Pescuit Stationar

Acum este 28 Sep 2024, 16:29

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 09:25 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Andrei Ghioghiu scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Veronica Ispas scrie:
Buna dragilor,

Vad ca nu sunteti decisi, de aceea va rog, rog asociatiile care au echipe ce vor sa participe la finala Campionatului AGVPS 2015 sa vireze in cont suma ce reprezinta cotizatia organizare finala ! Pe cei interesati va rog sa ma sunati sa va dau contul si suma! Nu postez mai mult pe forum , pt ca nu vreau pb ! Pana in data de 15.09.2015 - data limita inscrierii echipelor! In functie de cate echipe vor achita , vom sti si locatia finalei !!!!!


;)



As dori sa fiti seriosi! Si voi face o precizare. La finala VOR participa DOAR echipele care isi achita cotizatia de organizare pana in data de 15.08.2015, idiferent unde se va desfasura finala!!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 09:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
Andrei Ghioghiu scrie:
Poiana Doru scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Fara suparare, credeti ca se merge in jungla la Bezid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Cica "mancare?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cazari: http://www.booking.com/searchresults.ro ... ax_click=1

Este la 30km de Targu Mures si 30 de Sovata, si pana acolo sunt destule cazari.
Dar eu am inteles ca sunt 8 echipe cu tot cu echipa nr2 U23 de la Sibiu, deci tot ce trebuie este sa se plateasca taxele si scapam de comentarii hilare.


Cautati cazari pentru Sangeorgiu de Padure care e la 1km de baraj ;)

Ți-am spus încă de la szeged!! te faci ca acuma ai aflat?!?!?
Ai nr meu de telefon nu trebuie sa vb prin alții! Nu inteleg ce nu îți convine, la varsolt sunteți 99% campioni! Oricum alt interes nu aveți! Dar poate peste câțiva ani o să concurati singuri și atunci o să fiți mulțumiți!!!!!

Tu Te faci ca nu intelegi?
TU DE PRINCIPII AI AUZIT? CE NE-AM INTELES LA SIBIU? TU CREZI CA EU AM LIPSA DE KILOMETRII SA MA PLIMB DEGEABA LA SIBIU? TOATA LUMEA A FOST DE ACORD CU VARIANTA, CHIAR HUNEDORENII AU VOTAT BEZIDUL DIN TOATA POZITIILE LA TOATE FINALELE SI ACUMA SE VINE CU MOTIVE CA NU E CAZARE, MANCARE, E PRAF SI E DE CARAT, DE PARCA IN IARNA ERAU ALTE CONDITII. NU SUNTEM IN STARE SA RESPECTAM CE AM VOTAT NOI, NU ALTII :!: :!: :!: :!: :!: SI AVEM PRETENTII :!: :!: ATAT VREM :!: :!: :!: :!: :!:
Nu ne intereseaza pista,VREM SA SE RESPECTE CE S-A VOTAT dar mai sunt trei saptamani si nu stim unde e finala. Sa se plateasca taxele si e la Varsolt, e simplu, asta trebuie sa intelegi :!: Nu veniti cu explicatii de rahat, ca noi nu dorim binele pescuitului si vrem sa concuram singuri :!: :!: :!: :!:
E renumita parerea ta de despre baietii din Energotem asa ca.....
Va e frica de pista, asta e parerea mea.

Nu am cunoscut situația de la Bezid!
Am aflat-o la finala a! Asa ca fapt divers eram vorbiți și pentru cazare!
Am o relație buna cu toți membrii Energoteam, Cu unii sunt chiar prieten bun! Îi respect pt valoarea lor ca pescari!
Nu generaliza! Și Zsolt a spus ca nu are nimic împotriva Varsoltului. Pami și Zsolty sunt convins că ar opta pentru varsolt! Chiar nu înțeleg de ce ești asa pătimaș.
PS:Frica ne este doar de Dumnezeu!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 09:58 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
E normal sa se respecte ce s-a hotarat sau nu?
In plus, sa plateasca 8 echipe si e rezolvata treaba.
Eu nu inteleg ce ai tu cu Bezidul. Eu in ultimul an am 4concursuri pe Varsolt, tu la fel. Vreau o schimbare. Alt stil de pescuit mai stim? Cand ai dat ultima oara la match. De cate ori ai pescuit la match anul acesta? Si eu la fel ca tine. :roll:

ps. Daca erati vorbiti de cazare, atunci ce atatea comentarii despre cazare si mancare? Doar asa sa agitam spiritele? Rusinica :oops:
ps. Nu uita anul trecut la echipe, ce mi-ai spus dupa ce s-a aflat ca noi am castigat :) , declaratii de curtoazie toti facem :lol: :lol: :lol: Normal ca avem relatii bune, ca doar e hobby, nu e razboi.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 10:20 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Mar 2010, 22:16
Mesaje: 459
Localitate: SIBIU
Cazare în sat la unu. Mâncare mai din părți. Nu cunoșteam situația cu caratul... ETC
Dacă vrei poți sa dai cu matchul la varsolt. Te-am oprit eu?
Am zis când ați câștigat ca ești singurul pt care ma bucur, ai chef de răutăți iară? Te plictisești? Nu vrei sa incetam? Eu nu îți mai răspund. Nu vreau să mă cert cu tine.!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 13:34 
Neconectat

