Pescuit Stationar

Acum este 29 Sep 2024, 00:19

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 75 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 15:52 
Neconectat

Membru din: 22 Feb 2013, 20:01
Mesaje: 110
Marius scrie:
adi suciu scrie:
Vlade , cred ca te plictisesti pe aici ;) ;) ;) ;) ;)
N-ai vrea tu sa ne lasi ...sa ne stricam manichiura.... singuri ????
...sau sa te ajutam noi :? :? :? :? ...sa ne lasi ??? :? :?

asa e la inceput mai baieti,te mai plictisesti,te mai duci contra vantului...........omu e dispus sa va invete cateva trucuri si voi...........nimic??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tu cine mai esti?...inca unu cu nasu' pe sus...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 19:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mar 2010, 13:41
Mesaje: 585
Localitate: Baile-Felix
VLAD scrie:
Marius scrie:
adi suciu scrie:
Vlade , cred ca te plictisesti pe aici ;) ;) ;) ;) ;)
N-ai vrea tu sa ne lasi ...sa ne stricam manichiura.... singuri ????
...sau sa te ajutam noi :? :? :? :? ...sa ne lasi ??? :? :?

asa e la inceput mai baieti,te mai plictisesti,te mai duci contra vantului...........omu e dispus sa va invete cateva trucuri si voi...........nimic??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tu cine mai esti?...inca unu cu nasu' pe sus...

imi pare rau ca crezi asta dar,insa in afara ca te bagi aiurea si faci comentarii de 2 bani..................nimic.aici nu e vb cine are nasu pe sus,crede-ma imi cunosc lungul nasului,insa urmarind postarile tale(desi ti s-a mai atras atentia si de altii ca esti pe langa)ma face sa cred ca esti un copil imatur.ai ajuns tu in masura sa dai sfaturi la altii in legatura cu folosirea sau nu a unui mixer(de exemplu),cand tu nu ai fost in viata ta la un concurs,sau nu ai fost nevoit sa faci un volum mare de nada(facut ca la carte,nu aruncate una peste alta aiurea).motivezi totul prin faptul ca ,,va stricati manichiura,,.eu zic sa te pui pe documentat,testat,pescuit ca sa deprinzi ceva experienta si apoi poti veni sa iti dai cu parerea.sau cumva ai impresia ca oamenii astia nu au ce face cu banii(nu au in ce sa ii investeasca) si isi iau scula doar de moft???eu zic sa iti vezi si tu lungul nasului si sa vorbesti politicos(nu de alta dar nu suntem de aceeasi varsta).oricum de cand te-ai inregistrat(asta fiind de curand)doar de mistouri te-ai tinut,cred ca ar fi cazul sa te opresti,pt binele tuturor.scuze off topic insa nu m-am putut abtine!!!

_________________
Marius Mada


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 19:58 
Neconectat

Membru din: 22 Feb 2013, 20:01
Mesaje: 110
Domnule Marius sunt convins ca la primul concurs pierdut veti da vina pe bormasina:)))))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 20:53 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
VLAD scrie:
Domnule Marius sunt convins ca la primul concurs pierdut veti da vina pe bormasina:)))))


Cand 10 persoane iti spun ca bormasina este foarte utila la pregatirea nadei...tu nu ca batman... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Multe lucruri nu sunt decisive in pescuit, dar in schimb te ajuta foarte mult. Asta vrea toata lumea sa-ti explice :D :D :D :D :D ..da' tu nu ca batman... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ar trebui macar sa-ti pui un semn de interbare de ce atata lume foloseste bormasina la prepararea nadei.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 20:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Așa mă Vlade, fute-i pă toți!! Arată-le că tu nu ești ghey și ești dispus să îți strici manichiura!!! Și da, arată-le că ești și mare pescar de crap și că știi să folosești pământ aditivat, maai ales atunci când bagi și larve în el. PE EI PE MAMA LOR!!!


ps... ești stelist nu??

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 21:12 
Neconectat

Membru din: 22 Feb 2013, 20:01
Mesaje: 110
Andrei Ghioghiu scrie:
VLAD scrie:
Domnule Marius sunt convins ca la primul concurs pierdut veti da vina pe bormasina:)))))


Cand 10 persoane iti spun ca bormasina este foarte utila la pregatirea nadei...tu nu ca batman... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Multe lucruri nu sunt decisive in pescuit, dar in schimb te ajuta foarte mult. Asta vrea toata lumea sa-ti explice :D :D :D :D :D ..da' tu nu ca batman... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ar trebui macar sa-ti pui un semn de interbare de ce atata lume foloseste bormasina la prepararea nadei.


Mi-am pus un semn de intrebare:) ce dracu caut io aici? 'tu-i mama ei de bormasina...luati-va si flex la voi ca nu se stie


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 21:19 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
@Nutzu
asa, asa ....sa-i mai creasca s-un coi in palma sa mestece mai cu spor ...sau sa-i aplaude pe alti ce o fac cu bormasina :lol: :lol: :lol: :lol:

@Vlad
"ce dracu caut io aici ?"
incep si eu sa ma intreb acelasi lucru de-o vreme , da ti-am spus , daca nu esti hotarat te ajutam sa dispari , mai ai cateva ...incercari si scapi de-o grija ;) ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 21:22 
Neconectat

Membru din: 22 Feb 2013, 20:01
Mesaje: 110
nutzu_z scrie:
Așa mă Vlade, fute-i pă toți!! Arată-le că tu nu ești ghey și ești dispus să îți strici manichiura!!! Și da, arată-le că ești și mare pescar de crap și că știi să folosești pământ aditivat, maai ales atunci când bagi și larve în el. PE EI PE MAMA LOR!!!


ps... ești stelist nu??


daca mesajul tau era ironic sa stii ca nu ti-a iesit:)))....era vorba ca manichiura se strica la sitare cand e folosit pamant. Si normal daca o umectezi prea tare pui pe sita numai plastelina:)))))))..dar pentru 50 ron la un salon de infrumusetare avem unghiute noi noute:P


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 21:33 
Neconectat

Membru din: 22 Feb 2013, 20:01
Mesaje: 110
Se recomanda inaintea sitarii nadei cu adaos de pamant:)))

Fişiere ataşate:
79067[1].jpg
79067[1].jpg [ 60.08 KiB | Vizualizat de 4103 ori ]





Dupa Sitare:))

Fişiere ataşate:
crema-nivea[1].jpg
crema-nivea[1].jpg [ 67.12 KiB | Vizualizat de 4103 ori ]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mixer nada
MesajScris: 16 Mar 2013, 22:47 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 75 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.235s | 13 Queries | GZIP : Off ]