Pescuit Stationar

Acum este 19 Apr 2024, 10:44

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 17 Dec 2018, 21:20 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
adi petrisor scrie:
Cristi Chiritoi scrie:
eu nu pricep concursurile cu lista afisata si inchisa.
la ce se mai afiseaza?
mi se pare lipsa de bun simt fata de restul pescarilor.


V-am jignit noi cu ceva?.De unde lipsa de bun simt....?.Stimate domn,e un concurs privat si fac ce doresc eu ...1-inca de anul trecut sa discutat inscrierile pt cupa dynamite din acest an...au prioritate cei inscrisi anul trecut,apropape toti au confirmat.2-Concursul sunt obligat sa il anunt deoarece este un concurs de puncte.3-Dupa cata m....iau de la asazisi ghibiti...care se dau peacari...se inscriu si in ultimele 3 zile se retrag..am hotarat sa nu mai ascult nici o parere.4-Cu putina sansa daca dorit sa participati poate facem vreo minune.


Baaa , tu esti vraci si nu stiam ??? Tamaduitoru' Petrishoru" !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nu poti , daca tot faci minuni , sa-i scazi din burta lui Benzar ? Ca se complexeaza... :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 18 Dec 2018, 06:41 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mar 2018, 12:16
Mesaje: 30
Localitate: Arad
Deci ce se face aici este un mare, mare rahat... daca tot organizati un concurs atunci macar lasati lumea sa se inscrie fiecare, ce rost mai are sa fie postat aici cand lista se face prin telefon. Pai atunci vorbeste cu Dan sa faca si titlul la pescarul anului dupa clasamentele oferite prin telefon si nu mai postati aici atunci. Ce sa mai zic bataie de joc... Vine lista de 40 de concurenti gata facuta si atunci o posteaza si aici sa se ia in calcul pentru titlul de pescarul anului pai e corect asa ceva? Rusine, fratilor rusine....

_________________
Imagine
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 18 Dec 2018, 07:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Oct 2012, 15:33
Mesaje: 269
Localitate: Pitesti
Catalin Filip
Gabi Pruneanu


Ultima oară modificat de Catalin Filip pe 19 Dec 2018, 21:31, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 18 Dec 2018, 13:14 
Neconectat

Membru din: 29 Dec 2017, 23:02
Mesaje: 152
dacianeros scrie:
Deci ce se face aici este un mare, mare rahat... daca tot organizati un concurs atunci macar lasati lumea sa se inscrie fiecare, ce rost mai are sa fie postat aici cand lista se face prin telefon. Pai atunci vorbeste cu Dan sa faca si titlul la pescarul anului dupa clasamentele oferite prin telefon si nu mai postati aici atunci. Ce sa mai zic bataie de joc... Vine lista de 40 de concurenti gata facuta si atunci o posteaza si aici sa se ia in calcul pentru titlul de pescarul anului pai e corect asa ceva? Rusine, fratilor rusine....


Si daca postează lista goala si lasa pe toată lumea sa se inscrie,iar ulterior dupa ce te exciți degeaba,te taie din lista,cum se procedează la alte concursuri si pe buna dreptate până la urmă,ca au intaietate cei care participă an de an,este mai bune?
Parca este mai amara povestea.
Asa până la urmă cine doreste participarea se inscrie pe lista de așteptare,stie real unde este situat si care ii sunt șansele reale de participare si este ok!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 19 Dec 2018, 07:33 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mar 2018, 12:16
Mesaje: 30
Localitate: Arad
Cristi Chiritoi scrie:
O lista inchisa nu este o sansa pt orice pescar.
Lista se poate face prin plata taxei si atunci nu mai ai problema bugetului.
App, toate sunt concursuri private, iar genul asta cu lista afisata direct inchisa nu este fair play si nici cu deschidere catre pescari.
Succes.


Mare dreptate ai zis aici.

_________________
Imagine
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 19 Dec 2018, 07:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mar 2018, 12:16
Mesaje: 30
Localitate: Arad
adi petrisor scrie:
Cristi Chiritoi scrie:
eu nu pricep concursurile cu lista afisata si inchisa.
la ce se mai afiseaza?
mi se pare lipsa de bun simt fata de restul pescarilor.


V-am jignit noi cu ceva?.De unde lipsa de bun simt....?.Stimate domn,e un concurs privat si fac ce doresc eu ...1-inca de anul trecut sa discutat inscrierile pt cupa dynamite din acest an...au prioritate cei inscrisi anul trecut,apropape toti au confirmat.2-Concursul sunt obligat sa il anunt deoarece este un concurs de puncte.3-Dupa cata m....iau de la asazisi ghibiti...care se dau peacari...se inscriu si in ultimele 3 zile se retrag..am hotarat sa nu mai ascult nici o parere.4-Cu putina sansa daca dorit sa participati poate facem vreo minune.


1. Inca de anul trecut atunci trebuia postat si aici, cu selectarea concurentilor prin plata taxei de participare. Pana data X cine plateste taxa este inscris si cine nu pauza...
2. De ce sal mai postezi si aici sa se ia in CALCUL LA PESCARUL ANULUI DIN ROMANIA? Daca tot este un concurs privat doar cu prieteni si cunostinte lista facuta prin telefon. Din punctul meu de vedere nu este un concurs pentru publicul larg cine doreste sa se inscrie, si nu este corect ca sa fie punctat la TITLU aceste concurs. O sa vorbesc cu Dan e corect asa ceva....
3. Se rezolva problema prin achitarea taxei conform dati stabilite.
4. Oo viasamar de ia minune si de el concurs....

_________________
Imagine
Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 24 Dec 2018, 12:10 
Neconectat

Membru din: 23 Dec 2018, 05:45
Mesaje: 20
Claudiu Muntean


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 24 Dec 2018, 19:36 
Neconectat

Membru din: 05 Dec 2017, 19:56
Mesaje: 46
Harastasan Alex


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 26 Dec 2018, 15:32 
Neconectat

Membru din: 01 Ian 2015, 14:33
Mesaje: 32
Cu respect eu nu vad..lista inchisa..eu vad lista de asteptare..!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA DYNAMITE PESCUIT ARAD 24-25-26 MAI 2019 RADESTI
MesajScris: 26 Dec 2018, 22:39 
Neconectat

Membru din: 12 Iun 2017, 22:38
Mesaje: 140
dacianeros scrie:
Deci ce se face aici este un mare, mare rahat... daca tot organizati un concurs atunci macar lasati lumea sa se inscrie fiecare, ce rost mai are sa fie postat aici cand lista se face prin telefon. Pai atunci vorbeste cu Dan sa faca si titlul la pescarul anului dupa clasamentele oferite prin telefon si nu mai postati aici atunci. Ce sa mai zic bataie de joc... Vine lista de 40 de concurenti gata facuta si atunci o posteaza si aici sa se ia in calcul pentru titlul de pescarul anului pai e corect asa ceva? Rusine, fratilor rusine....


Mai Dacian Oros, multi stiu putini cunosc....daca ai avea sansa la podium si aclii ca X sau Y pescuiesc doar de dragul de a pescui cum te-ai simti? Eu am patit asta....baietasul in loc sa participe pana la final s-a pus sa doarma...mai bine cu lista inchisa unde sunt oameni care trag pana in ultima secunda decat toti boschetarii....
Si vorba cuiva, lista nu este inchisa, ai lista de asteptare!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.064s | 13 Queries | GZIP : Off ]