Pescuit Stationar

Acum este 16 Apr 2024, 15:18

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 183 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 11:16 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
Va salut, am fost rugat de doamna Vera sa anunt datele de desfasurare a finalei national individual pe anul 2018.

ETAPA 1 27-28-29 APRILIE SARULESTI

ETAPA 2 21-22-23 SEPTEMBRIE VARSOLT

1-Benzar Zsolt
2-Petrisor Adrian
3-Brola Cosmin
4-Sorin Iovescu
5-Szilaghi Francisc
6-Hornoi Catalin
7-Sabau Savinel
8-Sima Gabriel
9-Flavius Karman
10-Tand Marius Sergiu
11-Gabriel Pascalau
12-Berce Robert
13-Todea Daniel
14-Rener Sergiu
15-Gradinaru Ovidiu


Ultima oară modificat de adi petrisor pe 31 Ian 2018, 13:50, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 12:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Mar 2016, 07:39
Mesaje: 144
Localitate: Arad
Bodea Marius
Rednic Adrian
Balazs Zoltan


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 13:50 
Neconectat

Membru din: 30 Dec 2016, 22:28
Mesaje: 108
Localitate: Chisineu-Cris, Arad
Bakos Iosif


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 13:50 
Neconectat

Membru din: 12 Aug 2014, 15:19
Mesaje: 249
Dodenciu Adrian
Cotan Liviu
Dot Gabriel
Siler Sorin


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 13:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
Oare de ce știam din clipa în care am văzut postarea că la Sărulești sunt ocupate locurile de cazare?

Clasic...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 13:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Apr 2015, 17:46
Mesaje: 293
Localitate: Timisoara
Niste Sorin
Ciuca Sergiu

_________________
nihil est verum,omnia licere.
https://www.facebook.com/groups/feeder.ZONE/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 14:03 
Neconectat

Membru din: 30 Noi 2010, 09:40
Mesaje: 283
Fiat Lucian
Elena Cristian
Predoi Dan
Boldor Adrian


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 14:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
Adrian Mihut scrie:
Oare de ce știam din clipa în care am văzut postarea că la Sărulești sunt ocupate locurile de cazare?

Clasic...



Se stie de 1 an ca prima etapa e la sarulesti...sa votat de catre concurenti...dar tu te apuci de feeder?ca si anul trecut ai fost suparat ca a mutat Vera finala la Varsolt.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 14:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 20:37
Mesaje: 799
Localitate: Tg.-Mures
adi petrisor scrie:
Adrian Mihut scrie:
Oare de ce știam din clipa în care am văzut postarea că la Sărulești sunt ocupate locurile de cazare?

Clasic...



trebuia sa te las pe tine sa rezervi tot..ai si multe concursuri tu de feeder sa fii suparat....anul trecut nu ti-a convenit mutarea finalei..acum ca nu ai cazare la sarulesti..spune-ne ca trebuie sa ne consultam cu tine inainte sa facem ceva.. nu stiam ca asa trebuie...nu te-am vazut la nici un concurs feeder ..dar de comentat e usor..

PS-SE STIE DE 1 AN CA PRIMA ETAPA E LA SARULESTI..TU DOAR ACUM AI AFLAT?


Eu nu mă cobor la faze de-astea, cu rezervat tot, te las pe tine să faci așa ceva... noi am vrut să rezervăm o singură cameră... dar tu dacă ai rezervat 12, probabil că o să stai în toate.

Nu ai de unde să știi tu câte concursuri de feeder am, și nu cred că era relevant în discuție. Sau ar trebui să am un anumit număr de concursuri ca să îmi pot permite să-mi spun părerea? Sau numai cele la care participi tu sunt considerate concursuri?

Da, nu mi-a convenit că s-a schimbat locația la echipe (a doua oară consecutiv), cu o săptămână înaintea finalei pentru că a devenit o obișnuință treaba asta. Așa s-a mutat și locația de la Tg.-Mureș la Păuliș cu un an înainte, că nu este pește și să nu dea lumea la oblete. Și, surpiză! la Păuliș tot la oblete s-a dat. La Racoviță cică nu era pește și două săptămâni mai târziu, la finala de staționar pe echipe s-a făcut medie de concurent pe manșă de 3,8 kg. Fără oblete.

Nu trebuie să te consulți cu mine și nu te mai agita așa. Dar na, unii așa știu să se ocupe de concursurile AGVPS și oricum hotărârile astea se iau în cerc închis.

PS am sunat pentru cazare la două ore de la postarea datei, nu era vorba de locație.
PPS Când iei decizii în cerc restrâns și te ocupi cu faze slabe de genul rezervat 12 camere și la ora aia încă nu erau înscriși atâția, asumă-ți și faptul că lumea o să comenteze. Sau toată lumea trebuie să stea sluj în fața regelui?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE FEEDER AGVPS 2018 INDIVIDUAL
MesajScris: 31 Ian 2018, 14:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
Adrian Mihut scrie:
adi petrisor scrie:
Adrian Mihut scrie:
Oare de ce știam din clipa în care am văzut postarea că la Sărulești sunt ocupate locurile de cazare?

Clasic...



trebuia sa te las pe tine sa rezervi tot..ai si multe concursuri tu de feeder sa fii suparat....anul trecut nu ti-a convenit mutarea finalei..acum ca nu ai cazare la sarulesti..spune-ne ca trebuie sa ne consultam cu tine inainte sa facem ceva.. nu stiam ca asa trebuie...nu te-am vazut la nici un concurs feeder ..dar de comentat e usor..

PS-SE STIE DE 1 AN CA PRIMA ETAPA E LA SARULESTI..TU DOAR ACUM AI AFLAT?


Eu nu mă cobor la faze de-astea, cu rezervat tot, te las pe tine să faci așa ceva... noi am vrut să rezervăm o singură cameră... dar tu dacă ai rezervat 12, probabil că o să stai în toate.

Nu ai de unde să știi tu câte concursuri de feeder am, și nu cred că era relevant în discuție. Sau ar trebui să am un anumit număr de concursuri ca să îmi pot permite să-mi spun părerea? Sau numai cele la care participi tu sunt considerate concursuri?

Da, nu mi-a convenit că s-a schimbat locația la echipe (a doua oară consecutiv), cu o săptămână înaintea finalei pentru că a devenit o obișnuință treaba asta. Așa s-a mutat și locația de la Tg.-Mureș la Păuliș cu un an înainte, că nu este pește și să nu dea lumea la oblete. Și, surpiză! la Păuliș tot la oblete s-a dat. La Racoviță cică nu era pește și două săptămâni mai târziu, la finala de staționar pe echipe s-a făcut medie de concurent pe manșă de 3,8 kg. Fără oblete.

Nu trebuie să te consulți cu mine și nu te mai agita așa. Dar na, unii așa știu să se ocupe de concursurile AGVPS și oricum hotărârile astea se iau în cerc închis.

PS am sunat pentru cazare la două ore de la postarea datei, nu era vorba de locație.
PPS Când iei decizii în cerc restrâns și te ocupi cu faze slabe de genul rezervat 12 camere și la ora aia încă nu erau înscriși atâția, asumă-ți și faptul că lumea o să comenteze. Sau toată lumea trebuie să stea sluj în fața regelui?



Ai si tu dreptatea ta,nu in totalitate,iar camerele le-am rezervat ca am,\ fost sunat de multi colegi de breasla,si sunt 14 nu 12:),vino si tu in cercul nostru si deciziile le luam impreuna.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 183 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.042s | 13 Queries | GZIP : Off ]