Pescuit Stationar

Acum este 09 Mai 2024, 00:13

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 11:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
1-Adi Petrisor
2-Butu Razvan
3-Farcas Lazar
4-Bodea Marius
5-Vuculescu Bogdan
6-Tino Rossi-bosorogul
7-Alin Felnecan
8-Leo
9-Gurzau Cristian
10-Andrei Mar
11-Elena Cristian - achitat
12-Korda Sorin
13-Florin Capraru
14-Fiat Lucian
15-Staicu Alin -achitat
16-Staicu Laurentiu - achitat
17-Galatanu Mihai- achitat
18-Petricica Silviu - achitat
19-Gurban Florin - achitat
20-Martinov George - achitat


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 11:36 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
1-Adi Petrisor
2-Butu Razvan
3-Farcas Lazar
4-Bodea Marius
5-Vuculescu Bogdan
6-Tino Rossi-bosorogul
7-Alin Felnecan
8-Leo
9-Gurzau Cristian
10-Andrei Mar
11-Elena Cristian - achitat
12-Korda Sorin
13-Florin Capraru
14-Fiat Lucian
15-Staicu Alin -achitat
16-Staicu Laurentiu - achitat
17-Galatanu Mihai- achitat
18-Petricica Silviu - achitat
19-Gurban Florin - achitat
20-Martinov George - achitat

AM MARI DUBII ASUPRA UNOR PERSOANE CARE NU CRED CA VOR PARTICIPA DACA PANA MAINE NU MI SE CONFIRMA UN NUMAR DE MINIM 20 CONCURENTI CONCURSUL NU VA MAI AVEA LOC ,SUNT SATUL DE ATATA NESIMTIRE DIN PARTEA UNORA.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 12:23 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
MAINE LA ORA 12 VOI ANUNTA OFICIAL DACA ACEST CONCURS SE VA MAI TINE,CU SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NOI CEI DORITORI INSA NESIMTIREA UNORA NU ARE LIMITE SI NU AM CUM SA CONTROLEZ ASTA.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 13:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Feb 2012, 13:26
Mesaje: 111
Localitate: Raul Rujan (Tm)
adi petrisor scrie:
R.R1 scrie:
Tiron Lucian nu vine ca merge la nush ce nunta


sa le fie rusine celor care inainte cu 3 zile isi anunta retragerea pentru nunti botezuri..exact inainte cu 3 zile de concurs au aparut nuntile...o sa mai fie primiti si in alte concursuri.


Eu azi am vorbit cu el si l-am intrebat daca mai merge la concurs si o zis ca nu ca are nunta si atunci eu i-am anuntat retragerea.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 14:17 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 17:46
Mesaje: 617
Localitate: Timisoara
adi petrisor scrie:
MAINE LA ORA 12 VOI ANUNTA OFICIAL DACA ACEST CONCURS SE VA MAI TINE,CU SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NOI CEI DORITORI INSA NESIMTIREA UNORA NU ARE LIMITE SI NU AM CUM SA CONTROLEZ ASTA.

nu stiu daca te referi si la mine, dar daca ai pomenit de botezuri tind sa cred ca sunt si eu vizat....am anuntat participarea mea in ianuarie....moment in care nu stiam ca urmeaza botezul nepotului meu, probabil ai participat la botezuri si stii, data nu e certa ca la nunta sa stii cu un an inainte......speram sa nu se suprapuna cu concursul, iar retragera am facut-o cu o luna in urma....asadar mai usor cu nesimtirile.....dar, f-a o miscare desteapta...si ai sa vezi cine merita sa mai vina la concursurile voastre....muta concursul cu o saptamana sau doua, sa treaca nuntile si botezurile, oricum concursurile de stationar vad ca se amana pe capete si nu se suprapune cu nimic....
concursul de pe Herneacova s-a amanat....doritorii de feeder de acolo poti sa-i ai la voi pe Cornesti, plus eu si poate si Tiron.....si peste doua saptamani poti sa o tii, in Italia am auzit ca nu mai mergi........sunt variante....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 15:43 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
miza scrie:
adi petrisor scrie:
MAINE LA ORA 12 VOI ANUNTA OFICIAL DACA ACEST CONCURS SE VA MAI TINE,CU SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NOI CEI DORITORI INSA NESIMTIREA UNORA NU ARE LIMITE SI NU AM CUM SA CONTROLEZ ASTA.

nu stiu daca te referi si la mine, dar daca ai pomenit de botezuri tind sa cred ca sunt si eu vizat....am anuntat participarea mea in ianuarie....moment in care nu stiam ca urmeaza botezul nepotului meu, probabil ai participat la botezuri si stii, data nu e certa ca la nunta sa stii cu un an inainte......speram sa nu se suprapuna cu concursul, iar retragera am facut-o cu o luna in urma....asadar mai usor cu nesimtirile.....dar, f-a o miscare desteapta...si ai sa vezi cine merita sa mai vina la concursurile voastre....muta concursul cu o saptamana sau doua, sa treaca nuntile si botezurile, oricum concursurile de stationar vad ca se amana pe capete si nu se suprapune cu nimic....
concursul de pe Herneacova s-a amanat....doritorii de feeder de acolo poti sa-i ai la voi pe Cornesti, plus eu si poate si Tiron.....si peste doua saptamani poti sa o tii, in Italia am auzit ca nu mai mergi........sunt variante....


