Pescuit Stationar

Acum este 03 Mai 2024, 14:31

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 12 Mar 2010, 15:36 
Neconectat

Membru din: 08 Dec 2009, 11:07
Mesaje: 48
26-28 MARTIE 2010 / PROIECTUL ECO CINCIS (ecologizare, platforma ONG, concerte, teatru, party, paintball) CAMPING MADALINA

28 martie - concurs de pescuit stationar
taxa 20 lei

vom reveni cu detalii despre intregul proiect
www.zam.ro

http://www.replicahd.ro/replica_db/inde ... &tb=1&pb=1


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 12 Mar 2010, 21:57 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Bogdane , voi in judetul ala aveti o problema de organizare... De la fumul furnalelor se trage??? Cine crezi ca va putea veni in data aia , ca se cam suprapune... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 13 Mar 2010, 17:06 
Neconectat

Membru din: 08 Dec 2009, 11:07
Mesaje: 48
noi proiectul il avem anuntat inca din luna ianuarie. nu va fi nush ce concurs teribil, unul amical pt amatori, asa ca noi. concurenti vor fi gramada, deci nu se suprapune cu nimic, de aceea am asteptat si am postat anuntul dupa concursul vostru, ca sa va puteti organiza linistiti si sa ne putem vedea si noi de-ale noastre, fara a interveni discutii fara rost. taxa de 20 de lei reprezinta o mica donatie pt proiect, pana acum stim sigur ca vor fi 3 cupe si diplome ( by the way, cupele le dau din inventarul meu personal), iar premiile urmeaza sa le obtinem din sponsorizari. deci ho ca nu-i nicio suprapunere sau neintelegere, cei care vor veni la cincis vor demonstra ca le pasa de ecologizarea lacului si cam atat. Ideea e ca foarte multi s-au batut cu pumnul in piept ca vor ecologizare, acu se vede pe cine intereseaza cu adevarat si in ce mod. Saptamana viitoare vom avea o intalnire cu toate primariile din zona, autoritati locale, agentia pt protectia mediului, garda de mediu, administratia nat apele romane, etc, etc. Noi oricum apelul l-am lansat in urma cu 3 luni iar de atunci s-a putut observa ca s-a facut foarte multa curatenie pe Cincis dar si pe raul Cerna, ceea ce este un lucru foarte bun, dorim sa curatam cat mai mult si mai ales sa tragem un semnal de alarma ca nu se mai poate in felul asta. Pana acum avem foarte multi parteneri iar proiectul, care se deruleaza pe o perioada de 4 luni, este un succes si la fel va fi si evenimentul propriu-zis. In ce priveste concurentii pt fishingcontest daca anuntam politia si jandarmii, vor veni cel putin 30 de concurenti de-ai lor, asa ca nu va furam concurentii, stati linistiti. mai degraba as putea eu sa ma gandesc la sabotaj, de vreme ce intervalul 26-28 martie era programat ECO CINCIS, da nu ma gandesc yo la tampenii dinastea, chiar imi pare rau ca nu pot veni la prezentarea produselor lui Benzar, insa voi scrie despre ce se va intampla pe balta Ben. asa ca hai aline chiar ma obosesti cu fumigene de-astea cimpanziste.
cu bine si fir intins tuturor.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 13 Mar 2010, 19:04 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Fumigene??? Esti dus rau... S-a suprapus in HD a doua oara un concurs peste altul.Daca ai anuntat Eco Cincis , nu ai spus nimic de concursul vostru.Nu ca m-ar fi interesat... Oricum , sa nu te mai obosesc cu cimpanzismele mele, iti urez spor la strans peturi si numai ajutoare masive din partea autoritatilor locale sa ai. :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 13 Mar 2010, 23:43 
Neconectat

Membru din: 08 Dec 2009, 11:07
Mesaje: 48
nu cred ca ii o problema ca se "suprapun" doua concursuri, care se tin in HUNEDOARA si nu in Alba sau alte judete. In Ungaria sau Irlanda au loc simultan o multime de concursuri, ceea ce nu cred ca este decat benefic. Asa ca simtiti-va bine la HUNEDOARA, eu cred ca aveti destule motive. :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 14 Mar 2010, 12:31 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Asa sa fie , invadam Hunedoara !!! :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 14 Mar 2010, 12:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
alintudose scrie:
Asa sa fie , invadam Hunedoara !!! :lol: :lol: :lol:


tot bou ramai.....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 14 Mar 2010, 12:39 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Tu ce te bagi si aici , porcusorule??? Mars in cusca!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nu apareti si voi cu filmarea in week-endul ala , tampitel??? Ca poti face o zi la Ben , una pe Cincis , 2 in 1 , ca samponul! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 14 Mar 2010, 16:02 
Neconectat

Membru din: 08 Dec 2009, 11:07
Mesaje: 48
1. Adi Ros
2. Micky Pandia
3. Costel Pandia
4. Titi David
5. Andreea David
6. C.tin Parnica ?
7. Vasi Inclezan
8. Costi Giuhat
9. Bogdan Leu
10. Ovidiu Cornea
11. cronicarul Anonymus

la prima strigare :P


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA ECO CINCIS 2010
MesajScris: 14 Mar 2010, 18:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
alintudose scrie:
Tu ce te bagi si aici , porcusorule??? Mars in cusca!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nu apareti si voi cu filmarea in week-endul ala , tampitel??? Ca poti face o zi la Ben , una pe Cincis , 2 in 1 , ca samponul! ;)



numa daca ma lasi sa te filmez cant iti dau.................dobitocule. :twisted:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.050s | 13 Queries | GZIP : Off ]