Pescuit Stationar

Acum este 20 Apr 2024, 07:18

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 187 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 26 Iul 2016, 19:52 
Neconectat

Membru din: 05 Mar 2010, 13:29
Mesaje: 691
Localitate: Bucuresti
Dorule , imi pare sincer rau ca nu ai prins podium din cauza mea , dar stii cum este... mult mai satisfacator sa obtii un rezultat batandu-te pana la capat, muncind la greu :D .
Cat despre pestii pe care i-ai scapat sa nu iti para rau pentru ca si eu am "innecat" vreo 5-6 bucati . Asa este la pescuit , daca nu e sa scrie numele tau pe peste , nu e si gata :D . Sa ne vedem bine la editia urmatoare , nu de alta dar avem amandoi de luat o revansa :D . Tu ca ai pierdut podium , eu ca am fost gasca de jumulit etc ... :D

Felicitari celor de pe podium, au avut de tras si le-a iesit !

_________________
Constantinescu Catalin
http://www.FeederShop.ro
Emisiuni / tutoriale pescuit la feeder
https://www.youtube.com/channel/UC9jyYs ... _polymer=1


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 27 Iul 2016, 06:17 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
Cata, nu are de ce sa-mi para rau pt ca nu din cauza ta am pierdut podiumul.
M-am batut singur neincercand sa pescuiesc cu carlige mai mari, inca din antrenament, sa vad cum se comporta pestii.
In plus nu concept pescuitul de competitie decat cu respectarea acelui cod in care, ca litera de lege, este scris de a lupta pana la capat. Mi se pare cel mai josnic lucru sa ceri sa fii favorizat sau sa favorizezi pe cineva. Altfel prieteniile nu ar rezista, aparand datorii mai mult sau mai putin onorate.
Si eu l-am detronat pe Marcel Necreala de pe locul I, anul acesta, la Cupa Trabucco de stationar si consider ca nu are motiv de suparare. Nimeni bate atatia kilometrii si investeste timp si bani doar pt a favoriza pe cineva. Vorba lui Dan Sekely, suntem PRIETENI pana cand se da startul apoi suntem DUSMAAANI dupa care, asi adauga eu, din nou PRIETENI.
Sa ne vedem sanatosi si sa ne duelam si la urmatoarele editii!
De Aditza mai stie cineva, ceva?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 27 Iul 2016, 08:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
bilan doru scrie:
Cata, nu are de ce sa-mi para rau pt ca nu din cauza ta am pierdut podiumul.
M-am batut singur neincercand sa pescuiesc cu carlige mai mari, inca din antrenament, sa vad cum se comporta pestii.
In plus nu concept pescuitul de competitie decat cu respectarea acelui cod in care, ca litera de lege, este scris de a lupta pana la capat. Mi se pare cel mai josnic lucru sa ceri sa fii favorizat sau sa favorizezi pe cineva. Altfel prieteniile nu ar rezista, aparand datorii mai mult sau mai putin onorate.
Si eu l-am detronat pe Marcel Necreala de pe locul I, anul acesta, la Cupa Trabucco de stationar si consider ca nu are motiv de suparare. Nimeni bate atatia kilometrii si investeste timp si bani doar pt a favoriza pe cineva. Vorba lui Dan Sekely, suntem PRIETENI pana cand se da startul apoi suntem DUSMAAANI dupa care, asi adauga eu, din nou PRIETENI.
Sa ne vedem sanatosi si sa ne duelam si la urmatoarele editii!
De Aditza mai stie cineva, ceva?


Sunt bine DOMN PROFESOR :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 27 Iul 2016, 10:15 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
Multumesc Cata pt pop-up-uri. Sunt bestiale. Timpii de apel ai pestilor au fost intre 1 si 6 min. Avand in vedere ca am pescuit numai pe momitor, eu consider ca momeala a fost cheiea succesului, fiind foarte atractiva atat vizual dar mai ales prin aroma pe care o emanau. Mai vreau ,,deacealea''.
Salut PAMPERS'MAN! Te-ai trezit?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 27 Iul 2016, 10:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Vad ca, ai avut cantitatea de 120kg! :shock:
Lasa pe Aditza ca a zis ca-i prima data cand il bati si ultima!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2016
MesajScris: 27 Iul 2016, 11:38 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
Nu vad eu prea bine Zsolt dar nici nu vad pe cineva sa faca 120kg in 5 ore la feeder si in timpul concursului.
Eu m-am referit strict la prezentari, ca nu am stiut sa-i scot este doar vina mea.
Pe Aditza este a doua oara cand il bat anul acesta. Mai avem o runda la finala de feeder si-ti promit ca oricat il vei invata tot il bat.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER2016
MesajScris: 05 Ian 2017, 18:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Oct 2012, 15:33
Mesaje: 269
Localitate: Pitesti
Se mai tine anul acesta CUPA TRABUCCO PRO FEEDER?


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 187 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]