Pescuit Stationar

Acum este 05 Mai 2024, 20:53

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 23 Mai 2010, 10:33 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
nutzu_z scrie:
tritonul scrie:
@ tibi ... vezi ca esti arici? am concurat cat am simtit ca o fac cu placere... cand am vazut ca au aparut traseiste printre pescari care inteapa si abandoneaza sponsorii la primul semn de slabiciune ..... Hai sa ne gandim mai bine cine este tarfa sau tarfele ...traseista sau traseistele ...cine oare a plecat de la tatza Trabucco si a venit la supt la Energo? recunoasteti boarfa sau boarfele? HAHAHAHAHAHAHA


...vad ca iti place sa generalizezi si inevitabil ma incluzi si pe mine in descrierile de mai sus. Daca nu stii cum a fost situatia cu sponsorul Trabucco, nu vorbi!!! Revenind strict la persoana mea, nu cred ca am postat niciodata ceva atat de josnic despre tine. Nu am facut niciodata referire la calitatile tale de pescar desi daca ai fi vrut sa dovedesti ceva, in adevaratul spirit competitional, ai fi concurat la individual. Cat despre supt, nu cred ca noi cei care suntem in echipa Sensas aveam nevoie sa sugem ceva. De bine de rau avem cate ceva realizat prin forte proprii(si aici nu ma refer la datorii), ceea ce nu se poate spune despre tine care dupa cum bine ai zis (in alte cuvinte) daca sponsorul nu iti da la dipozitie toata tzata la supt, tu nu sugi cu juma de masura!!! Daca tu crezi ca noi am supt ceva de la Trabucco sau Energo, inseamna ca tu in perioada ta de sponsorizare ti s-au scrijelit gingiile. Esti un pescar bun, dar caracterul te strica de tot. Din cauza asta si efectele plecarii de la Energo, de la AVP si cine mai stie catzi nu le convine prezenta ta. Imi pare rau ca am ajuns sa postez public, dar daca tu ai atata nesimtire sa arunci cu vorbe aiurea aici unde vede toata lumea, nu vad eu de ce nu as face acelasi lucru. Si daca vrei putem continua si chiar dezvolta pe subiect cu exemple mai ample... dar as prefera sa nu...



REVENIM :twisted: stiu ca tu ai o mare problema cu scrisul si cu taria de caracter si cu toate ca nu ma luasem de tine (personal) te-ai simtit obligat sa te bagi SI TU ca musca-n curul calului. :twisted:
UNU... ti s-a parut ca am scris eu undeva numele tau? nu! cu siguranta ca nu...aici era o caterinca intepatoare la adresa lui Tibi... unde nu te pricepi este mai bine sa nu te bagi.
DOI... cu suptul nu pot sa iti raspund ca ar fi trebuit sa ma intind pe prea multe pagini si nu are rost...te las pe tine ca vad ca esti profesor le ai in domeniu :twisted: ....
TREI... pentru cultura ta generala .... eu am fost unul dintre oamenii care au infiintat revista AVP. Am plecat cand a venit catavencu si a inceput sa o transforme din 100% pescuit in 50% pecuit, 40% reclama si 10 % caterinca...nu pentru aia m-am apucat eu sa o fac impreuna cu baietii de acolo ...asa ca AM ALES SA PLEC daca tu ai alte date scrie aici ....dar date oficiale si nu radio sant. Cu Energofisul am colaborat de cand "ne-am" infiintat ca si echipa si nu pot sa uit cum plangeati si lingeati sigla doar doar v-o baga si pe voi cineva in seama. Dupa multe supturi si linsuri ati fost infiintati "pe la spate" sub numele pe care il cunoastem toti... ati avut "puterea sa rezistati chiar si doi ani" HAHAHAHA in formula aia :lol: :twisted: :lol: La fel ca si la reviata AVP... am colaborat cat am crezut eu de cuvinta ca pot ajuta echipa... cand am vazut ca am "imbatranit" si ca nu mai sunt in ton cu cerintele firmei am ales sa ma retrag in plina glorie... nu pot sa nu precizez aici ca sunt foarte multi concurenti "batrani din nastere" care daca si-ar fi dat seama la timp s-ar fi lasat de inainte sa se apuce :twisted:

Partea cu exemple mai ample:)) ma faci sa rad :lol: :twisted: :lol: :twisted: tu ai impresia ca daca ai publicat 2 articole intr-o revista de la care eu am plecat ai descoperit apa calda? HAHAHAHAHAHA :twisted: :lol: :twisted: :lol:

p.s. ACEST TOPIC ESTE UN PAMFLET SI ROG A SE TRATA CA ATARE....ORICE ASEMANARE CU PERSONEJE REALE ESTE PURA COINCIDENTA.... VA MULTUMESC :twisted: :lol: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 23 Mai 2010, 19:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
... nu o da la intors aiurea, ai scris cat de citet posibil ""sa ne gandim mai bine cine este tarfa sau tarfele ...traseista sau traseistele ...cine oare a plecat de la tatza Trabucco si a venit la supt la Energo? recunoasteti boarfa sau boarfele? HAHAHAHAHAHAHA"" Tu crezi ca toti is prosti si tu un mare destept??? Nu stiu ce legatura are scrisul cu discutiile de mai sus. Punctam doar caracterul tau care in anumite momente debordeaza de grandomanie. Cat despre retrasul in plina glorie ar fi trebuit sa o faci in 2007...atunci erai in plina glorie!

