Pescuit Stationar

Acum este 16 Iun 2024, 03:29

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 156 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII PREGATITE
MesajScris: 26 Dec 2017, 17:22 
Neconectat

Membru din: 19 Aug 2016, 17:05
Mesaje: 362
pret 600 ron +25 ron transport prin curier la virarea banilor in cont

varga se poat vinde si separat cu 500 ron+25 ron transport


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII COMPETITIE
MesajScris: 26 Dec 2017, 21:32 
Neconectat

Membru din: 30 Mai 2010, 18:43
Mesaje: 1111
Localitate: brasov
PLM, ai ucis forumul asta cu varga și cu liniile tale!!!!! Oare cât timp liber trebuie sa ai ca sa scrii 16 pagini pentru niște bălării de scule??? Dacă vezi ca nu se vând oare de ce continui?? Mai șterge din pagini sau ai Ambiția sa ajungi la pagina 1567? Ești cam tânăr și neliniștit. ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII COMPETITIE
MesajScris: 27 Dec 2017, 16:18 
Neconectat

Membru din: 19 Aug 2016, 17:05
Mesaje: 362
hoglet scrie:
PLM, ai ucis forumul asta cu varga și cu liniile tale!!!!! Oare cât timp liber trebuie sa ai ca sa scrii 16 pagini pentru niște bălării de scule??? Dacă vezi ca nu se vând oare de ce continui?? Mai șterge din pagini sau ai Ambiția sa ajungi la pagina 1567? Ești cam tânăr și neliniștit. ...


domnule hoglet, cu respect pt dvs, nu stiu de ce va doare capul de vanzarile altorea sau sunteti avocatul siteului, vrei cumperi nu vrei ignora, ideea de a vinde este libera sper in tara asta, si apropo putin respect cu limbajul ,, balarii de scule,, sau poate cer prea mult........


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII COMPETITIE
MesajScris: 27 Dec 2017, 17:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2011, 18:09
Mesaje: 541
Localitate: Brasov
D-le Lucky, citim si noi regulamentul? viewtopic.php?f=6&t=5972 ! Normal, conform regulamentului, ar trebui sa stergeti majoritatea paginilor. Sarbatori fericite! P.S: In dreapta, aveti un patratel cu un X in el. folositi-l cu incredere! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII COMPETITIE
MesajScris: 27 Dec 2017, 18:42 
Neconectat

Membru din: 19 Aug 2016, 17:05
Mesaje: 362
dodost scrie:
D-le Lucky, citim si noi regulamentul? viewtopic.php?f=6&t=5972 ! Normal, conform regulamentului, ar trebui sa stergeti majoritatea paginilor. Sarbatori fericite! P.S: In dreapta, aveti un patratel cu un X in el. folositi-l cu incredere! ;)



domnule dodost, se pare ca domnul de adineauri are mai multi simpatizanti, vreau sa va aintreb si pe dvs, va incurca cu ceva acest aspect sau doar va dati cu parerea, sunt sigur ca deja ati transmis moderatorilor sa imi dea block, am mai fost pus bine si de altii asa ca nu m-ar mira.Eu personal nu fac pe observatorul cu nici un user, practic nici nu ma intereseaza ce vinde sau cumpara, daca vreau citesc daca nu ignor, asa ca.........SARBATORI FERICITE!
Sunt atat de multe lucruri de schimbat in tara asta incat nu stiu daca un anunt al meu este asa de suparator!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PACHET VARGA 8m + VALIGETA CU LINII COMPETITIE
MesajScris: 27 Dec 2017, 21:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2011, 18:09
Mesaje: 541
Localitate: Brasov
D-le Lucky, era vorba doar de respectarea REGULAMENTULUI. ;) Cred ca trei sferturi din pagini au exact acelasi continut, pentru ca le-am deschis in fiecare zi, si nicio schimbare. Si, schimbarile din tara asta, ar trebui sa inceapa de la fiecare din noi, nu? .... haideti, ca nu-i greu.....apasati casuta aia cu X din dreapta paginii...nu dureaza mult. Moderatori, block, asta nu, nu-mi sta in fire, nicio grija. Ati putea contacta chiar dumneavoastra un moderator, sa va ajute sa mai stergeti din mesaje, avand in vedere ca doar ultimul poate fi sters.. Multumesc anticipat! ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 156 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.031s | 11 Queries | GZIP : Off ]