Pescuit Stationar

Acum este 23 Apr 2024, 15:51

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 07:46 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2015, 20:21
Mesaje: 93
Casmin, te respect prea mult pentru a polemiza, prietenia cu cineva nu este insa un motiv pentru a calca pe demnitatea de om
eu nu-l cunosc pe Marius Borchin, dar am inteles ca omul a depus mult suflet, munca, bani pentru proiectul asta si ca banatean de al vostru nu cred ca merita sa-i faceti asa ceva
justificarea ca va place asa de mult Bega, este dea dreptul pueril, cine va opreste oameni buni sa faceti in fiecare saptamana cate in concurs acolo, sub alta titulatura decat Cupa Regiunilor ?
si eu sant ardelean, din alta zona, si desi locuiesc de multi ani in Bucuresti, nu ma simt deloc bucurestean, sant tot ardelean in suflet, dar ce faceti voi este departe de spiritual pe care il cunosc al zonei
daca-mi permiti o intrebare of topic, Razvan Butu, unul din pionierii feederului Aradean, de ce s-a retras din sportul asta asa de frumos
o zi buna si imi cer iertare pentru interventie


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 08:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:23
Mesaje: 492
cismas scrie:
Casmin, te respect prea mult pentru a polemiza, prietenia cu cineva nu este insa un motiv pentru a calca pe demnitatea de om
eu nu-l cunosc pe Marius Borchin, dar am inteles ca omul a depus mult suflet, munca, bani pentru proiectul asta si ca banatean de al vostru nu cred ca merita sa-i faceti asa ceva
justificarea ca va place asa de mult Bega, este dea dreptul pueril, cine va opreste oameni buni sa faceti in fiecare saptamana cate in concurs acolo, sub alta titulatura decat Cupa Regiunilor ?
si eu sant ardelean, din alta zona, si desi locuiesc de multi ani in Bucuresti, nu ma simt deloc bucurestean, sant tot ardelean in suflet, dar ce faceti voi este departe de spiritual pe care il cunosc al zonei
daca-mi permiti o intrebare of topic, Razvan Butu, unul din pionierii feederului Aradean, de ce s-a retras din sportul asta asa de frumos
o zi buna si imi cer iertare pentru interventie

De Razvan Butu n am ce spune e alegerea lui se ocupa cu multe alte chestii.
Ma repet ...niciunul dintre noi nu am vrut sa deranjam intr un fel pe cineva ( nu ne sta in caracter ) iar daca s-a intamplat noi cei de la pescuitarad ne cerem scuze.Anul acesta ramane asa.Dc la anul lucrurile se vor schimba si regulamentul impune faptul ce l-am propus mai sus vom reconsidera pozitia noastra.Oricum in acesta oala nu suntem doar noi cei de la pescuitarad...
O zi buna !

_________________
http://www.pescuitarad.ro
http://www.facebook.com/pescuitarad
http://www.facebook.com/weboprintshop
http://www.pescuitlafeeder.ro/magazin


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 09:27 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
Vasile... Hai sa nu vorbim de tema ardelean-bucurestean, nu are nici un sens. Aberam!
Aproximativ 20 de persoane de la Cupa Regiunii de Vest participa si la Turneul Pescuitarad.ro. Restul sunt concurenti care nu locuiesc in judetele Arad si Timis, mai sunt unii pentru care a fost primul concurs. Cei de la Pescuitarad am participat la Cupa Regiunii pe Bega, deoarece este un concurs de prestigiu si am fost prezenti la fiecare editie si din respect pentru Marius Borchin! Fara acest nucleu de pescari de competitie NU EXISTA CUPA REGIUNII DE VEST, iar acum nu am fi avut aceasta discutie!
Nu am zis niciodata ca imi doresc ca finala sa fie undeva in mijloc de tara, nu stiu de unde s-a luat aceasta informatie! Am acceptat anul trecut ideea desfasurarii finalei in zone diferite.
Cosmin nu stiu de ce isi cere scuze, din moment ce organizatorii finalei nu au consultat programul competitional al acestui an. Repet, programul Turneului este afisat inca din luna februarie! Pentru finala s-a aruncat o data acolo, sa fie!
Eu merg la ambele finale AGVPS, merg si la Turneu, as fi mers si in Moldova daca data desfasurarii era alta.
Imi mentin punctul de vedere si nu imi cer scuze fata de nimeni pentru lipsa mea de la finala! Ca si concurent, m-ati pus in postura de a alege, iar acum culegeti roadele.
Din partea membrilor Pescuitarad.ro aveti deja parerile, pentru restul participantilor noi nu ne putem pronunta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 11:30 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2015, 20:21
Mesaje: 93
as vrea sa stiu si eu unde este topical cu "Cupa regiunilor", a disparut sau nu-l gasesc eu
daca-mi aduc bine aminte a fost un dialog intre organizatori si Petrisor in legatura cu data si parca, pana la urma s-au inteles


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 11:48 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
cismas scrie:
as vrea sa stiu si eu unde este topical cu "Cupa regiunilor", a disparut sau nu-l gasesc eu
daca-mi aduc bine aminte a fost un dialog intre organizatori si Petrisor in legatura cu data si parca, pana la urma s-au inteles


Discutia este pe topicul FINALE FEEDER 2017, nu a fost nici un topic separat cu Cupa Regiunilor, decat pe forumul Dependent pe Feeder (eu nu am cont acolo).
Atasez eu o poza ca sa inchidem odata discutia asta fara rost. Poza nu e trucata, gasiti discutiile pe forum!
Sper sa lasam polemica asta la o parte si sa va revizuiti opinia vizavi de "respectul" nostru fata de concursul organizat in Moldova. (poate) nu ati observat postarea mea!
Imi pare rau, mai ales pentru Diaconita, dar nu pot decat sa ma repet... s-a ales gresit data in defavoarea noastra oarecum.


Fişiere ataşate:
Poza.png
Poza.png [ 57.95 KiB | Vizualizat de 4945 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 12:03 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
Aici s-au oprit discutiile, cel putin in mod oficial si public.
Asa ca, haideti sa nu rascolim namol intr-o apa care era menita sa fie limpede. Asa se intampla cand nu postezi in mod oficial pe forumuri, apoi ceri respect si demnitate. Nu e postat nici aici, nici pe pescuitlafeeder.ro.
Iertati-ma, dar il citez pe Brola: "Asa NU" :)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 16:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
FerY spuneai ca voi vati dus din respect pentru Borchin la calificari stiind ca nu veti participa la finala,Foarte rau asa nu ati dat nici macar posibilitatea altora sa mearga la finala.... Pacat ca sa ingropat aceasta frumoasa realizare"Cupa Regiunilor"A murit in fasa la cea dea doua editie,Mare Pacat..... Fire zbuciumate la etapa a treia!
P.S. Eu inchei aici acest subiect si ma repet MARE PACAT.........


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 17:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
mrvily scrie:
Foarte rau asa nu ati dat nici macar posibilitatea altora sa mearga la finala....



Cum adica? Cei care vin in ordine, dupa cei care nu vor sa mearga, pot merge! Dar nu prea vrea nimeni sa mearga, aia e problema.

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 17:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
10 insi, care vor sa mearga au decont ce a promis Borchin.

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 23 Aug 2017, 19:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
Nu mai inteleg nimic Nutule concurezi pentru a participa la o finala, te roaga organizatorul sa participi, iti plateste participarea si 3 nopti de cazare doar sa participi si nu sunt doritori. Clar sa intors lumea cu fundu in sus!Ce vremuri am ajuns......


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.046s | 15 Queries | GZIP : Off ]