Pescuit Stationar

Acum este 19 Sep 2024, 23:39

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 07:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
alintudose scrie:
zsolt scrie:
alintudose scrie:
Toni , voi aveati un singur vot. Si cu el nu se schimba nimic. Echipa ta a fost pentru Doripesco , Profe a votat "da" . Cu Florin am vorbit si eu , nu a spus decat ca este de acord cu Doripesco si nju are nimic impotriva , ca oricum pe el nu-l intereseaza. Dar , daca la Ciuslea si anul asta se vor prinde cantitatile de anul trecut , oare cine va mai sustine pistele voastre ? Cred ca asta ar trebui sa te ingrijoreze mai tare. ;)
De fapt , care-i baiul ? Au fost doua opinii , sa nu zic tabere. Energo , aliniati unii langa altii si restul lumii. A castigat de data asta restul lumii.A fost doar inceputul , lumea s-a cam plictisit sa li se organizeze totul in favoarea altora.Si se trezesc si altii ca pot organiza. Nu uita ca Luci nu a apucat sa voteze , asta referitor la inclinatul balantei. ;)
Despre faptul ca dl Benzar a afirmat ca la Doripesco echipa Energo nu va participa ce parere ai ? Nu suna usor a santaj ? :mrgreen:
Haai sa ne vedem de pesccuit , sa facem linii , acuma stim locatiile. ;)
O alta noutate , categoriile de cadeti , tineret , sperante vor intra anul asta direct in finala , din cauza numarului redus de participanti.

Aline ocupate de coada ta ca e mai aproape de tine! ;) Si nu am vrut sa sustin minciunile tale referitor la taxa de Doripesco!Sa nu uitam ce ai zis referitor la taxa ca revenim la subiectul respectiv!Nu am vrut sa cheltuiesc bani in extremisme eu am invatat sa castig bani cu munca si nu am crescut linga sau dupa fusta taticului!

Presupunand ca in situatia in care aripa tanara a familiei Benzar posteaza din Spania de pe userul radupris si eu aici ma adresez tatalui sau , postez urmatoarele :
Nu cred ca-i cazul sa insultati , asta mai ales ca tot ce am spus este purul adevar.Deranjeaza faptul ca la Doripesco , trecand peste inutilitatea larvelor si fuiului , care erau apanajul unei echipe , au sanse mai multi sa castige .Despre taxa , am spus ca , in functie de numarul de echipe este in jur de 650 ron. Insa scadem costul larvelor , a fuiului , ceea ce din punct de vedere al unei analize economico-financiare plaseaza Doripesco peste Varsolt. Mai spuneam ca in 2010 la Varsolt Energo nu a platit taxa de participare , ca au sponsorizat cu nus' ce. Am mintit eu ? Aveti chitanta sa dovediti ca mint? :P (chiar Zsolt a recunoscut treaba asta) , adica unii sunt mai albi decat altii. Nici unii nu vor sa cheltuiasca bani aiurea , asta dupa ce s-a intamplat in trecut cu larvele si celelalte ganganii , asa ca au votat Doripesco. Despre cum se castiga banii , stiu ca sunteti indatorati pe viata Energofish , dar asta-i alta poveste deja. Apropo , "taticu"l s-a pensionat de 12-13 ani si nu poarta fusta. La dvs asa se imbraca barbatii ? Nu aveti altceva de postat despre subiect? Trist ...
Despre partea cealalta , ati afirmat sau nu in sala ca Energo nu participa la Doripesco? Daca va participa totusi nu inseamna ca am avut dreptate cu santajul asta ieftin? Asta fiindca nu am prea priceput unde-i minciuna mea , eu am perceput postarea ca un atac la persoana. Daca doriti ,putem intra in detalii la tot ce am postat, la tot ce ati postat , insa cu treburi concrete si la subiect. Din respect pentru varsta dumneavoastra ma opresc aici.
In rest , sa ne vedem sanatosi . La Doripesco. ;)


