Pescuit Stationar

Acum este 23 Sep 2024, 17:29

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 17 Mai 2010, 10:31 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
marius birla scrie:
pt Surpriza de pe locul 3:

nu te-ai convins inca de campionatul national? lasa prostiile si participa la concursuri unde poti castiga mai mult decat radiera de la un creion chinezesc.

pentru cine alege sa mearga la interjudetene: fir intins si la anul o sa fixam mai din timp data ca sa nu se suprapuna.

marius, ;)

Incerc doar sa-ti fac putina concurenta , caci interjudetenele de seniori le va organiza again Alba , unde trebuie sa ma implic si eu putin la organizare. ;) Cu aceasta ocazie , doresc sa anunt aici locatia acestora , cu probabilitate de 99%. Sacel , balta 4. ;)
Caci altfel m-ar fi interesat sa particip.
Vorba padurarului , sunt 5 inscrisi in puii mei , nu puteti amana data????? :?: :?: :?: :?:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 17 Mai 2010, 14:14 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
Lupei Nelutu -prezent

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 17 Mai 2010, 19:52 
Tibi , eu te inteleg dar din cate am vorbit si cu Ruxandra ,aceasta perioada a fost libera din punct de vedere al concursurilor organizate la Doripesco .... sunt foarte multe concursuri de crap si este foarte greu de gasit o perioada care sa-i multumesca pe toti ...Stiu ca tu esti plin de intentii bune si ai vrea sa mergi la toate concursurile dar asta nu depinde mereu de noi ...
oricum Cupa Trabucco a fost dupa cea din Bacau si.....fostii componenti al echipei Trabucco au ales Bacaul ...asta este ...sa fii fost oare mai usor de castigat acolo un loc bun ???!!! sau poate ca era concurenta mai mare aici la Brasov ???!!! :mrgreen: :mrgreen: lasa ca pentru voi e mai bine la mondiale ...pescuim si noi mai relaxati :lol: fara stres :twisted:


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 17 Mai 2010, 21:06 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Nu mai enerva pe Paduraru ca se muta la Brasov si ramineti fara umbra! :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 17 Mai 2010, 21:48 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 18 Mai 2010, 09:30 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Tibi , taiele-o la ras !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Si ce nu poti taia , rupe !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 18 Mai 2010, 09:34 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Tibi , taiele-o la ras !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Si ce nu poti taia , rupe !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sa li se usuce !!! :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 18 Mai 2010, 22:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 15:10
Mesaje: 34
Am avut de ales intre a organiza concursul in aceeasi perioada cu interjudetenele (mondialele) sau a nu mai organiza deloc pentru ca era singura data libera. Credeti ca n-am vrut ca Zsolt, Tibi sau altii care nu pot veni sa participe? Ce motiv am fi avut, ca doar noi organizam nu concuram?

Sa faceti treaba buna la Mondiale, cine participa (organizeaza) interjudetene sa faca la fel si sa ne vedem cu totii la editia de anul viitor!

cat de curand o sa revin cu regulamentul, taxa de participare si premiile.

marius.

_________________
www.anglerpro.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 19:43 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 21:27
Mesaje: 165
GIGI scrie:
Tibi , eu te inteleg dar din cate am vorbit si cu Ruxandra ,aceasta perioada a fost libera din punct de vedere al concursurilor organizate la Doripesco .... sunt foarte multe concursuri de crap si este foarte greu de gasit o perioada care sa-i multumesca pe toti ...Stiu ca tu esti plin de intentii bune si ai vrea sa mergi la toate concursurile dar asta nu depinde mereu de noi ...
oricum Cupa Trabucco a fost dupa cea din Bacau si.....fostii componenti al echipei Trabucco au ales Bacaul ...asta este ...sa fii fost oare mai usor de castigat acolo un loc bun ???!!! sau poate ca era concurenta mai mare aici la Brasov ???!!! :mrgreen: :mrgreen: lasa ca pentru voi e mai bine la mondiale ...pescuim si noi mai relaxati :lol: fara stres :twisted:



Gigi,tu de cand esti purtatorul de cuvant al firmei Maver...sau :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 19 Mai 2010, 20:22 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Io cred ca sau. :twisted: :twisted: :twisted:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.184s | 12 Queries | GZIP : Off ]