Pescuit Stationar

Acum este 19 Apr 2024, 15:21

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 252 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 22 Iun 2015, 11:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 05 Noi 2012, 11:21
Mesaje: 254
bilan doru scrie:
Despre care Doru vorbesti ca nu te inteleg. Ti-am zis de la inceput ca nu ti-ai ales bine locul (pe langa mine).
Vezi ca in a doua mansa am facut locul doi si am prins 60 kg si 5+2=7 puncte (doar in Bucovina)
,,In mansa a doua a fost mai lejer din punct de vedere al vipurilor"...lipsea Adi Petrisor-corect
FELICITARI GIGI si echipei tale pt. organizare, FELICITARI tuturor concurentilor si FELICITARI celor de pe podium DAN, CATA si ARPAD dar si celui de pe podiumul largit care,, m-a facut praf" in prima mansa (prietenul Mihaelei)!
Inca o data Gigi s-a intrecut pe sine si a demonstrat ca merita sa visezi toata iarna la ce va fi la urmatoarele Cupe Trabucco.
Strategii ar fi multe...distanta la care pescuiam, modul de nadire, momeala, dar pe mine una m-a impresionat in mod deosebit...modul de prezentare al momelii care depindea foarte mult de substratul pe care se pescuia (cu namol sau pietros). In mansa a doua, pe un substrat pietros pana nu am culcat carligul pe fundul apei nu prea am avut prezentari.
Nu in ultimul rand vreau sa-l felicit pe Adi care a confirmat inca o data ca sufera de ,,rau de inaltime" si prefera locul 4 (pe langa podium, dar foarte aproape, lipit de el) chiar si in detrimentul pritenului prietenei lui

Scuze Dorule ai dreptate ai fost pe doi inaintea lui Benzar asa este.Da berea tot tu o dai ca esti dator.... :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 22 Iun 2015, 12:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
bilan doru scrie:
Despre care Doru vorbesti ca nu te inteleg. Ti-am zis de la inceput ca nu ti-ai ales bine locul (pe langa mine).
Vezi ca in a doua mansa am facut locul doi si am prins 60 kg si 5+2=7 puncte (doar in Bucovina)
,,In mansa a doua a fost mai lejer din punct de vedere al vipurilor"...lipsea Adi Petrisor-corect
FELICITARI GIGI si echipei tale pt. organizare, FELICITARI tuturor concurentilor si FELICITARI celor de pe podium DAN, CATA si ARPAD dar si celui de pe podiumul largit care,, m-a facut praf" in prima mansa (prietenul Mihaelei)!
Inca o data Gigi s-a intrecut pe sine si a demonstrat ca merita sa visezi toata iarna la ce va fi la urmatoarele Cupe Trabucco.
Strategii ar fi multe...distanta la care pescuiam, modul de nadire, momeala, dar pe mine una m-a impresionat in mod deosebit...modul de prezentare al momelii care depindea foarte mult de substratul pe care se pescuia (cu namol sau pietros). In mansa a doua, pe un substrat pietros pana nu am culcat carligul pe fundul apei nu prea am avut prezentari.
Nu in ultimul rand vreau sa-l felicit pe Adi care a confirmat inca o data ca sufera de ,,rau de inaltime" si prefera locul 4 (pe langa podium, dar foarte aproape, lipit de el) chiar si in detrimentul pritenului prietenei lui



2-1 pentru mine....tine minte...lupta continua..mai e finala si Topolovatu...deci antreneaza-te sa nu te fac praf:))))))))))))))))))


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 22 Iun 2015, 12:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Feb 2010, 16:44
Mesaje: 187
Localitate: Bistrita
Felicitări Gigi și echipei Givadi! Felicitări Dan, Cătălin și Zsolt! Felicitări tuturor participanților, locul 6 obținut într-o companie atât de selecta, mă onorează! Un concurs frumos, organizat impecabil. Anul viitor, o să particip cu siguranță și poate... reușesc să mă motivez și să pescuiesc la modul serios, pe toată durata concursului. [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 22 Iun 2015, 16:00 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
La Topolovat nu participi (doar esti organizator) mai ramane finala, deci 2-2.
Ai scapat anul acesta dar accepta si tu un sfat de la mine...insoarate anul acesta pt. a gusta si tu din placerile vietii caci de anul viitor te iau ca tinta si vai de cocoasa ta.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 23 Iun 2015, 10:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
La Topolovat o sa organizez tot eu pentru el. Conditia este ca unul din cei doi (Brola sau Petrisor) sa nu concureze! Io nu mai cantaresc singur o tona si ceva de peste!

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 23 Iun 2015, 13:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
nutzu_z scrie:
La Topolovat o sa organizez tot eu pentru el. Conditia este ca unul din cei doi (Brola sau Petrisor) sa nu concureze! Io nu mai cantaresc singur o tona si ceva de peste!




Brola te va ajuta cu siguranta fara probleme. :) :) :)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 23 Iun 2015, 19:56 
Neconectat

Membru din: 21 Mar 2013, 16:25
Mesaje: 514
Se va sacrifica Aditza si va prinde mai putin peste ...doar sa nu te faca praf si pe tine Nutzule.
Te ajut eu la cantarire, cel putin la mine in sector. Toti medicii recomanda miscarea, il cantarim si pe Adi daca vrei...
Apropo, fa-mi din aspirele ala o varga sa-l pot bate pe Aditza...sa fie elastica pt. a cuprinde tot fundul lui generos


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 24 Iun 2015, 16:18 
Neconectat

Membru din: 14 Iul 2013, 19:53
Mesaje: 175
Poze exista de la aceasta cupa? Am vazut asa câteva răzlețe. Deasemenea niște relatări despre strategie nu ar strica. Respect!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 28 Iun 2015, 09:13 
Neconectat

Membru din: 10 Mar 2014, 14:00
Mesaje: 12
Localitate: Brasov
Buna ziua revin cu linkul pentru poze :

https://www.facebook.com/sabin.titeiu/m ... nref=story

Daca este nevoie revin cu un link privat de pe un alt site

Multumesc !

_________________
Prinde un peste si....fa-l mare.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: CUPA TRABUCCO PRO FEEDER 2015
MesajScris: 28 Iun 2015, 20:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2011, 18:09
Mesaje: 541
Localitate: Brasov
Sabine, baga linkul ala, ca nu toti au facebook. Multumesc! ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 252 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]