Deci...i daca erai atent faceam strict referire la cei care se retrag cu NESIMTIRE inainte cu 3 zile de concurs nici decum de tine... si nici de altii care se retrag sau anunta in timp util care ai anuntat de mult timp..fiecare avem probleme insa demnitatea si bunul simt macar de a anunta retragerea....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 16:10 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 17:46
Mesaje: 617
Localitate: Timisoara
adi petrisor scrie:
miza scrie:
adi petrisor scrie:
MAINE LA ORA 12 VOI ANUNTA OFICIAL DACA ACEST CONCURS SE VA MAI TINE,CU SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NOI CEI DORITORI INSA NESIMTIREA UNORA NU ARE LIMITE SI NU AM CUM SA CONTROLEZ ASTA.

nu stiu daca te referi si la mine, dar daca ai pomenit de botezuri tind sa cred ca sunt si eu vizat....am anuntat participarea mea in ianuarie....moment in care nu stiam ca urmeaza botezul nepotului meu, probabil ai participat la botezuri si stii, data nu e certa ca la nunta sa stii cu un an inainte......speram sa nu se suprapuna cu concursul, iar retragera am facut-o cu o luna in urma....asadar mai usor cu nesimtirile.....dar, f-a o miscare desteapta...si ai sa vezi cine merita sa mai vina la concursurile voastre....muta concursul cu o saptamana sau doua, sa treaca nuntile si botezurile, oricum concursurile de stationar vad ca se amana pe capete si nu se suprapune cu nimic....
concursul de pe Herneacova s-a amanat....doritorii de feeder de acolo poti sa-i ai la voi pe Cornesti, plus eu si poate si Tiron.....si peste doua saptamani poti sa o tii, in Italia am auzit ca nu mai mergi........sunt variante....


Deci...i daca erai atent faceam strict referire la cei care se retrag cu NESIMTIRE inainte cu 3 zile de concurs nici decum de tine... si nici de altii care se retrag sau anunta in timp util care ai anuntat de mult timp..fiecare avem probleme insa demnitatea si bunul simt macar de a anunta retragerea....

ok, am lamurit-o pe asta, acum, ce facem cu concursul, mie imi pare rau ca-l ratez, nu poti sa-l amani 1-2 saptamani??.....poate mai castigam ceva concurenti....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 16:36 
Neconectat

Membru din: 22 Ian 2013, 13:50
Mesaje: 66
Localitate: Timisoara
Cat sa il mai amane????
Frumos si cu bun simt ar fi ca toti cei care sunt pe lista de intentie sa participe la acest concurs. Pentru ca nu e de o luna concursul postat si anuntanduti retragerea doar cu cateva zile inainte de concurs eu zic ca nu e frumos pentru ca ai luat sansa altuia care chiar vroia sa participe si nu a putut din cauza unora care au tinut locul blocat.
Pe viitor propun ca cei care mai actioneaza asa sa nu mai fie primiti la urmatoarele concursuri,indiferent cine ar tine concursul si sa se faca o lista neagra cu aceste persoane ca nu are nimenea nevoie de ei.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 16:50 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 17:46
Mesaje: 617
Localitate: Timisoara
daca faci o lista neagra, intr-un an ii bagi pe toti pe lista aia...si nu mai ai cu cine sa faci concursuri.....probleme sunt, eu am zis strict de concursul asta, ......daca vrea sa le vada omenia acelora care s-au retras in ultimile zile sa amane cu o saptamana pana le trec problemele celor care s-au retras....se pot intampla multe si trebuie sa dam crezare si celor care s-au retras in ultima perioada......au fost cazuri cand s-au retras dupa prima mansa din diferite motive si nu a mai venit in adoua mansa....ce faci in cazul asta, ii futi un glont in cap? sa nu mai vina ever la concursuri....hai sa fim mai prietenosi si intelegatori, toti auprobleme si ni se poate intampla oricand, oricui.....


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: 17-18-19 MAI CUPA FIR INTINS LA FEEDER EDITIA -I-CORNEST
MesajScris: 13 Mai 2013, 17:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
miza scrie:
daca faci o lista neagra, intr-un an ii bagi pe toti pe lista aia...si nu mai ai cu cine sa faci concursuri.....probleme sunt, eu am zis strict de concursul asta, ......daca vrea sa le vada omenia acelora care s-au retras in ultimile zile sa amane cu o saptamana pana le trec problemele celor care s-au retras....se pot intampla multe si trebuie sa dam crezare si celor care s-au retras in ultima perioada......au fost cazuri cand s-au retras dupa prima mansa din diferite motive si nu a mai venit in adoua mansa....ce faci in cazul asta, ii futi un glont in cap? sa nu mai vina ever la concursuri....hai sa fim mai prietenosi si intelegatori, toti auprobleme si ni se poate intampla oricand, oricui.....


1-aceste concursuri nu le fac pentru bani...ei eu platesc taxa ca oricare alt om si normal ar fi ca si organizator sa-mi scot taxa ca nu sunt fabrica de bani
2-fac concursuri pentru cei care sunt oameni si care isi doresc sa participe cu adevarat...incet incet de pescarii care se credeau ramane doar o pata neagra in jurul lor....la ghibiteala si imbarligat sunt nr 1.
3-aceste concursuri le fac din drag Miza iar daca unii o iau la misto asa am sa procedez chiar daca la anul voi face un concurs cu 5 oameni..la fel am procedat anul acesta pt campionatul national....numa vb si figuri..de ce ..simplu ca i-am bagat in seama ..insa la anul iti jur ca vor fi anuntati unde se tine si cum in rest nu ma intereseaza cine vrea sa vina sa vina cine nu nu sa stea acasa sa se joace pe facebook... :x


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.071s | 13 Queries | GZIP : Off ]