Pescuit Stationar

Acum este 16 Apr 2024, 21:17

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 24 Aug 2017, 08:58 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
mrvily scrie:
Nu mai inteleg nimic Nutule concurezi pentru a participa la o finala, te roaga organizatorul sa participi, iti plateste participarea si 3 nopti de cazare doar sa participi si nu sunt doritori. Clar sa intors lumea cu fundu in sus!Ce vremuri am ajuns......


Vasile, nu cu deplasarea in Moldova am problema, ci cu data desfasurarii concursului. Nu tu ne-ai pus in postura sa alegem, dar esti prea capos sa recunosti ca data concursului nu este afisata pe nici una dintre cele doua forumuri "mai vizitate".
Iti fac eu o propunere, in caz ca vreti sa impacati si capra si varza.... mutati data concursului (daca se poate) pe 13-15 octombrie, iar eu iti promit ca vin din Timisoara pana acolo! Stiu ca cer cam mult, dar asta e propunerea mea.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 24 Aug 2017, 11:44 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
Fery83 scrie:
mrvily scrie:
Nu mai inteleg nimic Nutule concurezi pentru a participa la o finala, te roaga organizatorul sa participi, iti plateste participarea si 3 nopti de cazare doar sa participi si nu sunt doritori. Clar sa intors lumea cu fundu in sus!Ce vremuri am ajuns......


Vasile, nu cu deplasarea in Moldova am problema, ci cu data desfasurarii concursului. Nu tu ne-ai pus in postura sa alegem, dar esti prea capos sa recunosti ca data concursului nu este afisata pe nici una dintre cele doua forumuri "mai vizitate".
Iti fac eu o propunere, in caz ca vreti sa impacati si capra si varza.... mutati data concursului (daca se poate) pe 13-15 octombrie, iar eu iti promit ca vin din Timisoara pana acolo! Stiu ca cer cam mult, dar asta e propunerea mea.


Fery consider ca e suficient raspunsul care l-am dat pe celalalt forum la mesajul tau.
Ma intreb oare toti cei 40 de participani la calificari aveti problema cu data desfasurari finalei? Oare toti 40 ati aflat abia la premierea calificarilor ca finala e pe 1-3 Septembrie??Am inteles punctul tau de vedere dar a restului de 39? am sa urmaresc sa vad daca toti 40 mergeti la mansa 3 a turneului.
O zi buna!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 24 Aug 2017, 11:48 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2015, 20:21
Mesaje: 93
Vasile, dupa ce am studiat mai atent(si cu rabdare), istoricul "problemei", am taria sa recunosc si sa-mi cer scuze, ca Fery si Cosmin au dreptate
totusi ca sa fiu un pic carcotas :twisted: , poate at fi fost frumos pentru Marius, inainte de concursul de pe Bega, sa-l anunte pe Marius ca ei sant in afara de concurs si ca participa doar de dragul concursului
sau cine stie, poate au facut-o...
inca odata, scuze Fery, scuze Cosmin


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 24 Aug 2017, 11:57 
Neconectat

Membru din: 18 Noi 2014, 22:30
Mesaje: 285
mrvily scrie:
Fery83 scrie:
mrvily scrie:
Nu mai inteleg nimic Nutule concurezi pentru a participa la o finala, te roaga organizatorul sa participi, iti plateste participarea si 3 nopti de cazare doar sa participi si nu sunt doritori. Clar sa intors lumea cu fundu in sus!Ce vremuri am ajuns......


Vasile, nu cu deplasarea in Moldova am problema, ci cu data desfasurarii concursului. Nu tu ne-ai pus in postura sa alegem, dar esti prea capos sa recunosti ca data concursului nu este afisata pe nici una dintre cele doua forumuri "mai vizitate".
Iti fac eu o propunere, in caz ca vreti sa impacati si capra si varza.... mutati data concursului (daca se poate) pe 13-15 octombrie, iar eu iti promit ca vin din Timisoara pana acolo! Stiu ca cer cam mult, dar asta e propunerea mea.


Fery consider ca e suficient raspunsul care l-am dat pe celalalt forum la mesajul tau.
Ma intreb oare toti cei 40 de participani la calificari aveti problema cu data desfasurari finalei? Oare toti 40 ati aflat abia la premierea calificarilor ca finala e pe 1-3 Septembrie??Am inteles punctul tau de vedere dar a restului de 39? am sa urmaresc sa vad daca toti 40 mergeti la mansa 3 a turneului.
O zi buna!


Vasile, sunt undeva la 20 de persoane care participa la turneu. Pentru restul, cum spuneam, nu pot sa vorbesc.

Cismas, nu e nevoie sa iti ceri scuze fata de nimeni. Inteleg punctul tau de vedere, v-am rugat sa ne intelegi si pe noi. Membrii Pescuitarad.ro nu se dau in spate de la provocari, am fost si anul trecut 5 oameni din lotul de 6 la Pristol, insa anul acesta trebuie sa facem o alegere intre doua evenimente... si am facut-o.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 28 Aug 2017, 16:07 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Feb 2014, 11:59
Mesaje: 176
Localitate: Hunedoara
... dragi mei ... o fost super concursul ... dar de ce nu puneti o intrebare ... cine ar vrea sa mearga? ... asa ar fi corect, sa onoram prezenta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 29 Aug 2017, 08:43 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2015, 20:21
Mesaje: 93
eu cred ca este o intrebare inutila, evident toti cei care au participat la un concurs de CALIFICARE
primii 10 nu trebuiesc intrebati, in caz de nevoie, cand unii din cei 10 din diverse motive nu pot participa, urmatorii (in ordinea clasamentului), pot fi invitati nu si intrebati, ca doar de aia au participat


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 29 Aug 2017, 20:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Feb 2014, 11:59
Mesaje: 176
Localitate: Hunedoara
Corect. Asta ziceam si eu. Multumesc de completare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Regiuni de Vest-Individual Editia a-III-a Canal Beg
MesajScris: 29 Aug 2017, 22:36 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2015, 20:21
Mesaje: 93
.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 68 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.053s | 13 Queries | GZIP : Off ]