Pescuit Stationar

Acum este 05 Oct 2024, 00:17

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:55 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
alintudose scrie:
Simona , ai intrat intre sacali. :P Succes si aici , si in afacerea ta. Iar carcotasi gasesti peste tot , chiar si pe Prima TV ... ;)

SUNT O FEMEIE PUTERNICA VA DATI SEAMA DACA MERG LA PESCUIT CU BARBATI SI II MAI SI FAC ...... PRAF SI URMARESC SI MECIURILE DE FOTBAL SI INJUR CA UN BARBAT
MI SE PARE OK CA PE UN FORUM SA IMPARTASIM DIN CUNOSTIINTE IN CAZUL ACESTA DESPRE PESCUIT , IAR ESTE LOGIC CA FIECARE PARERE SAU CUNOSTIINTA SA FIE PUSA SUB SEMNUL INTREBARII FIE CA ESTI CAMPION FIE CA VINZI UNELTE - ESTI OM SI ESTI SUPUS GRESELII


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 22:58 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
simona scrie:
adi petrisor scrie:
@DITA-eu nu vreau sa ajung decat acolo unde ai scris tu..nu am nimic cu doamna ba mai mult am primit mp cum ca ar fi Elena de la tubertini si ca se ascunde sub o alta identitate,oricum pe mine unul ma doare capul ,nu iau si nu critic pe nimeni dar nu cred ca acesta doamna sau domnisoara merita un astfel de tratament,eu m-am uitat si la preturi si mi se par cat decat ok,dar asta e o alta problema,bafta doamna la vanzare oricum o fi parerile celor de aici.

NU SUNT ELENA ISPIR DE LA TUBERTINI DAR SI EA ESTE O FATA SUPER OK CHIAR DACA NU ARE TREABA CU PESCUITUL DOAR CU UNELTELE

DACA SUNT PREZENTATE PRODUSE TUBERTINI PE SITE NU INSEAMNA CA SUNT DOAMNA ELENA
CINE VREA SA VERIFICE IL INVIT LA SLATINA LA O CAFEA SAU PARTIDA DE PESCUIT
ADRESA ESTE PE SITE
SAU VRETI SA TRECETI LA TREABA SI SA ORGANIZEZ UN CONCURS DE PESCUIT STATIONAR?
APROPO CE AVETI CU DOAMNA ELENA???? :?:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 23:18 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
Simona , te rugam nu mai posta cu majuscule( din acest motiv ti s-a spus undeva ca tipi... ;) ). Porcusorul (adica Adi Petrisor ) este in echipa Tubertini , proaspat infiintata anul acesta si promotor al acestui brand. El va organiza Cupa Tubertini la Sarulesti. Cam asta are. (Noi doar atata stim :P )


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 02 Mar 2012, 23:23 
Neconectat

Membru din: 29 Feb 2012, 18:19
Mesaje: 33
Localitate: SLATINA
alintudose scrie:
Simona , te rugam nu mai posta cu majuscule( din acest motiv ti s-a spus undeva ca tipi... ;) ). Porcusorul (adica Adi Petrisor ) este in echipa Tubertini , proaspat infiintata anul acesta si promotor al acestui brand. El va organiza Cupa Tubertini la Sarulesti. Cam asta are. (Noi doar atata stim :P )

am scris cu majuscule ca sa subliniez ..... nu ca sa tip........oricum fiecare intelege ce vrea.........dar am sa tin cont atunci cand vreau sa tip:) :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: www.fisherking.ro
MesajScris: 03 Mar 2012, 04:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Iun 2010, 18:05
Mesaje: 429
Localitate: Houston,Texas,U.S.A.
@Simona,

Ma alatur celor spuse de Alin si ma mir ca tu tanara fiind (eu am doar 67 de ani),nu sti ca pe un forum daca scri cu majuscule e ca si cand ai tipa la cineva.Acest lucru e valabil si aici pe forum-urile americane pe care le vizitez.
Nu trebuie sa te superi, doar sa intelegi ca sunt si ceva legi nescrise ale forum-urilor de care ar trebui sa tinem cont.

Fiecare are dreptul la opinia lui referitor la magazinul in care lucrezi,ca e bine sau nu sa tii cont e doar decizia ta.Concurenta e "mama" progresului ,cei mai buni vor progresa iar ceilalti incet,incet vor merge spre falimentare.

Iti doresc sa fii "STRONG" ,dar nu de la PENN.....

Numai bine,

Jean Scurtu

_________________
“BORN TO FISH, FORCED TO WORK”


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]