Pescuit Stationar

Acum este 19 Apr 2024, 08:15

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand feeder Sportex Exclusive 4.2m + Mul Shimano Ultegra XTC
MesajScris: 18 Iun 2018, 16:18 
Neconectat

Membru din: 12 Oct 2011, 18:06
Mesaje: 103
Vand lanseta feeder Sportex Exclusive 4.2m, 150g forta maxima de aruncare.

La o greutate de numai 286g este de departe cea mai buna lanseta feeder de distanta, reusind sa lansez foarte usor distante de peste 100m. Varfurile sunt tubulare, goale prin interior ceea ce confera o revenire extrem de rapida in lanseu dar isi mentin sensibilitatea ridicata.
De asemenea este geniala si pe apa curgatoare unde lansarea cosurilor grele nu prezinta nici o problema fiind mai mult decat capabila sa lanseze cu usurime greutati trecute de pragul critic de 150g.

Lanseta este folosita de un sezon jumate, fara nici cea mai mica problema si nu este inscrisa la Sportex. Inca am codul unic cu care daca veti intra pe site la Sportex si o inregistrati incepe sa curga garantia pe blank de 10 ani garantata de nemti.

Motivul vanzarii este simplu: nu ma mai intereseaza pescuitul la distante extreme.

Pretul este de 1000 RON.

De asemenea mai vand si mulineta Shimano Ultegra 5000 XTC.

Vine cu un tambur cu reductor pe ea si fir Shimano Technium 0.20mm si un tambur de rezerva gol.Este modelul mai vechi care are reglaj suplimentar pentru frana rapida. Prin prezenta in plus a unei rotite se poate regla cat de lunga sau de scurta este frana.

Mulineta este folosita doua sezoane si este in perfecta stare de lucru fara defecte ascunse.
Pret este de 400 RON

In caz ca cineva le doreste pe amandoua pretul este de 1300 RON.

Poze pe wattsup si prefer sa le vand in Bucuresti unde pot fi verificate.
Anelin 0784177776.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand feeder Sportex Exclusive 4.2m + Mul Shimano Ultegra
MesajScris: 25 Iun 2018, 19:07 
Neconectat

Membru din: 12 Oct 2011, 18:06
Mesaje: 103
Update:

Pretul lansetei feeder Sportex devine 950 RON. Am uitat sa mentionez ca pe linga cele 3 varfuri cu care vine ea mai dau si eu doua: unu de 2 oz cu portiunea colorata retezata si unul de 2.5 oz nou nefolosit pentru ca mi-au trimit cand am comandat varianta de 210g care e o idee mai gros dar care poate fi subtiat finut si folosit.

Mulineta ramane la acelasi pret.

In cazul in care cel ce va fi interesat de lanseta nu are husa de transport pot oferi si Husa rigida 3 compartimente Trakko de 1.5m.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand feeder Sportex Exclusive 4.2m + Mul Shimano Ultegra
MesajScris: 01 Iul 2018, 19:56 
Neconectat

Membru din: 12 Oct 2011, 18:06
Mesaje: 103
Valabil


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vand feeder Sportex Exclusive 4.2m + Mul Shimano Ultegra
MesajScris: 09 Iul 2018, 16:12 
Neconectat

Membru din: 12 Oct 2011, 18:06
Mesaje: 103
Lanseta 850 Ron si mulineta 400.
Nu platesc transportul in tara.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.053s | 13 Queries | GZIP : Off ]