Pescuit Stationar

Acum este 03 Mai 2024, 14:35

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 14:04 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Noi 2009, 11:52
Mesaje: 196
Localitate: Oradea
Felicitari tuturor echipelorpentru efortul de care au dat dovada in acest concurs !!!!
Am sesizat aluzia lui Andrei Bucur care ne apreciaza pentru performantele INDIVIDUALE dar pentru cele de echipa Nu , pacat ... ca si echipa suntem mult peste cele individuale .
Nu stiu la ce te referi cand spui ca am facut tertipuri si jocuri psihologice ??? Concret, pe cuvant ca nu stiu la ce te referi ...
Chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni din echipa voastra, dar nu inteleg de ce ne tot intepati ?


Ultima oară modificat de pami pe 29 Sep 2015, 19:09, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 14:05 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
nutzu_z scrie:
Recantarirea nu este "legala" din punct de vedere al regulamentului!!! O data ce ai semnat, ura si la gara!!! Nu exista recantarire decat inainte de a semna. Dupa semnatura de pe fisa totul este istorie. Cine procedeza altfel da dovada de amatorism.


Imi pare rau...nu de la mine se face si clasament individual la echipe!!! Este de la Buc. se premiaza primii trei clasati la finala pe echipe!!!! Campion AGVPS Este Pami si va ramane pana la finala A 2016 !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 14:10 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Poiana Doru scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Andrei ma simt vizat de postarea ta si am doua intrebari. Avem un regulament BUN SAU RAU ala e.

1. Daca la un mondial era o diferenta de 4cm ce se intampla?
2. Cine inmuia juvelnicul in apa de parca spala rufe? si vorbim de tertipuri?

Atata timp cat nu putem respecta regulamentele despre ce vorbim. Si nu s-au masurat doar la voi ,ci si la Trabucco. La noi nu s-au masurat fiindca am pescuit cu 11m.

Ps. Daca se lua in considerare recantarirea, tot ei erau campioni si Tudor pe 2 la individual.

1.toti am pescuit la 11 metri si in mansa tematica si in cea de liber! Problema era dacă cumva noi demufam in timpul mansei , dar daca demufati voi cumva doua tronsoane!??!
2. Îmi amintesc anul trecut cand din 10-15 recantariri numa la unu o dat in plus cu 200gr la restu in minus , din păcate nu au ajuns cele 200gr , trebuia sa bagi una mai mare , parfum!!!:))))



Andrei draga, eu nu ma "victimizez"! Eu de azi inainte va las pe voi , cei care stiti mai mult si mai bine decat mine reg si organizarea. Nu este om de neinlocuit. Ma bucur ca veniti voi din urma si imi luati aceste sarcini de pe umeri. Va urez sa faceti mai mult si mai bine decat am facut eu ! Stii ca iubesc pescarii si pescuitul...dar mie mi-a ajuns !!!!!!!!!!!!! Va doresc mult succes si fir intins in 2016 ! Eu nu voi mai comenta nimic !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 14:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
Rubeziana lui Andrei are 9,5 restul am dat la 11 chiar si el a dat la 11 o parte din mansa ! Nu înțeleg ce ai dar de un an jumate ești alt om asta spun si foștii tai prieteni ,mulți la număr! Eu numai scriu nimic ! Ne vedem la anu ! Fir întins campionilor la mondiale!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 15:21 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Daca cineva nu-mi spune in fata ce am gresit, inseamna ca nu imi este prieten si mi se rupe de el.
Pe de alta parte cand tu si altii ma vorbiti pe mine si ECHIPA MEA pe la spate si ne faceti in fel si chip nu te astepta sa te privesc cu aceeasi ochi. ;)
Probabil ar trebui sa privesti tu in jurul tau si sa faci o analiza.

Si in al doilea rand nu era vorba de asa ceva, ci de finala pe echipe, dar daca vrei incepem si cancanuri.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 16:55 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Baieti nu are nici un rost sa va certati, viata e prea scurta pentru prostii! Mergem inainte! Vera iti multzumim pentru cea ce faci si greseala cantarului nu-ti apartine, e electric! Sa nu dam apa la moara outsiderilor,suntem toti din acelasi familie! Am patit si eu odata la cupa profi mix teaba cu cantarul, m-am simtit penibil ca organizator! Solutia, am cumparat cantare fox! Fire-ntinse va doresc!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 29 Sep 2015, 18:38 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
felicitari trabucco!!!
bravo walter-land maros
si pe aceasta cale multumesc firmei energofish si echipei pt rezultatul obtinut(nu este unul f bun dar este un rezultat muncit de noi) nu poti tot timpul castiga am avut prea mare incredere in strategia noastra care din pacate nu a fost cea perfecta.asta e, capul sus nu e sfarsit de lume
si lasati prostiile :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 30 Sep 2015, 18:19 
Neconectat

Membru din: 01 Ian 2015, 21:08
Mesaje: 122
Rog pe toti cei ce au facut poze sa posteze "toate cadrele" aici chiar daca unii par mai "grasi" in poze decat in realitate sau mai suparati in realitate decat in poze..... :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 06 Oct 2015, 06:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 03 Mar 2012, 16:40
Mesaje: 292
Cred ca am suparat pe cineva castigand acest concurs din moment ce nu apare nici macar o poza,macar una de grup asa de amintire ;) :oops: .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 06 Oct 2015, 07:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Pe feisbuc Marcele, pe feisbuc. Acolo au fost puse toate pozele inca din duminica ultimei manse. :) :) :)

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.052s | 13 Queries | GZIP : Off ]