Pescuit Stationar

Acum este 28 Sep 2024, 16:27

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 11:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2010, 18:04
Mesaje: 139
nu are suprapopulare ca nu isi permite greseala sa o comita. A scos la greu tot ce era mik si are numai trofee. :twisted: :lol: :mrgreen: ma rog... una peste alta, una este sa numeri frunzele de trifoi de pe malul celalalt si alta sa te uiti in zare la celalalt mal :P:D asa de caterinca nu zic ca nu este ok sa iti faci damblaua pe baltoaca aia dar nu este de omologat nimik... pestele in afara sa fuga prin parcarea de vis a vi nu are unde pleca deci nu are sanse de lupta... pe cand dincolo....pfoaaaaaaaa face 100 de metri garduri cu tine.... are zone cu buturugi...plauri... stepi... alta mancare de peste.... oricum felicitari!!!! pentru tine este un record ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 11:39 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
...eu cred ca nu te-a uitat bine la film. Buturugi si stuf este din belsug, chiar la 13m de mal ca doar de langa stuf l-am scos. Deci aici are doar un pas pana la stuf, nu 100m ca in alte parti.

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 14:26 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Nutzule,eu te felicit,dpmdv e o mare realizare indiferent de locatia in care l-ai prins,eu chiar cred ca este mai complicat pe o balta mai mica(daca ai norocul sa-ti intre) decat pe o apa deschisa...as putea spune ca ,,,chiar te invidiez :oops: ...mi-as fi dorit sa am si eu aici crapi, asa de mari,sa-mi testez "experienta" si echipamentul.Oricum inca o data, felicitari !!!.

p.s. e mai onorabil sa-l pui in mincioc(juvelnic)...decat pe langa ;) ;) ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 20:09 
Neconectat

Membru din: 12 Iun 2011, 09:17
Mesaje: 62
nutzu_z scrie:
Scoty maestru al pestilor! Tre sa iti iau un pampers ca sa nu te caci prea tare pe tine, desi dupa cum vad ca ataci pe aici cu Vijelie, prea va deranjeaza pestele asta si cred ca deja te-ai cam cacat pe tine. Nu stiu de ce dar parca imi aduci aminte de un amic care e mare pescar, dar din cand in cand ii place sa mai puna cate o trilpa sub montura pentru a avea randament mai bun la periat! ...deh, tipic romanesc si bineinteles de o mare sportivitate!


Cu tripla de la tine am invatat! :lol: :lol: :lol: :lol: Muresul e aproape si de tine! ;) ;) ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 20:32 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2010, 18:04
Mesaje: 139
braco...jepcaru' ... BUUUUU BUUUUUUUUU cica pescar sportiv.... asa scoty varsa :)))) :)))) :mrgreen: :twisted:
BALADA JEPCARULUI :))))))))
1)
DE CONCURS EL S-A LASAT
SI DE JAPCA EL S-A LUAT
PE MURES BRACONEAZA ACUM
CU O BOTA DE ALUN.


NUTZU ESTE MESERIAS
LA ANCORA TRAGE PE IMAS
CATE-UN SCOBAR DE-O SCHEOAPA
SA SCOATA ECONOMIA DIN GROAPA.

SCOTY DE CUM LA VAZUT
MAESTRU L-A RECUNOSCUT
CA EL JEPCAR MAI RAR
PLIN DE SOLZI IN BUZUNAR.

BLA BLA BLA
VARIANTA VIJELIOASA A RECORDULUI :))))))
1)
PE LIGHEANUL DE LA BEN
PLANGE NUTZU FARA TEN
UN CIORTAN A AGATAT
PRIN PARCARE L-A PLIMBAT

DOUA ORE L-A FRECAT
CU-N ELASTIC MOLICEL
PE CAMP ALEARGA EL
CU A LUI BATA DE LA NUCI
MAI BINE DADEA LA ....:))

SI CAND CRAPUL CEL VOINIC
DE NUTUZU SE-NDURA UN PIC
LA MINCIOC EL VINE ACUMA
NUTZU SA-SI IA CUNUNA

DUPA CE PE MAL L-A LUAT
IN PLAPUMIOARA L-A BAGAT
RECORDU' REPEDE-I OMOLOGAT :))

:lol: :twisted: :lol: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 21:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
scoty scrie:
nutzu_z scrie:
Scoty maestru al pestilor! Tre sa iti iau un pampers ca sa nu te caci prea tare pe tine, desi dupa cum vad ca ataci pe aici cu Vijelie, prea va deranjeaza pestele asta si cred ca deja te-ai cam cacat pe tine. Nu stiu de ce dar parca imi aduci aminte de un amic care e mare pescar, dar din cand in cand ii place sa mai puna cate o trilpa sub montura pentru a avea randament mai bun la periat! ...deh, tipic romanesc si bineinteles de o mare sportivitate!


Cu tripla de la tine am invatat! :lol: :lol: :lol: :lol: Muresul e aproape si de tine! ;) ;) ;)



...campioaneeee, de la mine nu ai invatat ca eu nu fac orice ca sa prind peste fiindca nu prea halesc peste decat din an in pasti. Si ca sa ii gadel cu tripla parca nu ma trage sufletul! ;) ;)

... si nu stiu de ce te simti, ca doar am mentionat ca imi aduci aminte de cineva!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Ultima oară modificat de nutzu_z pe 21 Sep 2011, 21:56, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 21:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Vijelie, e frumos dar nu prea! Tre sa mai inveti cu rima. :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 21 Sep 2011, 22:28 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 10 Oct 2010, 18:04
Mesaje: 139
nutzu_z scrie:
Vijelie, e frumos dar nu prea! Tre sa mai inveti cu rima. :lol: :lol: :lol: :lol:



sa mai bag 10-20 de strofe ????? :p :lol: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 22 Sep 2011, 06:19 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Feb 2010, 06:35
Mesaje: 150
Localitate: ARAD
nu stiu cate kg.are dar e mare


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Crapi de doua cifre pe rubeziana!!! Numai autohtoni!!!
MesajScris: 22 Sep 2011, 07:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
... a avut 16,2 cu tot cu "plapuma" cum zice Vije. Iar plapuma goala are un kil osuta si ceva... Nici macar nu era a mea plapuma ca eu nu am asa ceva si nici minciog de crap. Cu minciogu meu ii puneam eventual prezervativ...

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.042s | 11 Queries | GZIP : Off ]