Pescuit Stationar

Acum este 24 Apr 2024, 07:00

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 20:01 
Neconectat

Membru din: 23 Apr 2015, 21:27
Mesaje: 32
Si cel mai important. Fire intinse la toti cei care paricipa.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 20:39 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:32
Mesaje: 239
Localitate: Timisoara
Cristi, nu inteleg de ce te-ai simtit atat de lezat......vrei sa demonstrezi ceva si nu pricep eu ? ;)

Cand scrii "noi suntem niste dezbinati si niste mancatori de cacat, nu avem coaie", te referi la tine si la mai cine...? Ca eu, dacă cumva voi fi acceptat sa particip la acest concurs, nu îți permit sa ma caracterizezi așa!!! Primul care dezbina ești tu! Un "fir întins" celor care au avut șansa de a fi înscriși era mai uman.

:lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 21:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Degeaba te simti lezat Cristi! Asta ne este natia si de aici si realizarile noastre ca natiune in mai toate domeniile: 0!!! De ce? Pentru ca noi ne muscam de cur unii pe altii in loc sa-i muscam pe aia cu care ne batem. E problema ta ce crezi insa pot sa-ti spun un singur lucru: Ungurii trebuiau sa posteze si ei criteriile pe care s-au impartit locurile ramase libere (63) la celelalte natiuni care participa. Si spun asta deoarece noi romanii, am fost intotdeauna in numar mare acolo si le-am bagat o caruta de bani in buzunare si organizatorilor si pensiunilor si restaurantelor.... iar asta ar fi trebuit sa fie un criteriu important si sa primim mai multe locuri. Vorbim de oameni care s-au inscris inca din luna ianuarie nu de acum 2 zile(desi era aceeasi chestie).
Cat despre cine are si cine nu are coaie.... asta trebuie demonstrat. iar daca aveai ceva sa-mi spui, puteai sa-mi dai un telefon sau sa-mi spui cand ne intalneam. Nu credeam ca intre noi se pune problema discutiilor pe forum.... dar asta este....

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 23 Mar 2017, 23:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Asta-seara, am primit pe privat oferta sa merg la concurs in locul unei persoane care era inscris in primii 22 si care, vazand ca am platit deja cazarea, s-a oferit sa-mi cedeze locul. Evident ca i-am multumit frumos si l-am refuzat deoarece nu era nici moral si nici etic. Insa, daca ar fi fost dupa cum scria un alt "ruman verde" pe alt forum, eu trebuia sa-mi frec mainile de fericire si sa accept. Ei bine, NU! Si vreau sa-i multumesc public celui care mi-a facut oferta insa nu am sa-i dau numele fara acordul lui deoarece poate nu doreste acest lucru.

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 10:11 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
pivo scrie:
Degeaba te simti lezat Cristi! Asta ne este natia si de aici si realizarile noastre ca natiune in mai toate domeniile: 0!!! De ce? Pentru ca noi ne muscam de cur unii pe altii in loc sa-i muscam pe aia cu care ne batem. E problema ta ce crezi insa pot sa-ti spun un singur lucru: Ungurii trebuiau sa posteze si ei criteriile pe care s-au impartit locurile ramase libere (63) la celelalte natiuni care participa. Si spun asta deoarece noi romanii, am fost intotdeauna in numar mare acolo si le-am bagat o caruta de bani in buzunare si organizatorilor si pensiunilor si restaurantelor.... iar asta ar fi trebuit sa fie un criteriu important si sa primim mai multe locuri. Vorbim de oameni care s-au inscris inca din luna ianuarie nu de acum 2 zile(desi era aceeasi chestie).
Cat despre cine are si cine nu are coaie.... asta trebuie demonstrat. iar daca aveai ceva sa-mi spui, puteai sa-mi dai un telefon sau sa-mi spui cand ne intalneam. Nu credeam ca intre noi se pune problema discutiilor pe forum.... dar asta este....


Inca o data repet! Ungurii au pus pe site-ul hogaszklub.eu criteriile de inscriere, voi nu ati fost informati aici pe forum! Asta nu mai este vina lor! Restul de 63 de oameni vor fi din afara circuitului campionatului national, iar ei au acordat un numarul egal sau mai putin egal participantilor din afara acelui circuit (Ungaria, Serbia, Romania, Slovacia, si mai cine stie ce tara)!
Stiu ca nu vorbiti limba, dar exista google translate si puteti urmari postarile.
Daca nu intelegeti nici acum unde s-a facut greseala, imi pare rau... Mai clar de atat nu am cum sa fiu :))))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 12:43 
Neconectat

Membru din: 29 Apr 2012, 16:06
Mesaje: 142
Domnule Gabi avem și noi rugămintea sa actualizați lista cu cei ce vor participa deoarece la uni dintre ei nu aveți numărul de telefon iar la alții care nu se regăsesc în primii 30 de înscriși pe lista ați uitat sa le trimiteți SMS. Va mulțumesc anticipat și aștept lista !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 13:30 
Neconectat

Membru din: 05 Feb 2013, 18:52
Mesaje: 342
Localitate: Timisoara
gabi.k scrie:
Cristi, nu inteleg de ce te-ai simtit atat de lezat......vrei sa demonstrezi ceva si nu pricep eu ? ;)

Cand scrii "noi suntem niste dezbinati si niste mancatori de cacat, nu avem coaie", te referi la tine si la mai cine...? Ca eu, dacă cumva voi fi acceptat sa particip la acest concurs, nu îți permit sa ma caracterizezi așa!!! Primul care dezbina ești tu! Un "fir întins" celor care au avut șansa de a fi înscriși era mai uman.

:lol: :lol: :lol:


Nu m-am simțit lezat ci jignit si sunt sigur ca așa se vor simți toți pescarii romani, care vor participa la acest concurs.
Într-adevăr, nu pricepi tu! Ești singurul de pe forum care nu s-a prins ca afirmațiile jignitoare au fost făcute de Cătălin, iar eu doar l-am "citat".
:lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 14:56 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 22:32
Mesaje: 239
Localitate: Timisoara
Multumesc frumos ca m-ai luminat in sfarsit...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 20:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
Daca am jignit pe cineva imi cer scuze. Insa pentru mine realitatea asta este..... si eu sunt inclus acolo impreuna cu ceilalti pentru ca si eu sunt roman. Dar daca suntem Romani si avem c..ie, de ce nu ne inscriem la concursul open pentru sustinerea lotului de stationar al ROMANIEI? Pentru ca alegem sa mergem la Lantos Mix nu??? E mai important un concurs in Ungaria decat lotul nostru national?
Sau si aici va simtiti jigniti? Probabil ca da! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa TUBERTINI FEEDER 8-9 aprilie 2017 Matyer-Szeged
MesajScris: 24 Mar 2017, 20:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 21 Noi 2015, 00:33
Mesaje: 548
Localitate: Timisoara
martinov george scrie:
Domnule Gabi avem și noi rugămintea sa actualizați lista cu cei ce vor participa deoarece la uni dintre ei nu aveți numărul de telefon iar la alții care nu se regăsesc în primii 30 de înscriși pe lista ați uitat sa le trimiteți SMS. Va mulțumesc anticipat și aștept lista !

Nu cred ca pune lista deoarece s-ar putea sa avem surprize..... unii dintre noi!

_________________
Cele mai bune locuri de pescuit le alege pestele!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 64 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.095s | 13 Queries | GZIP : Off ]