Pescuit Stationar

Acum este 22 Sep 2024, 19:47

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 11:37 
Neconectat

Membru din: 30 Ian 2010, 10:20
Mesaje: 603
adi petrisor scrie:
gabi scrie:
adi petrisor scrie:
GABI ROJNEII.....tu nu informezi Romanii doar cand ai nevoie de ei??...va spus eu sigur,,maxim 30 romani intra pe lista


Te plictisesti, vezi de mondialele tale, te rog. Mersi.



informeaza Romanii ...si sa spui la neamu tau ce sa faca nu mie...toata lumea din ungaria stie ca romanii nu o sa intre pe lista doar tu nu stii..dagul de tine...



ii informez cand am toate informatiile exacte, iar tu te bagi in stilul tau pe care o stie toata lumea, acolo unde defapt nu ai nici o treaba, si cu asta am incheiat discutia cu tine pe tema asta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 11:59 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Totusi ar trebui sa stim si noi cati concurenti din Romania sunt admisi si care este lista finala si pe ce criterii s-a facut. Asa este frumos. Pe mine de ex ma costa 95 euro neparticiparea datorita cazarii si as vrea sa stiu si eu aceste lucruri. Multumesc.

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 12:25 
Neconectat

Membru din: 29 Apr 2012, 16:06
Mesaje: 142
Eu am fost informat prin SMS ca nu pot participa la concurs, cred ca doar primii 22 înscriși din România pot participa, asta în cazul ca nu se va face selecție pe baza de prietenii, de ca doar traim în România ...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 12:54 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:32
Mesaje: 239
Localitate: Timisoara
Poate o sa-i primesti inapoi de la Maros mix s-au daca li se face putina ,,mila " de tine te si primesc......:)))))))))))))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 14:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
martinov george scrie:
Eu am fost informat prin SMS ca nu pot participa la concurs, cred ca doar primii 22 înscriși din România pot participa, asta în cazul ca nu se va face selecție pe baza de prietenii, de ca doar traim în România ...

Si eu am fost informat tot prin SMS insa corect era sa fie facuta publica si lista celor care participa si criteriile de selectie, tocmai pentru a nu lasa loc de interpretari.
Poate ma ajutati cu o informatie referitor la pescuitul pe celalalt mal: daca am permis pentru Ungaria, trebuie sa merg undeva sa platesc taxa sau vin ei pe balta si platesc atunci? Intreb asta deoarece avand cazarea platita fara posibilitatea de anulare sau modificare a datelor..... nu-mi ramane sa fac altceva decat sa merg si sa pescuiesc frumos pe celalalt mal. Multumesc.

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 14:58 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
e vorba de Romanii mei de aia ma bag''..ce stil'''' o''' stie toata lumea..invata sa scrii........frumos era sa iesi pe site sa anunti....nu sms..aaa sau vreti sa cadeti in picioare..aha...eu stiu de o saptamana tu pe ce planeta esti?.....mai provoaca-ma si-ti spun mai multe...de ce corecti sunteti voi...

Ps-nu ai nici o vina saracul de tine...


Ultima oară modificat de adi petrisor pe 23 Mar 2017, 15:18, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 15:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Ai dreptate Petrisor! Perfecta dreptate in tot ce ai spus. Daca s-ar fi intamplat asa ceva invers, adica la un concurs din Romania, ungurii n-ar mai fi venit nici unul si nici n-ar fi anuntat! Dar cum noi suntem niste dezbinati si niste mancatori de......, nu avem c...ie sa facem acest lucru si ne frecam mainile daca am fost "admisi la masa bogatilor", poate, poate luam si noi o lanseta sau o mulineta si mai acumulam niste puncte intr-un clasament care oricum nu are nici o relevanta! De-asta suntem noi unde suntem si altii la ani lumina departare. Sau si de-asta!

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 15:21 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 286
gabi.k scrie:
Fara sa fiu rau intentionat, am si eu o dilema personala, din cate concursuri s-au organizat in romania in ultimi ani cati concurenti din tara vecina ne-au onorat cu prezenta pana acum ? Va spun tot eu, NICI UNUL.
Chiar daca o sa par rautocios propun sa fim si noi la fel de numerosi ca si ei....
Se retrage si Marcus Svoboda.


Termina mah, cu prostiile!
La ce concursuri de la noi ai vrea sa vina? Acum serios :)))
Inscrie-te la Cupa Preston sau la Lantos.

Si data viitoare, trimite-ti mail direct la organizatori! Au toate detaliile pe site ;)

E normal sa faca "selectie", au taiat ei si de la sarbi si de la slovaci, stai linistit! Cupa Tubertini nu mai e doar cu unguri si romani!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 15:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
AIA CE AU PLATIT CAZAREA CE FAC?..eu stiu 2 pesrsoane...ar trebuie sa fim solidari....sa nu mearga nici unul..ar fi interesant...de gand sa incep sa merg la concursuri la ei..ei cu aceasta ocazie spun pas...tu cand nu stii ceva nu raspunzi la nimeni la telefon...aveti impresia ca ati pus coada la pruna?..te anunt eu ca nu...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 15:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Fery83 scrie:
gabi.k scrie:
Fara sa fiu rau intentionat, am si eu o dilema personala, din cate concursuri s-au organizat in romania in ultimi ani cati concurenti din tara vecina ne-au onorat cu prezenta pana acum ? Va spun tot eu, NICI UNUL.
Chiar daca o sa par rautocios propun sa fim si noi la fel de numerosi ca si ei....
Se retrage si Marcus Svoboda.


Termina mah, cu prostiile!
La ce concursuri de la noi ai vrea sa vina? Acum serios :)))
Inscrie-te la Cupa Preston sau la Lantos.

Si data viitoare, trimite-ti mail direct la organizatori! Au toate detaliile pe site ;)

E normal sa faca "selectie", au taiat ei si de la sarbi si de la slovaci, stai linistit! Cupa Tubertini nu mai e doar cu unguri si romani!

Da, e normal sa faca selectie dar atunci sa anunte din timp sau sa se anunte de la inceput ca exista posibilitatea ca unii de pe lista de intentie sa fie lasati pe afara! Sunt oameni care si-au platit cazarea (si eu sunt unul dintre ei), care si-au luat concedii s.a.m.d.
E o chestie care tine si de bun simt aici si de coloana vertebrala.

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.082s | 11 Queries | GZIP : Off ]