Aline eu postez din Spania asa ca nu implica pe batranul meu!Si eu ma opresc aici! ;)
Mai am o rugaminte din cate stiu tu organizezi finala si te rog sa postezi taxa de participare!Fara sa intram in amanunte in functie de echipe!Cine se baga organizator stie si taxa de participare! ;)


Ultima oară modificat de zsolt pe 03 Mar 2012, 07:24, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 08:56 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Citat:
Aline eu postez din Spania asa ca nu implica pe batranul meu!Si eu ma opresc aici! ;)
Mai am o rugaminte din cate stiu tu organizezi finala si te rog sa postezi taxa de participare!Fara sa intram in amanunte in functie de echipe!Cine se baga organizator stie si taxa de participare! ;)



Si la Veronica i-ai cerut sa posteze taxa din martie cind a fost finala pe Virsolt ????? sau acolo nu te-a interesat ca oricum n-ai platit-o . Ai rabdare mai este pina in septembrie ;) ;) ;) ;) ;) ;) o sa fie afisata in timp util !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 09:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Meri mult nea Jean pentru informatii!. Platica se lua la match?

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 09:42 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 19:24
Mesaje: 595
Localitate: nitu vasile braila
interesanta repartitia in timp.
toate in august .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 09:48 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:07
Mesaje: 566
nu prea aveai cind ...mondialele seniori sint la jumatea lui septembrie


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 10:26 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
alintudose scrie:
Interjudetene seniori - 13-14-15 iulie Calinesti
Giurgiu
Ciuslea
Alba
;)



Mah, nu trebuia sa fie cumva 5 interjudetene...nu 4.Intreb si eu nu dati cu parul ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 10:49 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 23:41
Mesaje: 1271
7500 costa pista,nu Aline?
tot tu ai zis ca platesti diferenta de taxa de 650 ron/echipa daca nu se inscriu 11,5 echipe,ok?
de aceasta suma se pescuie 4 zile
restul de 3 zile de antrenament pt. cine vrea 60ron/zi/concurent,adica 300ron/echipa


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 13:11 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 12:12
Mesaje: 127
ticairlandezu scrie:
alintudose scrie:
Interjudetene seniori - 13-14-15 iulie Calinesti
Giurgiu
Ciuslea
Alba
;)



Mah, nu trebuia sa fie cumva 5 interjudetene...nu 4.Intreb si eu nu dati cu parul ;)

Tica, cred ca interjudeteana a cincea e cea de la Baraolt


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 13:12 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010, 20:16
Mesaje: 66
Localitate: Oradea
Pana la urma sa prelungit de la u22 la u23?

_________________
Adi-spaima pestilor!!! www.pescuitbihor.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 03 Mar 2012, 13:54 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
adi suciu scrie:
Citat:
Aline eu postez din Spania asa ca nu implica pe batranul meu!Si eu ma opresc aici! ;)
Mai am o rugaminte din cate stiu tu organizezi finala si te rog sa postezi taxa de participare!Fara sa intram in amanunte in functie de echipe!Cine se baga organizator stie si taxa de participare! ;)



Si la Veronica i-ai cerut sa posteze taxa din martie cind a fost finala pe Virsolt ????? sau acolo nu te-a interesat ca oricum n-ai platit-o . Ai rabdare mai este pina in septembrie ;) ;) ;) ;) ;) ;) o sa fie afisata in timp util !!!!!!!!!!!!!!!


Am ajuns si eu acasa ! Nu stiu cine ce a postat , dar pana o sa ma documentez , vreau sa-ti spun ADI ca eu am spus taxa de participare din momentul in care am cerut finala pe Varsolt ! Adica ieri 02.03.2012
Si pentru cei care
ar fi curiosi , DACA ar fi fost votat Varsoltul ...taxa de orgaizare era 600lei/echipa
asta insemnand:
- antrenament pe pista de luni pana miercuri inclusiv
- concursul propriu zis ( joi antrenament oficial +3 manse )
- apa + cafea pt cele trei zile de cocurs
- logistica + restul ( pieptare, diplome, albitrii, etc, )
- masa festiva dupa premiere + +++


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.083s | 13 Queries | GZIP : Off ]