Pescuit Stationar

Acum este 20 Mai 2024, 13:09

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 20:36 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Eugen , amesteci 2 lucruri. Strangerea de sponsorizari in numele echipei Romaniei - cu un grup de initiativa , format pe niste criterii cel putin subiective , care ti se pare normal sa reprezinte Romania.Eu de exemplu consider ca mult mai indreptatiti erau un Pami , un Zsolty... da astia-s prosti si n-au bani... Ideea , o subliniez , este : ceri bani pentru echipa nationala , dar participa cei care au format un grup de initiativa... Nu-s prea compatibile notiunile astea... In rest , numai bine.
Eu aici inchei participarea mea la acest subiect.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:06 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
si eu inchei interventia mea AICI urandu-va BAFTA MAXINA!!! HAHAHAHAHA :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:08 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
La fel ... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:22 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
tritonul scrie:
pasarica grasa si gheboasa :lol: nu ai inteles nimic ;) in primul rand spre deosebire de voi sensasii eu nu a trebuit sa pup dosul nimanui ca sa exist ca echipa... sa nu mai vorbim ca ati tras teapa altui om ca sa faceti echipa sensas...am venit cand s-a format echipa si am plecat cand am vrut EU .... daca ai tu alte date oficiale te rog sa le pui aici pe site sa vedem daca se probeaza....daca nu ciocu' mic :twisted: ;) :twisted:


Mai guvide de apa dulce ce esti tu....dintre noi doi tu esti cel care a tras marea teapa cuiva...sa nu imi amintesc de Medgidia cand numai tu stii cum ai reusit sa-ti tragi echipa asa tare in jos...sau la cat de mare pescar esti poate ai facut-o intentionat :shock: :shock: :shock: ....si ca sa iti mai explic ceva....eu nu am tras tepa nimanui....pe banii mei plec unde vreau si cand vrea fara sa dau prea multe explicatii :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:40 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
tritonul scrie:
=concursul la match a fost perfect legal... nu s-a specificat distanta de pescuit si oricum nu aveau voie sa modifice datele problemei in dimineata concursului...daca nu ai inteles nici aia ...ciocu' mic :twisted: ;) :twisted:


problema ii ca tu nici la varsta asta nu ai invatat cum se foloseste match-ul...sau pentru ce are mulineta tambur...daca tot nu ai aflat pana acuma,ar trebuii sa-l contactezi pe maestrul Suciu sa iti explice cate ceva despre stilul asta de pescuit :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:52 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
Tibi scrie:
tritonul scrie:
=concursul la match a fost perfect legal... nu s-a specificat distanta de pescuit si oricum nu aveau voie sa modifice datele problemei in dimineata concursului...daca nu ai inteles nici aia ...ciocu' mic :twisted: ;) :twisted:


problema ii ca tu nici la varsta asta nu ai invatat cum se foloseste match-ul...sau pentru ce are mulineta tambur...daca tot nu ai aflat pana acuma,ar trebuii sa-l contactezi pe maestrul Suciu sa iti explice cate ceva despre stilul asta de pescuit :lol: :lol: :lol:



in intalnirile unu la unu dintre noi doi eu zic ca ti-am tras-o de ti-au sarit capacele...asa ca mai subtire...teapa despre care vorbeam a fost trasa Trabucco-ului in caz ca ai pierderi de memorie tu si coechipierii tai. Ce sa zic ma... uite unde era criticul de la medgidia HAHAHAHAHA eu ca si coechipierii mei am avut curajut asa bolnavi cum eram sa intram in stand si nu multe ne-a trebuit sa va batem...asa ca iar...mai subtire ;) :twisted: :twisted: ;) :lol: :twisted: pentru cultura ta generala cel mai slab rezultat din echipa noastra a fost cel al lui laci...a scos un loc 9 ....eu am facut intradevar un loc nesperat de prost...un 6.

oricum va doresc din suflet BAFTA si sa aveti sanatatea mea de la finala de la Medgidia....AMIN !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 21:56 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
tritonul scrie:
=cand o sa ai atate a insuccese ca mine atunci sa vorbesti si tu si gasca ta de frustrati..... pana atunci...ciocu' mic :twisted: :twisted:

=eu nu consider ca ar fi trebuit sa fiu in acea echipa pentru simplul fapt ca nu as fi compatibil cu anumite persoane...pur si simplu avem stiluri diferite in tot ceea ce priveste viata si pescuitul...viziuni diferite...unde nu merg toti la unison nu ai ce cauta...asa ca ciocu' mic :twisted: ;) :twisted:

in rest.... BAFTA MASIVA!!!


