Pescuit Stationar

Acum este 29 Sep 2024, 06:30

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 572 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 14 Iul 2010, 11:34 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 19:22
Mesaje: 877
Localitate: Cluj- Napoca
am inteles... ! :D
credeam ca sunt mai multi de 57 de concurenti :roll:

la all-ireland aprox. cati o sa fie?

_________________
Paul Ispas


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 14 Iul 2010, 11:38 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Daca bine-mi aduc aminte acum 2 ani...pe un rau(Barow) au fost cca. 187 concurenti ...anul trecut pe acelasi lac, pe care va fi si anul asta...215 concurenti...anul asta ...vom vedea!!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 14 Iul 2010, 11:47 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 19:22
Mesaje: 877
Localitate: Cluj- Napoca
la anu daca iau Bacu` vin si eu :oops: :oops: :twisted: :twisted:

_________________
Paul Ispas


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 29 Iul 2010, 11:41 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Am ramas dator cu stirea despre All Ireland.
Din pacate Vlad nu a reusit ..marea lovitura...sa iasa si aici campion...mai incercam la anul ;) U22...rezultate finale:
1. James Gargan 17.7 lbs
2. Mark Fullen 14.5 lbs
3. Arron Hutchman 13.5 lbs
4 Vlad Alexandru 9.9 lbs
.... onorabil totusi zic eu...dar nu sa dezmintit nici de data asta...si-a tras din nou(iarasi) ...cap de stand :lol: :lol: ...dar din pacate capul de la apa mica...unde nu se prindeau atatia pesti...
A doua zi la seniori...folosindu-ma de bulanul lui la trageri...a tras si pentru mine...si rezukltatul...a tras 2 standuri mai incolo de unde a picat el...adica tot la apa mica....astfel mi-a consimtit si mie soarta :lol: :lol: :lol: ....se pare ca functioneaza numai la el "bulanul"...pentru mine un dezastruos loc 7 pe sector :cry: :cry:
Seniori rezultate finale : aprox. 150 concurenti pe 5 sectoare(scadere dramatica de nr. conc. fata de anul trecut si pe acela-si lac ...215 :shock: )
1. Peador Horten 23.1500 kg
2.David Herron 17.300 kg
3.Willie Wheeler 17.200 kg-vicecampion mondial la Spinadesco(cine-si mai aduce aminte)
4.Cathal Hughes 13.260 kg-actualul vicecampion mondial Merida -Spania ;)
Companie selecta..ce ziceti ;) ...dar parca tot mai mult i-mi placea sa concurez contra lui Petrisor,Tibi,Prisecaru,Suciu,Benzar...desi realist fiind locul meu este mai aproape de Alin Tudose,Silviu Danciu,Cacovean....si PINKY(cine-si mai aduce aminte de el) :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 29 Iul 2010, 13:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:19
Mesaje: 1272
Localitate: Cluj-Napoca
Felicitari lui Vlad, merita rezultatul bun si sunt sigur ca anul viitor va face un rezultat si mai bun !!!

_________________
"If you are one of those unfortunate souls who suffer from a passion for angling.."

The more I practice the luckier i get!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 29 Iul 2010, 18:11 
Neconectat

Membru din: 13 Ian 2010, 19:17
Mesaje: 207
mersi radule....sa speram k la anul va fi mai bine...si trag celalalt cap de sector..la apa mare:D

_________________
Vlad Alexandru


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 29 Iul 2010, 18:50 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
ticairlandezu scrie:
Am ramas dator cu stirea despre All Ireland.
Din pacate Vlad nu a reusit ..marea lovitura...sa iasa si aici campion...mai incercam la anul ;) U22...rezultate finale:
1. James Gargan 17.7 lbs
2. Mark Fullen 14.5 lbs
3. Arron Hutchman 13.5 lbs
4 Vlad Alexandru 9.9 lbs
.... onorabil totusi zic eu...dar nu sa dezmintit nici de data asta...si-a tras din nou(iarasi) ...cap de stand :lol: :lol: ...dar din pacate capul de la apa mica...unde nu se prindeau atatia pesti...
A doua zi la seniori...folosindu-ma de bulanul lui la trageri...a tras si pentru mine...si rezukltatul...a tras 2 standuri mai incolo de unde a picat el...adica tot la apa mica....astfel mi-a consimtit si mie soarta :lol: :lol: :lol: ....se pare ca functioneaza numai la el "bulanul"...pentru mine un dezastruos loc 7 pe sector :cry: :cry:
Seniori rezultate finale : aprox. 150 concurenti pe 5 sectoare(scadere dramatica de nr. conc. fata de anul trecut si pe acela-si lac ...215 :shock: )
1. Peador Horten 23.1500 kg
2.David Herron 17.300 kg
3.Willie Wheeler 17.200 kg-vicecampion mondial la Spinadesco(cine-si mai aduce aminte)
4.Cathal Hughes 13.260 kg-actualul vicecampion mondial Merida -Spania ;)
Companie selecta..ce ziceti ;) ...dar parca tot mai mult i-mi placea sa concurez contra lui Petrisor,Tibi,Prisecaru,Suciu,Benzar...desi realist fiind locul meu este mai aproape de Alin Tudose,Silviu Danciu,Cacovean....si PINKY(cine-si mai aduce aminte de el) :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Felicitari Irlandezu' junior :!:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 30 Iul 2010, 10:11 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Nu te rade Andrei...ca nu-i de ras :lol: :lol: ...doar am mai invartit si eu... putin ...cutitul in rana ....inca sangeranda...si vaaaai ce-mi place...aproape am avut ...orgasm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 30 Iul 2010, 14:45 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
ticairlandezu scrie:
Nu te rade Andrei...ca nu-i de ras :lol: :lol: ...doar am mai invartit si eu... putin ...cutitul in rana ....inca sangeranda...si vaaaai ce-mi place...aproape am avut ...orgasm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :mrgreen:

Adevarul este ca acolo ti-i locul , la oras , pe Daia... Castigat pe merit! :mrgreen: Lasa-l pe Vlad in IR , tu treci la locul tau... :lol: :lol: :lol:
Felicitari Vlad , spune-i si lui tac'tu de ce capat se tine rubesiana!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nu de alta , da' sa nu se raneasca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buletinul de stiri
MesajScris: 30 Iul 2010, 21:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
:lol: :lol: :lol:

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 572 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.200s | 12 Queries | GZIP : Off ]