Pescuit Stationar

Acum este 23 Sep 2024, 17:27

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 25 Mai 2010, 06:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
BRAVO CIOABI,CELE MAI TARI PREMII DE PANA ACUM.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 25 Mai 2010, 19:44 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
nutzu_z scrie:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ el construieste interjudetene atunci! Mi-am amintit!

Ma antrenez sa organizez interjudetene , ca la anul vine prietenul meu porcusorul...sa fiu pregatit cu organizarea , ca sa aiba toate conditiile... :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 25 Mai 2010, 19:45 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
marius birla scrie:
Dupa Cupa Trabucco Tudose se teme ca ar putea sa castige si atunci prefera sa mai lase si pe altii la podium ;)

Aline nu gasesti tu pe cineva in toata Alba sa te inlocuiasca la organizare la interjudetene sau sa o mai impingeti cu o saptamana? hai ca-ti dau un capat de sector 8-)

marius.


Nu stiu ce sa spun inca , ma mananca tare rau... incercam sa vedem... nu promit inca nimic. ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 25 Mai 2010, 20:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Hai ca vorbesc cu Mateoli daca a schimbat locul sa schimbe si data,Petrisor nu te oferi? :lol:
Ma maninca pielea sa ma-ntrec cu Moartea Apullum adica Jean Claude Van Tudose! :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 26 Mai 2010, 14:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 17 Noi 2009, 11:15
Mesaje: 53
Danciu Silviu-prezent


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 26 Mai 2010, 16:55 
Neconectat

Membru din: 23 Apr 2010, 11:05
Mesaje: 72
Grecu Bogdan -prezent


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 27 Mai 2010, 10:30 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2010, 15:10
Mesaje: 34
pentru aflarea magazinelor partenere si confirmarea inscrierii sunati la 0722 973 429.

nu afisam liste intermediare pentru a evita inscrierile facute de dragul inscrierilor urmate de retragere.

lista cu inscrisii o vom afisa inainte cu o saptamana de concurs sau daca se ocupa toate locurile mai repede.

tot atunci vom afisa si standurile pentru antrenamentul oficial.

marius.

pentru a nu avea surprize neplacute sunati pentru confirmarea inscrierii la telefonul de mai sus.

_________________
www.anglerpro.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 27 Mai 2010, 12:20 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
zsolt scrie:
Hai ca vorbesc cu Mateoli daca a schimbat locul sa schimbe si data,Petrisor nu te oferi? :lol:
Ma maninca pielea sa ma-ntrec cu Moartea Apullum adica Jean Claude Van Tudose! :lol:

Doamne ce obosit esti.... mai "Van" Benzar...daca demiurgul Tudose te misca asa de tara....ce sa zic de ...Bodocan...Omul momentului...si de care nici o echipa "Energo"..nu se poate dispersa :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: L-as lua eu ca .....de antrenament...pana se cizeleaza...cu ochi lui de intelectual...rasat....cu nevasta lui ...o "doamna desavrsita....cu pri virea lui boema...as merge pana la capatul pamantului....cu omul asta....incredere desavarsita...alaturi de ...Pami ;) ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 27 Mai 2010, 19:51 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Doamne , obosit irlandezul asta... Ai inhalat cenusa vulcanica pe avion , sau din nou Jack e vinovat de poemul tau??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cupa Maver - Doripesco - 18-20 iunie 2010
MesajScris: 30 Mai 2010, 19:50 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:23
Mesaje: 492
....am vrut sa intervin sapt asta mai devreme dar am fost retinut la pat :( :( :( :( :( :( :( acum sunt bine iaca:
Spre surprinderea mea am fost invitat la doripesco sa ma intalnesc cu JAN VAN SCHENDEL capitanul echipei Olandei sa stau de vb cu el si poate reusesc sa scriu vreo 2 - 3 articole.DA DA DA JAN VAN SCHENDEL in Romania pe Doripesco invitat de Csabi Maver la o partida de crap la match si la feeder in calitate de consultant al nadelor VDE.
Jan a reusit in putinele ore cat a putut pescui sa prinda aprox 100 kg de crap de dimensiuni mici si mari.
In prima zi a pescuit la match in zona sectorului E si ca sa nu mai spunem ca nu mai este peste de talie mica,a prins crap intre 1 si 2 kg,nu stiu daca au fost 3-4 bucati mai rasarite.
Langa el a venit si un german Stefan Posselt - unul din promotorii nadei Mosella actual consultant al nadelor CArpZoom.Si acesta a pescuit la match dar cu o montura mult mai grea decat a lui Jan si cre ca a prins cativa mai rasariti.
Ce vreau sa va spun este ca in sect B s au postat 2 echipe de crap de la MAVERCRAP care impreuna in 24 ore au prins aprox.100 pesti totalizand aprox 1000 kg numai 24 ore.
Vroiam doar sa va spun ca peste este inca pe Doripesco atat de talie mica cat si mare.
Maine primesc si cateva poze sa confirme cele de mai sus.
......ahhhh era sa uit

COSMIN BROLA - PREZENT

_________________
http://www.pescuitarad.ro
http://www.facebook.com/pescuitarad
http://www.facebook.com/weboprintshop
http://www.pescuitlafeeder.ro/magazin


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 117 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]