Pescuit Stationar

Acum este 16 Apr 2024, 23:40

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2017
MesajScris: 09 Mai 2017, 22:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Tu nu prea mai poti de ceva vreme. Ai patit ceva? Te-ai facut sculer-matriter?

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2017
MesajScris: 10 Mai 2017, 16:16 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Multumesc tuturor de felicitari :D :D :D :D
Se pare ca-mi prieste locatia asta ... de fapt chiar imi place pista si o sa merg de fiecare data la concursurile de acolo .
Legat de pescuit va pot spune ca nu am facut nimic deosebit fata de anii trecuti cu singura mentiune ca anul acesta am intuit ca va trebuii si nada ( anii trecuti nu am folosit :o :o :o ) si atunci l-am rugat pe Unguru`sa-mi aduca doua pungi de nada de care vrea el :lol: :lol: :lol: :lol: care stie sau crede ca functioneaza acolo . Ce mi-a adus il las pe el sa va spuna ca nu-mi mai aduc aminte exact .... ceva cu un ungur pe ea si era de feeder :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am vrut sa vad daca mi-e prieten si imi aduce ce trebuie :lol: :lol: :lol: :lol: si se pare ca am un prieten acolo ;) ;) ;) ;) :D :D :D
In rest tot ce aveti nevoie sa castigati sunt match-uri bune , waglere grele ( neaparat marca Pandy ... are niste waglere extraordinare :o :o :o :o :o fara nici un fel de reclama le rcomand fara nici cea mai mica retinere ;) ;) ) fire tari si carlige mari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... si doua maini tapene care sa le arunce departe :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne vedem la anu`... :lol: :lol: :lol: :lol: cu mare drag la tot ce organizeaza Benzar si Energofish ;) ;) ;) ;)
Ungure schimba Rive-ul ca am luat trei deja din astea :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2017
MesajScris: 10 Mai 2017, 20:11 
Neconectat
Administratorul site-ului
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:47
Mesaje: 755
Localitate: Moinești...undeva lîngă Bacău...
Multumesc Adi pentru aprecieri, imi merg la inima mai ales ca sunt de la un Campion En-titre al match-ului !!! Felicitari pentru cel mai inalt loc de pe podium, ai pescuit exemplar cu o rabdare si precizie de invidiat !!!

Felicitari Micutu si celorlati baieti de pe podium, felicitari celor care au participat la acest concurs minunat !!!
Felicit pe Zsolt Benzar, MARELE nostru Campion si echipa organizatoare de la Energofish - Alin & company - pentru acest minunat concurs si va multumesc pentru ospitalitate !!!
Sper sa ne intilnim si la anul.
Numai bine va doresc la toti !


P.S. - "Recuperatoru' " din Banat, felicitari pentru mansa secunda si data viitoare sa-ti aduci prastia de-acasa :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

ImagineImagineImagine

_________________
Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

http://pandyfloats.com/site

https://www.facebook.com/pandyfloats

Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix 2017
MesajScris: 11 Mai 2017, 13:35 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
nutzu_z scrie:
Tu nu prea mai poti de ceva vreme. Ai patit ceva? Te-ai facut sculer-matriter?

Nu , doar sculer... Deci , daca ai probleme , spune. Scurtam , prelungim , dupa nevoi...ieftin ca braga... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.048s | 15 Queries | GZIP : Off ]