Pescuit Stationar

Acum este 24 Sep 2024, 06:18

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Parerea vostra despre lansetele bolognese
MesajScris: 11 Feb 2011, 09:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 05:18
Mesaje: 1488
Localitate: rm valcea
pai de ezemplu mie imi place energhia tx parca :roll: :roll: :roll: de acum 3 ,a avut un preten mi sa parut minunata :oops: :oops: :oops: as cumpara una dar e cam 600 d lei si bani taune ca nu am :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
cloncuri pentru SOMN !!! cei interesati apelati .


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parerea vostra despre lansetele bolognese
MesajScris: 11 Feb 2011, 12:49 
Neconectat

Membru din: 07 Ian 2011, 19:10
Mesaje: 16
Localitate: bistrita grinties
eu folosesc un maver gryzzly 123 de 7m este f rigid dar si un pic cam greu


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parerea vostra despre lansetele bolognese
MesajScris: 11 Feb 2011, 13:53 
Neconectat

Membru din: 27 Feb 2010, 21:55
Mesaje: 56
mircea13 scrie:
La postul de televiziune PT-TV a fost difuzat un video cu pescuitul la placa pe Dunare.Daca urmaresti programul lor poti vedea in reluare aceasta emisiune http://www.pv-tv.tv si urmaresti video pe
http://www.infopescar.tv/video/infopescartv-live/
dai clic pe unu din televizoare si vezi emisiune apoi inchizi si vezi si pe celalalt canal.


Cum se numeste filmultetul despre pescuit la placa, ca daca dau clic pe televizoare imi da despre alt tip de pescuit! Ms


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parerea vostra despre lansetele bolognese
MesajScris: 11 Feb 2011, 16:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 17:51
Mesaje: 559
Nu poti vedea direct filmul respectiv. Trebuie sa urmaresti programul TV al postului PV-TV care apare pentru o saptamana de luni pana duminica fiind trecuta data zilei respective. Deci intri pe http://www.pv-tv.tv dai clic unde este tricolorul si intri pe site-ul lor. In dreapta o sa vezi mai multe date( de luni pana duminica). Alegi prima si dai clic pe ea o sa apara scris programul pentru ziua respectiva iti notezi ora de transmisie a emisiunii care te intereseaza si in ziua si la ora respectiva intri pe lincul mentionat mai jos
http://www.infopescar.tv/video/infopescartv-live/
dai clic pe televizorul pe care scrie pv-tv si vezi emisiunea chiar si in format mai mare din butonul de jos dreapta apoi inchizi imaginea din partea dreapta de sus unde scrie inchide si apoi inchizi si sumetul din stanga jos. Pe celalalt televizor poti vedea filme transmise de infopescar.
Emisiunea se numeste Pescuit fara frontiere cu energofish dar are multe episoade cu diverse stiluri de pescuit si tu trebuie sa urmaresti cand se difuzeaza cea cu pescuitul la placa.E vorba de pescuit pe Dunare.Numai bine.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Parerea vostra despre lansetele bolognese
MesajScris: 11 Feb 2011, 17:20 
Neconectat

Membru din: 27 Feb 2010, 21:55
Mesaje: 56
mircea13 scrie:
N
dai clic pe televizorul pe care scrie pv-tv si vezi emisiunea chiar si in format mai mare din butonul de jos dreapta apoi inchizi imaginea din partea dreapta de sus unde scrie inchide si apoi inchizi si sumetul din stanga jos



Mircea, daca am reusit sa intru pe forumul asta, m-oi descurca eu sa inchid imaginea si sunetul. Mersi


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.083s | 11 Queries | GZIP : Off ]