Sper sa nu am niciodata atatea insuccese ca tine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...parerea mea este ca tu daca faceai pescuitul de competite de placere il faceai si acuma...dar la tine cat ai stat pe la Energo a fost doar interesul material...Cat despre replica pe care tot o repeti ca un papagal,se potriveste doar celor de la putere...ceea ce la tine nu ii cazul :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 20 Mai 2010, 22:03 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
tritonul scrie:
Tibi scrie:
tritonul scrie:
=concursul la match a fost perfect legal... nu s-a specificat distanta de pescuit si oricum nu aveau voie sa modifice datele problemei in dimineata concursului...daca nu ai inteles nici aia ...ciocu' mic :twisted: ;) :twisted:


problema ii ca tu nici la varsta asta nu ai invatat cum se foloseste match-ul...sau pentru ce are mulineta tambur...daca tot nu ai aflat pana acuma,ar trebuii sa-l contactezi pe maestrul Suciu sa iti explice cate ceva despre stilul asta de pescuit :lol: :lol: :lol:



in intalnirile unu la unu dintre noi doi eu zic ca ti-am tras-o de ti-au sarit capacele...asa ca mai subtire...teapa despre care vorbeam a fost trasa Trabucco-ului in caz ca ai pierderi de memorie tu si coechipierii tai. Ce sa zic ma... uite unde era criticul de la medgidia HAHAHAHAHA eu ca si coechipierii mei am avut curajut asa bolnavi cum eram sa intram in stand si nu multe ne-a trebuit sa va batem...asa ca iar...mai subtire ;) :twisted: :twisted: ;) :lol: :twisted: pentru cultura ta generala cel mai slab rezultat din echipa noastra a fost cel al lui laci...a scos un loc 9 ....eu am facut intradevar un loc nesperat de prost...un 6.

oricum va doresc din suflet BAFTA si sa aveti sanatatea mea de la finala de la Medgidia....AMIN !



Da mai,ce sa zic...am iesit de 4xcampion national cu echipa ca mi-ai tras-o de mi-au sarit capacele... daca vrei ...nu trebuie sa mergem asa departe...doar la ultima intalnire dintre noi doi...sa nu iti mai aduc niste lecitina ca sa iti amintesti de Navodari...dar ce sa faci unde nu ii minte de unde memorie :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 21 Mai 2010, 23:01 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
@ tibi ... vezi ca esti arici? am concurat cat am simtit ca o fac cu placere... cand am vazut ca au aparut traseiste printre pescari care inteapa si abandoneaza sponsorii la primul semn de slabiciune ..... Hai sa ne gandim mai bine cine este tarfa sau tarfele ...traseista sau traseistele ...cine oare a plecat de la tatza Trabucco si a venit la supt la Energo? recunoasteti boarfa sau boarfele? HAHAHAHAHAHAHA


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 22 Mai 2010, 21:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
tritonul scrie:
@ tibi ... vezi ca esti arici? am concurat cat am simtit ca o fac cu placere... cand am vazut ca au aparut traseiste printre pescari care inteapa si abandoneaza sponsorii la primul semn de slabiciune ..... Hai sa ne gandim mai bine cine este tarfa sau tarfele ...traseista sau traseistele ...cine oare a plecat de la tatza Trabucco si a venit la supt la Energo? recunoasteti boarfa sau boarfele? HAHAHAHAHAHAHA


...vad ca iti place sa generalizezi si inevitabil ma incluzi si pe mine in descrierile de mai sus. Daca nu stii cum a fost situatia cu sponsorul Trabucco, nu vorbi!!! Revenind strict la persoana mea, nu cred ca am postat niciodata ceva atat de josnic despre tine. Nu am facut niciodata referire la calitatile tale de pescar desi daca ai fi vrut sa dovedesti ceva, in adevaratul spirit competitional, ai fi concurat la individual. Cat despre supt, nu cred ca noi cei care suntem in echipa Sensas aveam nevoie sa sugem ceva. De bine de rau avem cate ceva realizat prin forte proprii(si aici nu ma refer la datorii), ceea ce nu se poate spune despre tine care dupa cum bine ai zis (in alte cuvinte) daca sponsorul nu iti da la dipozitie toata tzata la supt, tu nu sugi cu juma de masura!!! Daca tu crezi ca noi am supt ceva de la Trabucco sau Energo, inseamna ca tu in perioada ta de sponsorizare ti s-au scrijelit gingiile. Esti un pescar bun, dar caracterul te strica de tot. Din cauza asta si efectele plecarii de la Energo, de la AVP si cine mai stie catzi nu le convine prezenta ta. Imi pare rau ca am ajuns sa postez public, dar daca tu ai atata nesimtire sa arunci cu vorbe aiurea aici unde vede toata lumea, nu vad eu de ce nu as face acelasi lucru. Si daca vrei putem continua si chiar dezvolta pe subiect cu exemple mai ample... dar as prefera sa nu...

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.017s | 10 Queries | GZIP : Off ]