Pescuit Stationar

Acum este 23 Sep 2024, 23:27

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 18 Iun 2010, 13:44 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
sector I. CANT.
Petrascu Nicu 13348
Bresinceanu 7609
Barastean Alin 6478

sector II.
Truia Florin 7129
Buriceanu D. 3624
Morar Marius 3411


Fişiere ataşate:
MASA Z1 1.JPG
MASA Z1 1.JPG [ 71.15 KiB | Vizualizat de 6667 ori ]
MASA Z1 2.JPG
MASA Z1 2.JPG [ 92.05 KiB | Vizualizat de 6667 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 18 Iun 2010, 18:24 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
bravo
da ceva detalii
cu ce sa pescuit ce metoda a fost castigatoare
ce peste a predominat???
cu se sa pescuit in carlig
niste detalii sa stie lumea cam despre ce este vorba
multumesc anitcipat


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 18 Iun 2010, 20:04 
Neconectat

Membru din: 13 Noi 2009, 20:47
Mesaje: 279
logitax scrie:
Ieri, de la orele 14.00 candidatii celor 8 judete, s-au antrenat.

La orele 18.00 s-a facut instructajul, etc. si tragerea la sorti.

Imagini de seara...


Asta din imagine nu-i Stan (shiopu de la Blaj) nici acolo nu scapa lumea de el , mai bine puscatil si in celelant picior ca numai asa scapati de el , ca omul asta nu a facut numai rau pescarilor din Bj din cauza asta nu o sa vedeti pescari buni din Blaj niciodata la concursuri ......


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 18 Iun 2010, 22:45 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Hai ,mah...nu fi asa rau...ca nu din cauza asta nu sunt pescari buni...in Blaj...pe tine ce te-a oprit sa fi celebru :lol: :twisted: :twisted: ...sa nu-mi zici ca te-a tinut de maini si nu te-a lasat sa pescui :roll: ...eu zic ca "nenorocu tau" a fost....ca esti contemporan cu ...Lupei...Crisan...Groza....EU...Tudose...Petrascu...chiar si Biraiescu(sper ca nu i-am pocit numele)...si altii pe care acum nu-i mai amintesc...si-apoi...unde l-ai vazut tu in poza???...ca eu nu-mi dau seama...ala care sta intr-o parte!!!...seamana dar nu cred ca-i el!!!
Mihai...ATENTIE!!!...nu sustin ca este omul ..perfect!!!...si eu am avut divergentele mele cu el(si inca rau de tot)...dar la modul cum pui tu problema...nu pot fi de acord ;) ...nu poate fi facut responsabil de ...insuccesele tale :lol: :lol: ...sau de faptul ca nu stie pescui lumea pe la Blaj...capisi(comprende)...I'l,be back!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 19 Iun 2010, 09:58 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
Azi, mansa a II-a, se prinde mai bine (rezultatul faptului ca joi, la antrenament, nu s-au nadit "suficient" anumite standuri).

Tot ieri, nu toti concurentii, au descoperit distanta justa pina la canalul sapat in primavara.

Cu toate acestea, imagini din concurs:


Fişiere ataşate:
CONC.2 A.JPG
CONC.2 A.JPG [ 77.39 KiB | Vizualizat de 6599 ori ]
CONC.2 C.JPG
CONC.2 C.JPG [ 85.64 KiB | Vizualizat de 6599 ori ]
CONC.2 E.JPG
CONC.2 E.JPG [ 79.52 KiB | Vizualizat de 6599 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 19 Iun 2010, 13:21 
Neconectat

Membru din: 19 Iun 2010, 13:02
Mesaje: 1
Mihai Constantin scrie:

Asta din imagine nu-i Stan (shiopu de la Blaj) nici acolo nu scapa lumea de el , mai bine puscatil si in celelant picior ca numai asa scapati de el , ca omul asta nu a facut numai rau pescarilor din Bj din cauza asta nu o sa vedeti pescari buni din Blaj niciodata la concursuri ......


Felul in care postezi spune destul de mult despre caracterul tau. "Argumentele" tale nu prea au legatura cu pescuitul. Nici cu gramatica nu stai prea bine, dar nu-i nimic, poate n-o sa imbatranesti degeaba...
Ar trebui sa intervina moderatorul si sa stearga post-ul tau, care nu respecta regulile acceptate privind continutul admis. Aici nu e locul in care toti frustratii pot sa scrie orice.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 20 Iun 2010, 13:39 
Neconectat

Membru din: 24 Ian 2010, 20:18
Mesaje: 109
Localitate: Alba Iulia
http://img149.imageshack.us/img149/2448/dsc03646z.jpg
http://img580.imageshack.us/img580/9991/dsc03649h.jpg


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 20 Iun 2010, 20:09 
Neconectat

Membru din: 07 Noi 2009, 07:48
Mesaje: 42
Dorin-pescarul scrie:
Mihai Constantin scrie:

Asta din imagine nu-i Stan (shiopu de la Blaj) nici acolo nu scapa lumea de el , mai bine puscatil si in celelant picior ca numai asa scapati de el , ca omul asta nu a facut numai rau pescarilor din Bj din cauza asta nu o sa vedeti pescari buni din Blaj niciodata la concursuri ......


Felul in care postezi spune destul de mult despre caracterul tau. "Argumentele" tale nu prea au legatura cu pescuitul. Nici cu gramatica nu stai prea bine, dar nu-i nimic, poate n-o sa imbatranesti degeaba...
Ar trebui sa intervina moderatorul si sa stearga post-ul tau, care nu respecta regulile acceptate privind continutul admis. Aici nu e locul in care toti frustratii pot sa scrie orice.


dar ce loc e asta??????????


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 20 Iun 2010, 20:24 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
Dorin-pescarul scrie:
Mihai Constantin scrie:

Asta din imagine nu-i Stan (shiopu de la Blaj) nici acolo nu scapa lumea de el , mai bine puscatil si in celelant picior ca numai asa scapati de el , ca omul asta nu a facut numai rau pescarilor din Bj din cauza asta nu o sa vedeti pescari buni din Blaj niciodata la concursuri ......


Felul in care postezi spune destul de mult despre caracterul tau. "Argumentele" tale nu prea au legatura cu pescuitul. Nici cu gramatica nu stai prea bine, dar nu-i nimic, poate n-o sa imbatranesti degeaba...
Ar trebui sa intervina moderatorul si sa stearga post-ul tau, care nu respecta regulile acceptate privind continutul admis. Aici nu e locul in care toti frustratii pot sa scrie orice.


D-ul Stan, a fost gazduit 3 zile la noi. Nu pot impartasi parerea D-lui "Dorin-pescarul". Mi-a parut un om onest, legat sufleteste de "balta lui" si asta trebuie respectat. In afara de restul !

Cred ca e bine sa ne "masuram" macar putin, pe cit permite bagajul, forma si continutul de adresare !


Michel D., adm.balti.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Interjudetene Alba - Sacel 4
MesajScris: 20 Iun 2010, 20:34 
Neconectat

Membru din: 05 Noi 2009, 17:38
Mesaje: 364
Din motive de forta majora, am lipsit azi. Cine ma ajuta cu imagini si event. citeva impresii. Concurenti, arbitrii, sau stiu eu ce mai "acreditati" la turneu.

Doresc sa aud citeva impresii despre balta, pescuit si orice altceva...care sa ma ajute sa-mi formez o imagine cit mai obiectiva in strategia de lucru pentru acest sezon.

Am mai discutat la masa de simbata chestiunea, dar totusi...

Michel D., adm.balti.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.137s | 14 Queries | GZIP : Off ]