Pescuit Stationar

Acum este 27 Iun 2024, 22:06

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 20 Ian 2011, 08:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:19
Mesaje: 1272
Localitate: Cluj-Napoca
Nu stiu cati pescari din Romania se ridica la standardul domnului Mateescu (Maty). Este cu multe clase peste covarsitoarea majoritate a pescarilor de competitie din tara. Sunt doar cativa cei care, la ora actuala, stau acolo sus in fruntea piramidei performantei, experientei si sunt veritabile puncte de reper pentru foarte multi pescari, iar domnul Mateescu este unul dintre aceste simboluri, iar in loc sa-i apreciem pe acesti oameni, sa ne rugam si sa ne bucuram cand impartasesc cateva informatii celorlalti, unii dintre noi ii ataca, ii jucnesc, ii umilesc in spatiul virtual, poate fara sa-i cunoasca sau fie din rautate sau invidie. Pacat...Eu as fi bucuros ca astfel de pescari sa se "laude" mai des pe aici cu astfel de capturi...
Respectele mele domnule Mateescu pentru tot ceea ce ati facut si veti face in continuare in acest minunat sport numit pescuit.

_________________
"If you are one of those unfortunate souls who suffer from a passion for angling.."

The more I practice the luckier i get!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 20 Ian 2011, 12:22 
Neconectat

Membru din: 16 Dec 2009, 11:13
Mesaje: 410
Relu scrie:
Cred ca ar fi si mai respectat daca nu s-ar lauda in public cu partide interzise tuturor celorlalti ;)


Domnu, simpla prezenta a lui nea Maty pe o balta privata inseamna reclama gratuita ptr patron si balta respectiva.
Cand o sa ai si matale jumate din vitrina de trofee a lui nea maty cu siguranta nu ti se va interzice accesul pe nici o balta autohtona.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 20 Ian 2011, 13:31 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
truia scrie:

Tudose.... in ideea asta: Sa nu dea dracii sa-l mai faci cum iti vine la gura pe Petrisor ca ai incurcat-o!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Stai jalnic la gramatica , ma vad obligat sa te corectez. Sau te las sa-ti corectezi singur postarea??? :lol: :lol: :lol: Tot cu 2 litere , n-ai voie sa pui mai multe... :lol: :lol: :lol: :lol:
Pai eu am voie sa-i fac ce vreau porcusorului , ca-l stiu de cand n-avea par pe puta(nu cred ca i-a crescut inca , dar el mai spera inca...)... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Tudose esti cel mai tare nebun...nu te mai citesc ca o sa ma cac pe mine de ras!!!... :lol: :lol: :lol: :lol:

si ma corectez ca sa inteleaga si cei mai putini subtili:
Tudose.... in ideea asta: Sa nu dea dracii sa-l mai faci cum iti vine in gura pe Petrisor ca ai incurcat-o!!! :lol: :lol: :lol:

E bine asa?[/quote]


Da , e perfect , dau 3 viermi ca n-ai scris " cu " , dar toata lumea stie adevarul... ramane " in " . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 20 Ian 2011, 13:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
drja incepi sa ma plictisesti cu glumele tale hai pupana in c..poate-ti vin idei mai inteligente..cretin de ferma ce esti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 21 Ian 2011, 12:29 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Da , inteleg , voi fi mai milostiv cu tine. Te las sa respiri. Odihneste-te 2 saptamani , pana vin de la ski. Ca apoi te iau iarasi de bun!!! ;) ;) ;)
Si nu uita sa te speli in fiecare zi pe dinti , sa te dai cu deodorant si sa-ti schimbi ciorapii... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Muci pe chiuveta ce esti !!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 21 Ian 2011, 12:29 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
P.S. De unde chiuveta la tine ??? Pe lighean... ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 24 Ian 2011, 22:14 
Neconectat

Membru din: 26 Oct 2009, 07:08
Mesaje: 985
Localitate: Lupeni- Hunedoara
Relu draga, iti vin eu in ajutor. Daca nu-l cunosti pe Dl. Maty, citeste te rog revista Pescar Modern din luna ianuarie 2011, care sta sa apara saptamana aceasta. Gasesti acolo un interviu realizat cu Dl. Maty si cateva poze, inclusiv cu o parte din vitrina cu trofee.
In plus, daca l-ai cunoste si personal ... e ca si cum l-ai cunoste de exemplu pe Hagi (din fotbal).


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Primele capturi in 2011
MesajScris: 24 Ian 2011, 23:31 
Neconectat

Membru din: 04 Ian 2010, 20:18
Mesaje: 82
da cati ani ai ma reluletule ,de ai tupeu asta jegos sa te dai la birfa cu nea Maty, ia o gura de apa rece ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 26 Ian 2011, 13:49 
Neconectat

Membru din: 04 Feb 2010, 12:41
Mesaje: 13
Eu cred ca era reclama la nada benzar :P


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.058s | 11 Queries | GZIP : Off ]