Pescuit Stationar

Acum este 27 Iun 2024, 22:03

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pescuit iarna la oblete
MesajScris: 13 Ian 2011, 15:36 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
adi petrisor scrie:
ionut-raptor scrie:
Am folosit Ice Mix de la Benzar dar se ducea relativ repede la fund.Probabil ca am umectat-o prea mult

ionut sigur ai udato de ai facuto praf :lol: :lol: :lol: ice mixul poate sta 20 de secunde la suprafata dupa care se desface usor coborand spre vad dar atentie sunt particole care vor sta intre ape e o smekeria cu udatul dar asta ar trebui sa ti-o arat...sper sa ne vedem vreo data ...si sensas are o asemenea nada ;)

Deci Benzar se duce repede la fund... Petrisor , vezi sa nu te traga dupa el !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Si Trabucco are o nada mai buna decat cele doua , dar trebuie si aia sa o sti umencta. ;)
O sa-ti arat si eu tie , Petrisorule o smecherie... ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pescuit iarna la oblete
MesajScris: 13 Ian 2011, 18:23 
Neconectat

Membru din: 06 Sep 2010, 17:33
Mesaje: 8
Prieteni,azi din pacate pt partida de maine nu am mai gasit benzar mix in magazine.Pot folosi Techno sange special scobar?Ca granulatie e destul de fina. :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pescuit iarna la oblete
MesajScris: 16 Ian 2011, 00:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
...ai putea sa incerci. Poti sa adaugi si nise lapte praf la nada de oblete.

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pescuit iarna la oblete
MesajScris: 16 Ian 2011, 03:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
alintudose scrie:
adi petrisor scrie:
ionut-raptor scrie:
Am folosit Ice Mix de la Benzar dar se ducea relativ repede la fund.Probabil ca am umectat-o prea mult

ionut sigur ai udato de ai facuto praf :lol: :lol: :lol: ice mixul poate sta 20 de secunde la suprafata dupa care se desface usor coborand spre vad dar atentie sunt particole care vor sta intre ape e o smekeria cu udatul dar asta ar trebui sa ti-o arat...sper sa ne vedem vreo data ...si sensas are o asemenea nada ;)

Deci Benzar se duce repede la fund... Petrisor , vezi sa nu te traga dupa el !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Si Trabucco are o nada mai buna decat cele doua , dar trebuie si aia sa o sti umencta. ;)
O sa-ti arat si eu tie , Petrisorule o smecherie... ;)


CRETIN PROST CU BUBE-N CAP SI CU RAIE LA STOMAC....NU INCERCA SA MA PROVOCI..EU RESPECT TOATE NAZILE SI SUNT SIGUR DE TRABUCCO ,EU CAND FOLOSEAM MIX CARPA SI CARASIO MATCH VOI VA RUPEATI TIBIILE LA ENERGOFISH LA DEPOZIT SA LUATI SENSAS ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 24 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]