Pescuit Stationar

Acum este 02 Mai 2024, 11:37

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa "Ficus"
MesajScris: 17 Mai 2016, 09:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
ticairlandezu scrie:
... ca dupa toti anii aia de mancat conserve impreuna, a numarat si cate am mancat :o dar si cate imbucaturi am luat in plus :shock: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :mrgreen:


Aci asa este!! Ce e corect e corect!. Cu siguranta ca tu ia mancat mai mult ca el...se vede clar: Tudose are numai un rand de burti!....!! :lol: :lol:
Auzi.... Dar nu-l vad pe Notaru prin poze! A fugit inainte de terminare?.... sau nu a fost suficient de fotogenic ca sa-l puneti in poza de grup?...

Sau poate ca astia care au "capturat" mai putin de juma' de kil nu merita sa fie in poze.... Ah! Dar nu poate sa fie asta, ca altfel il scoteati si pe Tepusa!

Vedeti ca iar se iau astia de voi ca aveti ce aveti cu ungurii? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Una peste alta sunt mort prin roadere de invidie.... daca puteam n-as fi ratat ficus-ul asta ptr nimic in lume! :( :( :( :) :)

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa "Ficus"
MesajScris: 19 Mai 2016, 18:46 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
truia scrie:
ticairlandezu scrie:
... ca dupa toti anii aia de mancat conserve impreuna, a numarat si cate am mancat :o dar si cate imbucaturi am luat in plus :shock: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :mrgreen:




Una peste alta sunt mort prin roadere de invidie.... daca puteam n-as fi ratat ficus-ul asta ptr nimic in lume! :( :( :( :) :)


Mi s-a parut de ceva vreme ca te-ai ramolit , vad ca trebuie sa confirmi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa "Ficus"
MesajScris: 21 Mai 2016, 14:37 
Neconectat

Membru din: 14 Iun 2011, 10:14
Mesaje: 146
ticairlandezu scrie:
Ce gratare!!! ca io n-am stiut cum sa "fug" mai repede acasa de "GURA" lui Tudose!!! :lol: ....sa mor io, eu nu stiu cum mai puteti pescui/concura alaturi de el!!!!are o "melita" de-l visezi urat si noaptea in somn :twisted: Pur si simplu nu m-am putut concentra 100% la pescuit :lol: :lol: :mrgreen: Ce-i drept, a avut bunul simt sa se retraga, pentru o "vreme" in intimitatea lui(vai de capul lui Danciu atunci...care oricum il avea si el mai "greu" in dimineata aia, ca noh la nunta toata noaptea ;) :lol: )...dar s-a intors de acolo cu puteri inzecite, gen Greuceanu pa lume nu alta!!! :lol: :lol: :mrgreen:
In orice caz Pako, cred ca si acum il viseaza :lol: :mrgreen:

Nu am de ce sa-l visez.... :D din contra ma distrez cand i- mi aduc âminte cum ti-a nadit cu bolovanul ca sa prinzi crapi, si lui Penciu cand ia urat sa scape crapul....si ia nadit in loc de bulgare cu mingea de baschet :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa "Ficus"
MesajScris: 23 Mai 2016, 18:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
alintudose scrie:
...Mi s-a parut de ceva vreme ca te-ai ramolit , vad ca trebuie sa confirmi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Confirm! :( :( :( :( :( :( dar promit ca incerc sa-mi revin!! :? :? ... dac-oi mai putea! ;)

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa "Ficus"
MesajScris: 23 Mai 2016, 18:56 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Am medicamente... nu scapi , insa poti sa le cumperi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.050s | 13 Queries | GZIP : Off ]