si e bine ca macar se construieste, asa ca cel mai realist lucru ramane discutia despre anticonceptionale :lol:


Ultima oară modificat de alexandru alanei pe 06 Feb 2016, 10:15, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor - avem nevoie de medicamente!
MesajScris: 02 Feb 2016, 14:35 
Neconectat

Membru din: 31 Aug 2014, 18:52
Mesaje: 118
Localitate: Vanatori, VN
sau nu ne ramane decat sa pastram curatenia pe mal in locul de pescuit chiar daca nu toate gunoaiele sunt ale noastre, asta se poate face, nu stiu cum o fi prin alte parti dar pe malul siretului toti pescarii, pe unii ii si cunosc a fi foarte curati si civilizati, parca o fi vreo superstitie dar pur si simplu nu pot sa plece pana nu au bagajele curate si arunca toate gunoaiele pe mal sau direct in apa, nici vorba sa puna gunoiu in masina


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ajutor - avem nevoie de medicamente!
MesajScris: 05 Feb 2016, 22:05 
Neconectat

Membru din: 05 Mar 2010, 13:29
Mesaje: 691
Localitate: Bucuresti
nutzu_z scrie:
Alexandru, sa inteleg ca in Anglia femeile folosesc anticonceptionale ecologice? Ca numai asa s-ar explica densitatea incredibila de peste din apele lor publice... Cred ca in America nu folosesc deloc anticonceptionale de au crapi si fitogfagi de nu mai stiu cum sa scape de ei. Interesanta discutie si mai interesant e faptul ca se poarta cu o anumita doza de convingere...


Pai Nutule ... uite si tu la salbaticii astia de englezi .... apoi iti dispar intrebarile :D

https://www.youtube.com/watch?v=ayUqySi97FU

_________________
Constantinescu Catalin
http://www.FeederShop.ro
Emisiuni / tutoriale pescuit la feeder
https://www.youtube.com/channel/UC9jyYs ... _polymer=1


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 13 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.057s | 13 Queries | GZIP : Off ]