Pescuit Stationar

Acum este 20 Iun 2024, 16:17

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 18 Ian 2017, 10:49 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
Te mai însori de trei ori...ca sa fii sigur?
Încă nu ti-ai dat seama?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 18 Ian 2017, 11:29 
Neconectat

Membru din: 14 Iun 2016, 11:32
Mesaje: 277
Localitate: Timisoara
Cum ne inscriem ? Sau exista ceva etape eliminatorii inainte ?

_________________
West Feeder Team Romania


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 18 Ian 2017, 12:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
BRFeeder scrie:
Cum ne inscriem ? Sau exista ceva etape eliminatorii inainte ?


obligatoriu permis agvps..iar inscrierea o faci aici pe site ..iar la asociatia de unde faci parte ii rogi sa trimita email la Veronica Ispas cu numele tau sa te inscrie oficial.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 18 Ian 2017, 12:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
BRFeeder scrie:
Cum ne inscriem ? Sau exista ceva etape eliminatorii inainte ?


obligatoriu permis agvps..iar inscrierea o faci aici pe site ..iar la asociatia de unde faci parte ii rogi sa trimita email la Veronica Ispas cu numele tau sa te inscrie oficial.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 18 Ian 2017, 15:43 
Neconectat

Membru din: 05 Feb 2013, 18:52
Mesaje: 342
Localitate: Timisoara
Aditza, ce înseamnă finala pe echipe? Câți titulari, câte rezerve?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 19 Ian 2017, 19:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
Petrisor finala de la Zetea corespunde cu finala cupei regiunilor unde suntem coorganizatori si nu pot lipsi. Anu asta sar parea ca nu voi veni la finala Ajvps deoarece vad ca nu se tine cont de datele concursurilor anuntate. Sa ai o zi buna!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 19 Ian 2017, 19:45 
Neconectat

Membru din: 30 Noi 2010, 09:40
Mesaje: 283
Vasile unde e anunțata Cupa Regiunilor,calendarul e făcut ținându-se cont de toate concursurile chiar si de cele pe care le aveți voi la APS si nu in ultimul rând din punctul meu de vedere Cele doua etape ale Campionatului Agvps sunt cele mai importante concursuri iar celelalte concursuri ar trebui puse in funcție de datele celor doua etape ale Campionatului Agvps,anul acestea ele fiind anunțare din timp cred eu la mijlocul lui Ianuarie.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 19 Ian 2017, 20:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
dan predoi scrie:
Vasile unde e anunțata Cupa Regiunilor,calendarul e făcut ținându-se cont de toate concursurile chiar si de cele pe care le aveți voi la APS si nu in ultimul rând din punctul meu de vedere Cele doua etape ale Campionatului Agvps sunt cele mai importante concursuri iar celelalte concursuri ar trebui puse in funcție de datele celor doua etape ale Campionatului Agvps,anul acestea ele fiind anunțare din timp cred eu la mijlocul lui Ianuarie.

Cupa regiunilor este organizata anul acesta de diaconita pe acumularea Stanca-Costesti in perioada15-17 Septembrie. este un proiect inceput anul trecut si organizat de 3 organizatori din 3 regiuni( asteptam sa ni se alature si alte regiuni) se organizeaza in urma calificarilor din fiecare regiune. Anu trecut sa organizat la Pristol si organizarea a fost facuta in comun de cele trei cluburiCS-APS;Mosterfish si Prieteni Pescari. Anul acesta am hotarat ca fiecare regiune sa organizeze cate o finala si anu asta organizeaza Prieteni Pescari. Stiu ca pe forumurile de feeder este anuntata data cupei regiunilor.Sa ocupat de asta Diaconita Petru de la Prieteni Pescari din Iasi.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 19 Ian 2017, 20:39 
Neconectat

Membru din: 30 Noi 2010, 09:40
Mesaje: 283
Unde Vasile ca eu acum aud de la tine de data si de restul, eu nu am văzut nimic nici pe alte forumuri,ne place sau nu toate concursurile importante se pun aici pe sait la fel cum a- ți făcut si voi cu datele la concursurile organizate de APS așa ca Adi nu are nici o vina ci organizatorul Cupei Regiunilor,din ce vad Cupa Green Baits a anunțat-o aici pe forum la fel putea sa facă si cu Cupa Regiunilor din punctul meu de vedere singura modalitate rezonabila de rezolvare a problemei ar fi mutarea de către organizator a datei pt Cupa Regiunilor(el nu a anunțat concursul )


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER 2017
MesajScris: 19 Ian 2017, 22:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
dan predoi scrie:
Unde Vasile ca eu acum aud de la tine de data si de restul, eu nu am văzut nimic nici pe alte forumuri,ne place sau nu toate concursurile importante se pun aici pe sait la fel cum a- ți făcut si voi cu datele la concursurile organizate de APS așa ca Adi nu are nici o vina ci organizatorul Cupei Regiunilor,din ce vad Cupa Green Baits a anunțat-o aici pe forum la fel putea sa facă si cu Cupa Regiunilor din punctul meu de vedere singura modalitate rezonabila de rezolvare a problemei ar fi mutarea de către organizator a datei pt Cupa Regiunilor(el nu a anunțat concursul )

Ok am sa vorbesc cu Diaconita sa vedem ce se poate face.
dar sa stii ca sa anuntat uite aici: http://dependentdefeeder.ro/forum/viewt ... =3&t=14665


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.076s | 11 Queries | GZIP : Off ]