Pescuit Stationar

Acum este 18 Mai 2024, 14:05

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 72 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Achizitie platica ptr.Sacel
MesajScris: 20 Noi 2009, 13:13 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
logitax scrie:
Ceva nou pentru mine ! Un domn de acolo, probabil gestionarul, mi-a relatat, chiar cu lux de amanunte, ca ei au un sistem rapid de golire, dupa care urmeaza popularea cu sturioni ...! Nu era vorba de nici un fel de SETCA ! Si cind aduni tone de platica la setca ? .....................................................................
Oricum am primit deja mai multe oferte din Ungaria. Cind ne intilnim le discutam (paleta de marimi trebuie bine negociata).
Mai scump dar mai sigur ! Fara figuri si surprize !


Logitax , sarulestiul are un perimetru de vreo 48-50 km...Cum crezi ca-l pot goli rapid? :lol: :lol: :lol:
Evident , mai au alte bazine pe langa , dar... platicile din lacul mare provin , de unde le muta ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: ACHIZITIE PLATICA PENTRU SACEL
MesajScris: 23 Noi 2009, 17:11 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
Acolo deci, se prinde numai la setca ! Asa marfa nu-mi trebuie ! Peste ranit, imposibil de "carat" 400 de km si sa si mai traiasca ! Dar cred ca s-au prins si ei ca nu pot fi un client pentrui ei (stiau ca e vorba de pescuit sportiv). Vad ca n-au mai dat nici un semn de viata... !!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 72 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.017s | 10 Queries | GZIP : Off ]