Pescuit Stationar

Acum este 29 Sep 2024, 07:26

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 19:32 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Haideti sa vedem ce face Pestisorul, ca nu mai inteleg nimic. Zice ca nu mai concureaza, da se implica activ in modificarea campionatului si propune piste pt finale. Deci , raspunsul tau este?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 19:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
pariez 1 leu pe Un posibil raspuns : APROAPE :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 19:44 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Eu zic ca o sa concureze ca e persoana publica acuma si trebuie sa-si pastreze imaginea, ca altfel il uita lumea :D :D
Serios eu zic ca vine la finala.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 20:23 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:28
Mesaje: 179
Localitate: Giurgiu
@Petrisor
nu te lasa influentat. pastreaza suspansul si nu zice nimic :lol:

_________________
Cand esti mort, nu stii ca esti mort. Pentru ceilalti e trist. La fel si cand esti prost...(Philippe Geluck)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 20:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
buna baieti ma-ti cam luat prin surprindere cu acest subiect sa va spun sincer cum sta treaba,am 28 de ani,am inceput concursurile de la 14 ani,am trecut prin toate etapele,am carat bagajele lui degeratu,am amestecat nada pentru altii,am strans rame si viermi din diferite gunoaie pentru ei,si nu mi-e rusine de ce am facut.eu de felul meu sunt mai prostanac si daca mut un cui din stanga in dreapta pun suflet,m-am consumat enorm pentru fiecare concurs pentru fiecare infrangere si pentru fiecare vorba aruncata asupra mea(bune si rele)am respectat pe toata lumea si am dat buna ziua indiferent de cine se afla in preajma mea,intodeauna mi-am dorit sa am sanse sa castig,chiar daca nu ma ridic la nivelul unora vreau sa am speranta ca pot castiga atat la individual dar mai ales la eckipe.mam sacrificat mult altii mergeau in oras ,pe strand eu tineam de banut sa merg la concurs,m-au ajutat parintii insa cum au putut si ei,aproape suficient pentru concursuri insa insuficient pentru restul.
eu nu am avut o copilarie ca altii cu distractie cu plecari de sarbatori mai tot timpul la munte,chefuri la facultate ba mai mult stateam la cursuri de dimineata pana seara de luni pana miercuri,faceam in avans ca sa pot pleca acasa repede sa ma antrenez.eu traiesc fiecare partida de pescuit dar mai mite concursurile,am cunoscut oameni minunati si dupa ei imi va parea cel mai rau.
sau acumulat multe in ultimii ani prietenii apropiati stiu despre ce e vorba,as vrea si eu o vacanta linistita de care nu am mai avut parte de foarte mult timp,am fost anul trecut la mare insa finala pe ekipe ma macinat si nu am avut stare,povestea poate continua mult si bine,sigur din inima va spun ca-mi pare rau,mi-as dori sa pot continua insa va fi destul de greu sa revin asupra deciziei,sunt unele probleme pe care nu le pot discuta aici din respect pentru altii dar cine stie ce va fi......
vreau sa ma intelege-ti ca am vorbit foarte serios,urmeaza ca voi sa ma intrebati daca va fi o sansa sa mai concurez............?...minunile sunt putine.......
respect ,adi petrisor.

ps. daca deranjeaza pe cineva parerea mea nu mai scriu fara nici o suparare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 21:11 
Neconectat

Membru din: 01 Ian 2010, 17:27
Mesaje: 334
I-mi pare rau ca pe acest site se pune in discutie situatia oricarui competitor. Mai ales ca vine din partea moderatorului. Acest om nu poate fi tras la raspundere de nimeni dintre noi. Nu avem dreptul sa fim judecatorii nimanui, chiar daca isi exprima parerea lui personala despre subiectele puse in discutie pe forum. Sa inteleg acest lucru ca pe acest site au voie sa comenteze si sa faca propuneri doar competitorii doriti de moderatori ? A inceput cenzura si limitarea la libera expunere a opiniei? Chiar nu mai conteaza parerea noastra in subiectele forumului?Chiar vreti sa impuneti politia cibernetica in oricine va este incomod?
Am fost de acord aproape intru totul in proiectele pe care le discutati ,dar nu sunt de acord sa fie un topic cu acest nume ,si sa fie pus la colt ca un copil mic cea gresit.
In mod civilizat se asteapta scuze pentru acest nenorocit de topic si se asteapta promisiunea ferma ca atacul la persoana sa nu mai aiba ce cauta pe acest forum.
Nu vreau sa supar pe nimeni dar asa ceva nu poate fi tolerat !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 22:05 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
pandrei scrie:
I-mi pare rau ca pe acest site se pune in discutie situatia oricarui competitor. Mai ales ca vine din partea moderatorului. Acest om nu poate fi tras la raspundere de nimeni dintre noi. Nu avem dreptul sa fim judecatorii nimanui, chiar daca isi exprima parerea lui personala despre subiectele puse in discutie pe forum. Sa inteleg acest lucru ca pe acest site au voie sa comenteze si sa faca propuneri doar competitorii doriti de moderatori ? A inceput cenzura si limitarea la libera expunere a opiniei? Chiar nu mai conteaza parerea noastra in subiectele forumului?Chiar vreti sa impuneti politia cibernetica in oricine va este incomod?
Am fost de acord aproape intru totul in proiectele pe care le discutati ,dar nu sunt de acord sa fie un topic cu acest nume ,si sa fie pus la colt ca un copil mic cea gresit.
In mod civilizat se asteapta scuze pentru acest nenorocit de topic si se asteapta promisiunea ferma ca atacul la persoana sa nu mai aiba ce cauta pe acest forum.
Nu vreau sa supar pe nimeni dar asa ceva nu poate fi tolerat !


Eu eram curios daca mai concureaza si atat. In rest nu inteleg nimic din ce scrii. Ce cenzura? Petrisor incomod? Cu ce l-am pus l-a colt? Atac la persoana??????Nu inteleg care e problema ta. In plus Petrisor ne-a lamurit fara sa se supere si fara sa-l deranjeze topicul. Daca vrea Petrisor inchid topicul si gata, fiindca am primit raspunsul.

ps. eu imi permit de-astea cu Petrisor si el cu mine.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 19 Ian 2010, 23:24 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Ba Grasule daca pe mine si pe Tudose m-au convins Micutu cu Boducan sa nu ma retrag ...eu te conving pe tine !!!!!!!!!!! Fara tine nu ma duc!!!!!! si daca te leg de masina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nici nu te las sa mai raspunzi ca inchid topicul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurentul Petrisor
MesajScris: 20 Ian 2010, 21:45 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Bine , Suciule , eu te-am convins , da' pe mine cine ma convinge?
Petrisor , mi-au dat lacrimile! Boule...
Acum se va spune ca te insult si ca te bat cu ranga???Cu cotorul de la rube... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 9 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]