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 23 Mai 2010, 22:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Simt nevoia sa ma implic!Am o rugaminte catre voi,incetati ca-i jalnic unde ati ajuns!Toti sunteti prietenii mei si nu-mi vine sa cred unde ati ajuns :oops: !Voi sunteti in elita pescuitului stationar (cu palmares sau fara)voi ar trebui sa ivatati pe juniorii nostrii cu sfaturi constructive ect si vad de la voi postari copilaresti!Eugen este omul care a reusit sa aduca sponsorii la lot sub o umbrela,Trabucco,Maver,Energo,Aventuri,Primaria ect deci a facut ceva deosebit cea ce noi nu am facut niciodata.Multumiri Eugen,jos palaria!Cum a facut lotul cine ect e cea mai mica problema,dar inainte sa vina sponsorii oamenii respectivi au acceptat participarea si pe banii lor!Inca odata va rog sa incetati cu postarile deja jignitoare!Daca vreti sa ajutati lotul postati toate informatiile de la pista ca nimeni nu stie nimic despre metoda,pesti ect.Sa nu uitati ca sinteti pe acelasi parte a baricadei!Fir intins!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 24 Mai 2010, 07:22 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
zsolt scrie:
Simt nevoia sa ma implic!Am o rugaminte catre voi,incetati ca-i jalnic unde ati ajuns!Toti sunteti prietenii mei si nu-mi vine sa cred unde ati ajuns :oops: !Voi sunteti in elita pescuitului stationar (cu palmares sau fara)voi ar trebui sa ivatati pe juniorii nostrii cu sfaturi constructive ect si vad de la voi postari copilaresti!Eugen este omul care a reusit sa aduca sponsorii la lot sub o umbrela,Trabucco,Maver,Energo,Aventuri,Primaria ect deci a facut ceva deosebit cea ce noi nu am facut niciodata.Multumiri Eugen,jos palaria!Cum a facut lotul cine ect e cea mai mica problema,dar inainte sa vina sponsorii oamenii respectivi au acceptat participarea si pe banii lor!Inca odata va rog sa incetati cu postarile deja jignitoare!Daca vreti sa ajutati lotul postati toate informatiile de la pista ca nimeni nu stie nimic despre metoda,pesti ect.Sa nu uitati ca sinteti pe acelasi parte a baricadei!Fir intins!



hai ma ca exagerezi :mrgreen: ne mai distram si noi... cel putin eu :twisted: :twisted:

hai ca nu mai zic ca Nutzu este tarfoaca.... dar porcusoru si tibi tot sunt HAHAHAHAHAHA :lol: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 24 Mai 2010, 12:11 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:07
Mesaje: 566
Incepe sa mi se aplece de campiinatul national romanesc !

sintem acolo unde sintem ....dar ne meritam soarta !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 24 Mai 2010, 19:42 
Neconectat

Membru din: 22 Mar 2010, 20:07
Mesaje: 107
Aschioape florin scrie:
Incepe sa mi se aplece de campiinatul national romanesc !

sintem acolo unde sintem ....dar ne meritam soarta !



nu am pierdut nimik ca m-am lasat :twisted: :lol: tu de ce mai concurezi florine? si asa stai intr-o zona defavorizata... nu stai in vest nu ai ce cauta la mondiale...pur si simplu fata ta nu este compatibila cu nivelul ala :twisted: :lol: :twisted: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 24 Mai 2010, 19:42 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
....bine mah...nici eu nu mai pomenesc de gingiile tale! ;)

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 25 Mai 2010, 06:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
http://www.clubpescabutarque.com/report ... 6_2007.pdf

http://www.matchfishing.it/2010/05/23/s ... iali-2010/

crapi(aproape) si carasi ca pe doripesco ;) ;) asa ca fugiti la antrenamente :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;)

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 25 Mai 2010, 06:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
acusica greeras ,acusica. 8-)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Campionatul Mondial din Spania(iunie 2010)
MesajScris: 28 Mai 2010, 18:51 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
http://clubpescabutarque.com/colmic_II_ ... _2010.html


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.042s | 13 Queries | GZIP : Off ]