Membru din: 01 Noi 2009, 20:53
Mesaje: 311
Un raspuns pt. Dorel Tepuse:
Obiectivul nostru nu este Clujul, obiectivul nostru este participarea, iar daca reusim ceva frumos e o.k. daca nu ...., important e sa participam, oricum nu vom reusi sa castigam!
La ultimele doua editii la care voi ati participat, v-ti clasat mai sus ca noi, bravo voua, ati fost mai buni, am recunoscut si v-am felicitat!
Eu cred ca e timpul sa se termine cu aceasta rivalitate absurda, ca sa nu spun prostie, mai ales ca atat eu cat si Paco suntem membrii si la voi in asociatie, iar decizia de a concura pt Turda am luat-o din respect pentru concurentii de acolo si pentru prietenia pe care ei ne-au aratat-o.
Asta nu inseamna ca nu il respectam pe d-l Pop Andrei sau pe Mihai Marginean.
Noi vom incerca sa obtinem un scor cat mai bun iar daca o sa fiti inaintea noastra Felicitarile noastre, dar hai sa incetam cu aceasta asa zis rivalitate, nu de alta dar rad altii de noi!
Cu respect,


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 13:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Atatea discutii si astazi la pranz era platita o singura taxa de participare :lol:

diego scrie:
Am si eu o intrebare...nu stiti cumva unde se tine finala pe echipe AGVPS in 2015? :lol: :mrgreen:


Online?

P.S. Si asa e de frumos Bezidul... m-am cam saturat sa tot iau bataie la Varsolt... as vrea sa iau bataie si pe Bezid :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 13:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 15:42
Mesaje: 577
Localitate: Lugoj
Baieti, hai pe Doripesco!
Ati vazut, a fost singura finala cu 13 echipe!
Cazare, masa, peste, distractie!
Platica, caras, oblete, citeodata si carp! :D
Bagam si eu zinzanie!

Nu va mai certati!

_________________
If you give a person a fish, they'll fish for a day. But if you train a person to fish, they'll fish for a lifetime!
Alin Boldea evident!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 15:45 
Neconectat

Membru din: 01 Ian 2015, 21:08
Mesaje: 122
:twisted: :twisted: :twisted: Dragi prieteni "luptători" scuze pescari......va anunț cu mandrie următoarele:
-cazare berechet și din orice poziție(dacă se ține la Bezid voi trece eu nume și nr țel de la multiplele cazări din zonă)
-mâncare mai buna ca la noi nu ăți mâncat de când purtati "trompetă"
-dacă va ajuta cu ceva mă "ofer" vouă la cărat bagaje(30lei de pescar tur-retur pe manșă) să nu mai cumpărați carucioare
-sau mă angajați bucătar(am acte doveditoare ca sunt bucătar) pt cele trei zile și va promit ca veți avea parte de un festin de neuitat(e valabil și pt Varsolt)
:twisted: :twisted: :twisted:
Pt mine nu contează unde e finala doar să aibă și Muresu o echipă dacă se ține la Bezid.....ar fi rușine să fim organizatori și să nu avem echipă....
Pt Boldea......la Doripesco nuse mai prinde cât la Varsolt...... :D :D :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 20:40 
Neconectat

Membru din: 31 Oct 2009, 13:25
Mesaje: 14
Sa inteleg ca nu vreti sa ridicati manusa?

Lazar Cristian scrie:
Un raspuns pt. Dorel Tepuse:
Obiectivul nostru nu este Clujul, obiectivul nostru este participarea, iar daca reusim ceva frumos e o.k. daca nu ...., important e sa participam, oricum nu vom reusi sa castigam!
La ultimele doua editii la care voi ati participat, v-ti clasat mai sus ca noi, bravo voua, ati fost mai buni, am recunoscut si v-am felicitat!
Eu cred ca e timpul sa se termine cu aceasta rivalitate absurda, ca sa nu spun prostie, mai ales ca atat eu cat si Paco suntem membrii si la voi in asociatie, iar decizia de a concura pt Turda am luat-o din respect pentru concurentii de acolo si pentru prietenia pe care ei ne-au aratat-o.
Asta nu inseamna ca nu il respectam pe d-l Pop Andrei sau pe Mihai Marginean.
Noi vom incerca sa obtinem un scor cat mai bun iar daca o sa fiti inaintea noastra Felicitarile noastre, dar hai sa incetam cu aceasta asa zis rivalitate, nu de alta dar rad altii de noi!
Cu respect,


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala pe echipe 2015
MesajScris: 09 Sep 2015, 22:08 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
alinb scrie:
Baieti, hai pe Doripesco!
Ati vazut, a fost singura finala cu 13 echipe!
Cazare, masa, peste, distractie!
Platica, caras, oblete, citeodata si carp! :D
Bagam si eu zinzanie!

Nu va mai certati!


A mai fost acu' vreo 7-8 ani finala la Marasesti cu 14 echipe ;)


Sent from my iPad using Tapatalk


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 127 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]