Pescuit Stationar

Acum este 24 Sep 2024, 06:18

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 18:46 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Andrei Ghioghiu scrie:
Super concurs super organizare :!: Felicitari celor implicati :!:
Felicitari Adi :!: :!: :!: :!: Super pescuit :!: Lectie de pescuit la match :!: Daca mai erau zece manse tot tu castigai concursul.
Felicitari de asemenea Maty si Nutzu :!: :!: :!: :!: Bravo voua :!:


Mare om , mare caracter :oops: :oops: :oops: :oops:
Mersi mult ;) ;) ;) ;)

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 19:28 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Rog pe cei care au facut poze sa puna si aici cateva

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 19:31 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
adi suciu scrie:
Multumesc tuturor pentru felicitari .
A fost un concurs reusit din toatre punctele de vedere , chiar daca vremea nu a tinut in parte cu noi , concentrarea asupra ceea ce trebuia sa facem a facut sa n-o bagam prea mult in seama .
Felicitari Zolt pentru tot ce a insemnat organizarea concursului , este o pista pe care ma voi inscrie intotdeauna primul .
Sa stii ca iti sta mai bine in spate , nu are rost sa te mai bagi sa concurezi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cand am ajuns acolo , in antrenament , mi-am dat seama ca tot ce stiam eu despre pista nu mai era valabil ,respectiv au aparut ca si pesti de luat in seama pentru a castiga carasul si crapul in detrimentul platicii care era prea mica si cea cu care cu care s-a castigat in anii trecuti , de talie mare , era destul de rara . Din cate am inteles am nimerit chiar in perioada de reproducere . A trebuit sa schimb toate liniile cu care am venit de acasa , am cautat dupa waglere grele , si noroc cu Pandy care m-a salvat cu doua waglere de 20 g , si cu care am pescuit aproape tot concursul .
Deci secretul era sa pescuiesti cu waglere Pandy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Carasii si crapii stateau dupa linia medie de nadire a pistei si pe cum trecea timpul se tot indepartau de mal . Daca in antrenament i-am prins in 30 m , in mansa unu erau la vre-o 35-40 m , iar in mansa a doua am terminat pescuind undeva la 45-50 m .
A fost frumos si o sa mai vin cu placere ori de cate ori se va organiza acolo .


Dragule....un Wagler e al meu !!!!!!!!!!!!!!!!! Ai uitat sa mi-l dai inapoi!!!!!!!!!!!!!! Si ai mai uitat ceva.........................! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 19:45 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Veronica Ispas scrie:
adi suciu scrie:
Multumesc tuturor pentru felicitari .
A fost un concurs reusit din toatre punctele de vedere , chiar daca vremea nu a tinut in parte cu noi , concentrarea asupra ceea ce trebuia sa facem a facut sa n-o bagam prea mult in seama .
Felicitari Zolt pentru tot ce a insemnat organizarea concursului , este o pista pe care ma voi inscrie intotdeauna primul .
Sa stii ca iti sta mai bine in spate , nu are rost sa te mai bagi sa concurezi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cand am ajuns acolo , in antrenament , mi-am dat seama ca tot ce stiam eu despre pista nu mai era valabil ,respectiv au aparut ca si pesti de luat in seama pentru a castiga carasul si crapul in detrimentul platicii care era prea mica si cea cu care cu care s-a castigat in anii trecuti , de talie mare , era destul de rara . Din cate am inteles am nimerit chiar in perioada de reproducere . A trebuit sa schimb toate liniile cu care am venit de acasa , am cautat dupa waglere grele , si noroc cu Pandy care m-a salvat cu doua waglere de 20 g , si cu care am pescuit aproape tot concursul .
Deci secretul era sa pescuiesti cu waglere Pandy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Carasii si crapii stateau dupa linia medie de nadire a pistei si pe cum trecea timpul se tot indepartau de mal . Daca in antrenament i-am prins in 30 m , in mansa unu erau la vre-o 35-40 m , iar in mansa a doua am terminat pescuind undeva la 45-50 m .
A fost frumos si o sa mai vin cu placere ori de cate ori se va organiza acolo .


Dragule....un Wagler e al meu !!!!!!!!!!!!!!!!! Ai uitat sa mi-l dai inapoi!!!!!!!!!!!!!! Si ai mai uitat ceva.........................! ;)


da recunosc :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
o sa-ti dau doua in loc ....la alegere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 20:14 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Poze gasesti pe Facebook!!!! Pagina mea si Competitii pescuit!

PS. Il vreau pe al meu ! ;) Wagler-ul


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 04 Mai 2015, 21:28 
Neconectat

Membru din: 26 Oct 2009, 07:08
Mesaje: 985
Localitate: Lupeni- Hunedoara
Felicitari castigatorilor, participantilor si organizatorilor! Din ce am citit aici si mi-a povestit Teo Dobrean, au fost conditii grele de concurs, din cauza vremii neprielnice, dar tocmai aceste conditii storc din participanti, adevarata stiinta a castigarii unui concurs. De aceea bucuria mea este mai mare, cand vad ca Adi, Maty, Nutzu si multi altii, au reusit sa dea o replica deosebita pescarilor maghiari, care stim cu totii ce valoare competitionala au. Inca odata FELICITARI !!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 06 Mai 2015, 06:22 
Neconectat

Membru din: 10 Dec 2009, 15:58
Mesaje: 509
Totusi, avem un Site al nostru si nu toti avem Facebook !


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 06 Mai 2015, 07:07 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Maty scrie:
Totusi, avem un Site al nostru si nu toti avem Facebook !


Are Carolina! Iar situ-l nostru este ajvpssj,ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 06 Mai 2015, 07:25 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Hai Vera, nu fi rea! Posteaza si aici cateva poze ca nu e prea greu... :P :P
E si mai usor pentru noi care citim aici si e si corect... majoritatea concurentilor s-au inscris aici pe site, nu pe ajvpssj.ro ;) !!
Are dreptate si Maty...eu de exemplu nu am Facebook (sau orice alt site de socializare) si nici nu voi avea vreodata (din motive care tin de principii)...
si probabil ca mai sunt si altii ca mine... si vrem sa vedem si noi pozele!... Please!!! :( :( :(

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Benzar Mix
MesajScris: 06 Mai 2015, 08:05 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
truia scrie:
Hai Vera, nu fi rea! Posteaza si aici cateva poze ca nu e prea greu... :P :P
E si mai usor pentru noi care citim aici si e si corect... majoritatea concurentilor s-au inscris aici pe site, nu pe ajvpssj.ro ;) !!
Are dreptate si Maty...eu de exemplu nu am Facebook (sau orice alt site de socializare) si nici nu voi avea vreodata (din motive care tin de principii)...
si probabil ca mai sunt si altii ca mine... si vrem sa vedem si noi pozele!... Please!!! :( :( :(



Ce platest??? ;)


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.113s | 12 Queries | GZIP : Off ]