Pescuit Stationar

Acum este 07 Mai 2024, 11:56

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 37 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 19:49 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:28
Mesaje: 179
Localitate: Giurgiu
poi asta spuneam si eu....
logitax a scris ca a inteles de la ajvps Sibiu, ca vor sa tina intrjud acolo si eu am spus ca cei de la Sibiu nu au de organizat nicio etapa de interjud ;) si la data respectiva, pescarii din Sibiu, sunt la Giurgiu, ptr interjudeteana

_________________
Cand esti mort, nu stii ca esti mort. Pentru ceilalti e trist. La fel si cand esti prost...(Philippe Geluck)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 20:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2010, 17:09
Mesaje: 306
Localitate: SB
de ce sa nu pescuiasca pescarii din sibiu in sibiu?
nu stiu daca aceasta competitie are legatura cu asociatiile judetene de pescuit, dar in caz ca da, asociatia din sibiu ar trebui sa faca mai mult pentru cei care platesc acea taxa de membru. daca se doreste sa fie la giurgiu atunci asociatia ar putea sa ne deconteze transportul :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 20:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
pai de obicei cam asa se intampla drumul cazarea si masa merg pe carca asociatiei doar daca ai gura mare si te impui , daca astepti sa ti se dea ............

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 20:16 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
diccosmin scrie:
de ce sa nu pescuiasca pescarii din sibiu in sibiu?
nu stiu daca aceasta competitie are legatura cu asociatiile judetene de pescuit, dar in caz ca da, asociatia din sibiu ar trebui sa faca mai mult pentru cei care platesc acea taxa de membru. daca se doreste sa fie la giurgiu atunci asociatia ar putea sa ne deconteze transportul :lol:

Prietene , interjudetene inseamna ca e vorba de ceva ... intre judete. Deci pescarii sibieni(max 4) se califica de la concursurile locale(oras , judet) si se intalnesc la Giurgiu cu reprezentantii altor 6 judete parca pe zona aia... Cam asa sta treaba. ;) Benzina si cazarea se deconteraza de asociatia ta, dar cum zice insecta , trebuie sa mergi sa intrebi , sa ceri , ca nu te striga nimeni... ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 21:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Feb 2010, 17:09
Mesaje: 306
Localitate: SB
Am inteles.
Problema e ca eu lucrez de dimineata pana seara, nu pot sa stau toata ziua la usa la asociatie, abia i-am prins la telefon etc.
In fine, astept debutul meu la Sacel, si daca o fi bine sper sa mai iau parte si la alte evenimente.
Multumesc,

Concursurile astea locale sunt anuntate aici pe forum?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 13 Mai 2010, 23:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
la sibiu faza pe oras nu se tine se tine doar pe judet daca nu ma insel pe 06.06. 2010 . dar nu iti fa grij nu prea vei avea concurenta pentru ca cei de la medias sunt inscrisi in fnpsr (sau cum ii zice) . Iar alti oponenti care sa mearga mai departe nu sunt ............. ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 14 Mai 2010, 04:28 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
alintudose scrie:
Propunerea de a se face interjudetenele la Sacel o voi face eu AJVPS Alba , dupa concluziile din 16 mai.Daca pista e ok , se va accepta.Nu vad ce ar impiedica , ar fi chiar o premiera , sa se tina 2 interjudetene pe aceeasi pista , chiar in aceleasi zile. Insa trebuie sa fie amenajate ambele maluri , neputand amesteca zonele.(nu vor fi mai mult de 18-20 concurenti la o interjudeteana).


Daca este timp real suficient, ma angajez !

Am inceput sa lucrez la pista 1. Dar in faza aceasta, m-am concentrat mai mult pe protectia zonei de a nu fi inundata. Pot continua treaba si azi, pe toata lungimea pistei, astfel, dupa concurs, pot relua lucrarea, pentru a accelera definitivarile.
Dar depinde de data pe care o aveti in agenda interjudetenelor.


Michel D., adm.balti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 14 Mai 2010, 19:47 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Michael , data este stabilita pe tara , 18-20 iunie.Nu se mai schimba. Asta este valabila pentru categoria seniori. Daca se prinde peste , nu vad ce ai mai avea de facut , doar curatenie(balast , sa dispara noroiul in caz de ploaie.)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 18 Mai 2010, 22:20 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:32
Mesaje: 239
Localitate: Timisoara
pina la urma care este locatia interjudetenelor de anul asta Sacel 4 s-au Daia ?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetenele - 18-20 iunie
MesajScris: 19 Mai 2010, 03:59 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
alintudose scrie:
Michael , data este stabilita pe tara , 18-20 iunie.Nu se mai schimba. Asta este valabila pentru categoria seniori. Daca se prinde peste , nu vad ce ai mai avea de facut , doar curatenie(balast , sa dispara noroiul in caz de ploaie.)


Consider remarca facuta, drept un compliment. Poate l-am meritat.

In ce priveste drumul de acces, se repara. N-am mai apucat, dar sincer mi-a si scapat. Am adus in curte 2 bascule mari de balastru si le-am depozitat tocmai pentru a repara drumurile de acces. Puteam sa le pun direct pe PISTA 2 si problema era O.K.

Se rezolva, in timpul cel mai scurt. Doar sa prind putin timp bun, ca pe noroi, nu pun material, ca-l pierd. Si tot n-am realizat ce mi-am propus.

Michel D., adm.balti.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 37 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.047s | 13 Queries | GZIP : Off ]