Pescuit Stationar

Acum este 05 Mai 2024, 22:58

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 02 Sep 2015, 12:32 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Pentru ca este luna finalei pe echipe....rog pe cei interesati sa isi exprime doleantele!!!!!!!!!!!!

Am cerut in mod expres la sedinta de competitii din februarie, ca toate asociatiile sa isi inscrie concurentii ( indiferent de categorie ) pana cel tarziu 25.06.2015!
Din pacate doar doua asociatii s-au conformat: Salajul si Maramuresul!

Deci in acest moment avem inscrise echipele:
1. AJVPS Salaj
2. AJVPS Maramures

de la AJVPS Sibiu am primit in luna august un email cu inscrierea echipei, Trabuco si-a exprimat intentia de a participa , dar , doar daca este pe Virsolt....Turda la fel!

Nu vreau discutii si partypriuri.....vreau ca toti cei interesati sa isi inscrie echipa si eventual daca sunt mai mult de 6 echipe inscrise, finala v-a fi la Virsolt !
Va rog ca pana in data de 10.09.2015 sa confirmati sau infirmati participarea echipelor dumneavoastra!!!!!!!!!!!!!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 02 Sep 2015, 14:22 
Neconectat

Membru din: 01 Noi 2009, 20:53
Mesaje: 311
Ca in ficare an, Potaissa Turda, spune prezent. Evident fiecare membru pe banii lui. Sigur ca Paco Florin, capitanul nostru si-a exprimat doleanta pentru Varsolt, noi vom participa indiferent de locatie !!
Nu vreau sa imi contrazic capitanul, Ursuletul fiind uneori periculos, dar ca si parere personala cred ca ar fi potrivit sa mai schimbam locatiile. Repet, noi venim ori unde se va tine, iar obtiunea noastra este cea exprimata de Capitan adica Varsolt, eu doar am exprimat un punct de vedere personal.
Componenta noastra :
1. Palcau Florin - capitan si concurent
2. Lazar Cristian
3. Baba Iosif
4. Muresan Ioan
5. Filip Rene
Avem si doua solutii de avarie in cazul in care Rene nu se recupereaza la timp, a trecut printr-o grea cumpana si cred ca sunt in asentimentul dvs. sa-i uram Sanatate!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 02 Sep 2015, 15:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Dupa cum am afirmat si la intalnirea din iarna de la Sibiu, Muresul poate organiza finala pe echipe, in conditiile in care sunt pana in 7 echipe, pe pista de la Bezid.
Prin urmare, eu zic sa ii mai dam Verei un mic concediu si tinand cont de faptul ca ultimele finale pe echipe s-au derulat pe Varsolt (ca sa nu zic de celelalte finale individuale) sa mai schimbam peisajul si sa ne vedem pe Bezid.

Eu zic ca pana la data de 15 septembrie sa ne inscriem aici echipele si sa vedem cate echipe vom fi.

AJVPS Mures - venim


Sent from my iPad using Tapatalk


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 16:24 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Avps TarnavaMare Energoteam-prezent


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 16:27 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
1.Ajvps Salaj
2.Ajvps Maramures
3.Silva Marpod Sibiu
4.Potaissa Turda
5.Ajvps Mures
6.Avps TarnavaMare Energoteam.

....TrabuccoTeam- poate :)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 18:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
[quote="Adrian Mihut"]Dupa cum am afirmat si la intalnirea din iarna de la Sibiu, Muresul poate organiza finala pe echipe, in conditiile in care sunt pana in 7 echipe, pe pista de la Bezid.
Prin urmare, eu zic sa ii mai dam Verei un mic concediu si tinand cont de faptul ca ultimele finale pe echipe s-au derulat pe Varsolt (ca sa nu zic de celelalte finale individuale) sa mai schimbam peisajul si sa ne vedem pe Bezid.

Eu zic ca pana la data de 15 septembrie sa ne inscriem aici echipele si sa vedem cate echipe vom fi.

AJVPS Mures - venim


Ceau Adi! Îmi spui te rog cum vreți sa procedam cu echipamentul. Dacă trebuie sa cărăm 300 de metri pana la locul de pescuit de 4 ori x2 ( dus întors) x2 ( după ce pescuiești le duci și înapoi) x7 (zile) ajungem la impresionanta distanta de 33-34 km într-o săptămână de carat bagaje ( ca să nu spun scule)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 20:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Poiana Doru scrie:
Adrian Mihut scrie:
Dupa cum am afirmat si la intalnirea din iarna de la Sibiu, Muresul poate organiza finala pe echipe, in conditiile in care sunt pana in 7 echipe, pe pista de la Bezid.
Prin urmare, eu zic sa ii mai dam Verei un mic concediu si tinand cont de faptul ca ultimele finale pe echipe s-au derulat pe Varsolt (ca sa nu zic de celelalte finale individuale) sa mai schimbam peisajul si sa ne vedem pe Bezid.

Eu zic ca pana la data de 15 septembrie sa ne inscriem aici echipele si sa vedem cate echipe vom fi.

AJVPS Mures - venim


Ceau Adi! Îmi spui te rog cum vreți sa procedam cu echipamentul. Dacă trebuie sa cărăm 300 de metri pana la locul de pescuit de 4 ori x2 ( dus întors) x2 ( după ce pescuiești le duci și înapoi) x7 (zile) ajungem la impresionanta distanta de 33-34 km într-o săptămână de carat bagaje ( ca să nu spun scule)


Au mai fost concursuri (finale B, A, pe echipe) pe acelasi baraj si s-au descurcat baietii... Am fost la o interjudeteana la Rediu unde caram de doua ori cate 500 m bagajele inaintea mansei, aceeasi distanta inapoi...
De atunci mi-am luat carucior pentru carat scule


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 20:45 
Neconectat

Membru din: 31 Oct 2009, 13:25
Mesaje: 14
Azi am rezervat cazare la Virsolt...pt doua echipe fara Trabucco...trebue oare sa renunt?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 03 Sep 2015, 20:53 
Neconectat

Membru din: 31 Oct 2009, 13:25
Mesaje: 14
Daca nu vine Energo si Trabucco incapem la Bezid .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 04 Sep 2015, 08:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Vand sistem de transport pentru Rive HSP D25 si D36. :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.067s | 15 Queries | GZIP : Off ]