Pescuit Stationar

Acum este 16 Mai 2024, 20:37

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 845 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 85  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 15 Feb 2016, 08:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Ian 2016, 11:26
Mesaje: 59
Am numarat aproape 100 persoane?
Unde este asta si ce campionat?

_________________
Lucian Constantin
www.gyorg.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 15 Feb 2016, 21:19 
Neconectat

Membru din: 02 Oct 2013, 21:31
Mesaje: 303
dupa peisaj cred ca este pe zetea. o amicala la benzar acasa


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 15 Feb 2016, 21:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Ian 2016, 11:26
Mesaje: 59
halal amicala, nu putea si Benzar sa-i trimita lui mopescu macar copii de la acesta miuta? Depaseau si ei o etapa de-a noastra macar :D

_________________
Lucian Constantin
www.gyorg.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 15 Feb 2016, 21:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Nu era pista omologata!Din cate stiu a participat si campionul federal! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 17 Feb 2016, 16:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
zsolt scrie:
...Din cate stiu a participat si campionul federal! ;)

Se spioneaza la greu!!!!!.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 17 Feb 2016, 17:57 
Neconectat

Membru din: 08 Iul 2013, 18:01
Mesaje: 194
A si facut doi de I numa ca era 1 mansa! :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 17 Feb 2016, 18:32 
Neconectat

Membru din: 08 Iul 2013, 18:01
Mesaje: 194
O menţiune specială. Toate regulamentele de desfăşurare ale competiţiilor vor trebui să fie în conformitate cu regulamentele de competiţie elaborate de Federaţia Română de Pescuit Sportiv şi să facă precizarea expresă a faptului că respectiva competiţie nu are caracter oficial.

Ştefan Popescu – preşedinte FRPS

Mei ziditule da toate regulamentele l-ai plagiat de la ei! :shock: :shock:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 17 Feb 2016, 21:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
[quote="nutzu_z"]Ba baiatule, astia au primit la Falticeni si ceva jointuri? Auzi citat:

Gabriel George Neamtu: Astept o oferta si clauze contractuale pt a ma muta la un club curat, care nu are hartii d'astea cu datorii de "cinshpe" milioane vechi. Eu sunt dispus la orice negociere, atata timp cat este o afacere buna pt familia mea. Sunt convins ca si cei de la Gilort imi vor acorda transferul daca e vb de "marafeti" in plus! wink emoticon


...plm ce simplu este sa fii pescar sportiv si sa semnezi contracte pe bani grei. Tre sa ma reorientez catre federatie. Poate imi da si mie de un Brifcor.[/quote

Nu faceti misto..e un lucru bun..il rog pe Luci Fiat sa ia legatura cu acest Ringer al federatiei ca am inteles ca mai are nevoie de un om...ar fi un pas important spre titlu...pentru noi bineinteles.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 18 Feb 2016, 16:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 08 Ian 2016, 11:26
Mesaje: 59
Eu nu sunt convins ca va puteti permite sa-l luati la club. Dupa rezultatele de la federatia i-a crescut cota enorm si deja se bat pe el mai multe cluburi mari, Steaua, Dinamo, Ferentari, Timisoara, ;)

_________________
Lucian Constantin
www.gyorg.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Am scapat de dracu si am dat de tasu !
MesajScris: 19 Feb 2016, 19:47 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
diego scrie:
Vedeti ca Stefan Poepescu e sef si pe la AGVPSR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


"ULTIMUL „HEI RUP”
January 13, 2016 by popescu.stefan Leave a Comment
greek translation services

Radio șanț începe să emită. Este adevărat că emite cu bruiaje. Dar încearcă să o facă.

Aflu de o mobilizare uriașă a naivilor care încă mai cred în AGVPSR , cum că vor să facă o demonstrație de forță mobilizând toată suflarea pescărească pentru a demonstra (cui?) că toți pescarii sportivi din România sunt în curtea AGVPSR, organizând un Campionat paralel cu cel oficial al federației.

Întrebarea pe care mi-o pun, este următoarea: S-a deschis AGVPSR la punguța cu doi bani sau vor să o facă tot pe banii pescarilor sportivi? Sau amatori după tezele lui Neculai Șelaru! Adevărul este că amatori au fost tot timpul, pentru că numai un amator se lasă jecmănit de niște escroci.

Oricum, provocare este bună. Cu o singură precizare. Cei care aleg taberele, acolo vor rămâne pe veci.

Ștefan Popescu – președinte AGVPSR"-sursa frpsc.ro

Normal ca el prezidente deja a schimbat semnatura si e semnat ca presedinte de simplu asociatie de carton-FRPS

Ba da nu va suparati dar cred ca mai maxim nu poate sa fie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Hai ca m-am amuzat de individ. Cu CN-ul lui , cu campeonii lui , cu dilemele lui. Asadar , stiind ca pupincuristii raporteaza urgent , fac aici o propunere-provocare. De pe marginea santului. De unde l-am vazut ridicat pe cel care prefera vodca , ca asa beau barbatii... :lol: :lol: :lol:
Deci :

Un lot de pescari doar din AJVPS Alba , adica 5 persoane ,toti de pe marginea santului , provoaca lotul de pescari sportivi campeoni ai federatiei la o miuta. Reguli FIPS-CIPS. Stationar. Fiecare lot pune 10.000 ron. Castigatorii iau totul. Am mai facut-o in trecut (provocarea) si am primit aceeasi tacere. Asadar , d-lor federali ? Va bagati sau taceti in puii mei din gura definitiv? Lasati-ne pe marginea santului , in timp ce voi concurati cate 2 la o categorie... Ca la cununie , domnilor , vorbiti acum , sau taceti in puii mei din pliscuri...
PS Suntem dispusi , daca aveti potential , sa marim miza. Locatia o alegem astfel , fiecare vine cu 3 propuneri , se pun cele 6 bilete intr-o urna si se extrage una.

Banii se pastreaza de catre o persoana serioasa , sa nu fuga cineva cu ei...ca stim cazuri cand s-au platit cu ajutorul procurorilor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 845 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 85  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.024s | 15 Queries | GZIP : Off ]