Pescuit Stationar

Acum este 04 Mai 2024, 08:17

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: pista de la Slatina(finala A 2009)
MesajScris: 14 Noi 2009, 19:22 
Neconectat

Membru din: 01 Noi 2009, 20:53
Mesaje: 311
Un mic raspuns pentru Adi Suciu:
nu pentru ca mi-a mers bine am amintit de Medgidia, ci pentru ca este o pista adevarata de pescuit si pentru ca s/a prins peste adevarat in conditii meteo destul de grele. la cate concursuri sunt in Romania merita facut un efort si mers pe o pista asa cum e cea de la Medgidia!
sa stiti ca nu e numai opinia mea marea majoritate a celor care au pescuit anu trecut acolo la finala pe echipe au fost multumiti de calitatile acelei piste: f echilibrata cu peste de concurs cu tot ce isi poate dori un pescar de stationar.... Sigur distanta, cazarea drumul.... toate conteaza. Eu am amintit/o numai din prisma concurentului!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pista de la Slatina(finala A 2009)
MesajScris: 14 Noi 2009, 19:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 18:14
Mesaje: 578
de obicei , acolo sunt conditii meteo grele (e campie 70-80%sanse sa bata vintul puternic), unii au simtit-o, la echipe,pe propriul buzunar; nu e departe, e foarte departe;daca faci o medie a cantitatii de peste prins, o sa vezi ca s-a prins mai bine la Slatina unde am stricat singuri o pista buna;au fost si la Medgidia standuri si standuri,(daca are cineva clasamentul pe manse, se poate vedea);unii pescari cu pretentii au prins oblete la match in mansa de liber; pe banii aia putem concura in Ungaria ca e mai ieftin.

In opinia mea,VIRSOLTULe o alegere mult mai corecta din toate punctele de vedere.
s-ar parea ca mai sunt si altele(Taut)vezi emisiunea Fir intins

_________________
FishWorld - Legatura ta cu natura
http://www.fishworld.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 62 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.045s | 15 Queries | GZIP : Off ]