Pescuit Stationar

Acum este 18 Apr 2024, 02:52

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Parere PickerE
MesajScris: 19 Feb 2015, 19:48 
Neconectat

Membru din: 17 Feb 2012, 23:09
Mesaje: 60
Localitate: cluj-napoca
Salut la toata lumea

As vrea sa-mi spuneti o parere despre pickerul: Kamasaki Alfa Picker 3 metri. N-am avut niciodata un picker si vreau sa aloc mai mult timp curgatoarelor decat lacurilor ..

Am vazut ca are 3 varfuri ceea ce pt mine e cv excelent .. (In caz de rupere)

Bugetul meu este de fix 100 lei ... Nu va suparati dar nu vreau sa-mi recomandati alt picker cu 80-100 lei mai scump ..In caz ca aveti ceva de vanzare la pretul de 100 lei sunt deschis la oferte .

Am mai gasit un picker ce intra in bugetul meu si anume Linea Picke de 2.7 metri ... Ce parere aveti despre aceste pickere?

Kamasaki alfa picker de 3M sau Linea picker de 2,7M?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parere PickerE
MesajScris: 20 Feb 2015, 07:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2013, 17:03
Mesaje: 96
Probabil depinde ff mult unde intentionezi sa o folosesti, pe ce ape, cum e curentul si de ce cosulete ai nevoie. Una e light, cu putere de incarcare de 5-30g, iar cealalta spre medium (sau medium light) cu putere incarcare 25-75g.
Alte detalii nu stiu despre ele, acestea doar ce le-am aflat de pe net. Ca si o recomandare, daca nu te grabesti, asteapta reducerile energo, cand iei orice bat / mulineta la 50%. Sunt mai multe pe an (black friday + alte ocazii).
A nu se intelege ca fac reclama produselor energo, doar ca astea se mai invart in jurul bugetului tau cand sunt reduse, sau baracudele :)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parere PickerE
MesajScris: 20 Feb 2015, 10:51 
Neconectat

Membru din: 17 Feb 2012, 23:09
Mesaje: 60
Localitate: cluj-napoca
Raresb scrie:
Probabil depinde ff mult unde intentionezi sa o folosesti, pe ce ape, cum e curentul si de ce cosulete ai nevoie. Una e light, cu putere de incarcare de 5-30g, iar cealalta spre medium (sau medium light) cu putere incarcare 25-75g.
Alte detalii nu stiu despre ele, acestea doar ce le-am aflat de pe net. Ca si o recomandare, daca nu te grabesti, asteapta reducerile energo, cand iei orice bat / mulineta la 50%. Sunt mai multe pe an (black friday + alte ocazii).
A nu se intelege ca fac reclama produselor energo, doar ca astea se mai invart in jurul bugetului tau cand sunt reduse, sau baracudele :)


Multumesc , deocamdata mai este timp pana se dezgheata lacurile , incep curgatoarele sa dea randament ... Ma documentez deocamdata ..

Mersi de raspuns dar totus daca poti sa imi mai dai un raspuns la intrebarea : Care picker da randament mai bun ? 2,7 sau 3 metri ?


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.138s | 13 Queries | GZIP : Off ]