Pescuit Stationar

Acum este 20 Sep 2024, 04:53

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 13:00 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
Aschioape florin scrie:
mda intradevar ....anul asta daca pleci de la municipiu si parcurgi tot campionatul si mai mergi si la private cred ca sint 12 cocursuri ! mda cam multe ....



ar fi bine sa gasesti o pista acolo in Vrancea pentru finala de feeder cine stie poate la anul mutam acolo daca e ok.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 13:09 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:07
Mesaje: 566
la Padureni ....acolo sint pesti mari dar si distanta de pescuit mai mare


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 13:35 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
eu propun ceva TTUUDDOOSSEEEEEEEEEEE daca te tine fa si finala individuala acolo daca tot ne crapalim anul asta sa ne crapalim de tot....au sa vezi ce mi-o iau acuma.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 14:07 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Andrei Ghioghiu scrie:
Veronica Ispas scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Facand abstractie de locatie, datele sunt criminale. Din iunie pana in august sunt locale, judetene si interjudetene(care poate nu se tin) iar in august 3 finale. Nu stiu unde va fost logica(la toti care au participat la sedinta?)

Deci iau pauza, decizie definitiva pe anul asta.


Calendarul sa facut in functie de prohibitie, participarea loturilor la mondiale si mondialul de crap !


Ce treaba avem noi cu mondialul de crap?
Clar e ca pentru locale , judet si interjudetene sunt doua luni :!: :!: :!: Care se tin(faza pe oras si judet), de obicei o mansa sau daca sunt doua manse se tin intr-o zi. Exceptia fiind interjudetenele.
Iar pentru finalaA, finalaB si echipe care dureaza patru zile fiecare se tin intr-o luna.
Deci programul s-a facut foarte prost.


Este parerea ta ! Iar CM de crap ne priveste pe toti pescarii din Romania si in special pe cei din AGVPS , pt ca este in joc imaginea si prestigiul nostru - a pescarilor din Romania ! Cand vom intelege sa tragem toti la aceeias caruta s-ar putea so o ducem mai bine !!!!! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:00 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Si cum afecteaza finalele de stationar CM de crap?

ps. Pescarii de crap sunt de 10 ori mai bine organizati ca noi si nu cred ca o sa ceara ajutorul stationaristilor ;) Asa ca sunt povesti argumentele tale....no offence.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:27 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Andrei Ghioghiu scrie:
Si cum afecteaza finalele de stationar CM de crap?

ps. Pescarii de crap sunt de 10 ori mai bine organizati ca noi si nu cred ca o sa ceara ajutorul stationaristilor ;) Asa ca sunt povesti argumentele tale....no offence.



L-au cerut deja !!!!!!! Trebuie sa stii ca suntem chemati ( trebuia sa fiti informati si de lucruri serioase) , pentru a ajuta atat la organizare cat si la arbitraj! Se org. cursuri la sediul AGVPS , cond de inscriere ...sa stii eng, sau fran, sau italiana. La sf. se da examen si se primeste atestat de arbitru de crap !!!! :P :P

PS Poate nu ar strica sa discutati si lucruri seriose pe acest forum !!! :P :oops: :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:34 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Veronica Ispas scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Si cum afecteaza finalele de stationar CM de crap?

ps. Pescarii de crap sunt de 10 ori mai bine organizati ca noi si nu cred ca o sa ceara ajutorul stationaristilor ;) Asa ca sunt povesti argumentele tale....no offence.



L-au cerut deja !!!!!!! Trebuie sa stii ca suntem chemati ( trebuia sa fiti informati si de lucruri serioase) , pentru a ajuta atat la organizare cat si la arbitraj! Se org. cursuri la sediul AGVPS , cond de inscriere ...sa stii eng, sau fran, sau italiana. La sf. se da examen si se primeste atestat de arbitru de crap !!!! :P :P

PS Poate nu ar strica sa discutati si lucruri seriose pe acest forum !!! :P :oops: :twisted:


Adevarul ca mai tare ne preocupa organizarea CM de crap , decat faptul ca pescarii de stationar se lasa din cauza datelor de organizare.
Asta e deosebirea intre noi si ei. Fiindca ei stiu sa mobilizeze si pescarii de la alta disciplina , pe cand noi nu suntem in stare sa ne organizam.

Daca astea nu sunt lucruri serioase atunci........ma duc la sapa de cucuruz ca sa nu zic mai multe.........

ps. bine ca m-am lasat si nu mai am legatura cu treburi d-astea
ps. nu-mi vine sa cred ca ai spus ca nu este o treaba serioasa asta.........extraordinar

Am terminat.
Extraordinar lucruri neserioase....................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .........


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:42 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Andrei Ghioghiu scrie:
Veronica Ispas scrie:
Andrei Ghioghiu scrie:
Si cum afecteaza finalele de stationar CM de crap?

ps. Pescarii de crap sunt de 10 ori mai bine organizati ca noi si nu cred ca o sa ceara ajutorul stationaristilor ;) Asa ca sunt povesti argumentele tale....no offence.



L-au cerut deja !!!!!!! Trebuie sa stii ca suntem chemati ( trebuia sa fiti informati si de lucruri serioase) , pentru a ajuta atat la organizare cat si la arbitraj! Se org. cursuri la sediul AGVPS , cond de inscriere ...sa stii eng, sau fran, sau italiana. La sf. se da examen si se primeste atestat de arbitru de crap !!!! :P :P

PS Poate nu ar strica sa discutati si lucruri seriose pe acest forum !!! :P :oops: :twisted:


Adevarul ca mai tare ne preocupa organizarea CM de crap , decat faptul ca pescarii de stationar se lasa din cauza datelor de organizare.
Asta e deosebirea intre noi si ei. Fiindca ei stiu sa mobilizeze si pescarii de la alta disciplina , pe cand noi nu suntem in stare sa ne organizam.

Daca astea nu sunt lucruri serioase atunci........ma duc la sapa de cucuruz ca sa nu zic mai multe.........

ps. bine ca m-am lasat si nu mai am legatura cu treburi d-astea
ps. nu-mi vine sa cred ca ai spus ca nu este o treaba serioasa asta.........extraordinar

Am terminat.
Extraordinar lucruri neserioase....................... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .........


Esti mai dracusor ca Alin si Adi , dar daca nici tu nu intelegi ..............!:oops: :oops: :oops: :oops: :P

Stii ca pe primul loc pt mine este pescuitul stationar cu bune si mai ales cu rele !!!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:46 
Neconectat
Moderator global

Membru din: 22 Oct 2009, 14:49
Mesaje: 2145
Inteleg un lucru: pescuitul la crap si rapitor ia avant, pe cand stationarul o ia vertiginos la vale.............la general vorbind.
Iar noi fluieram in cucuruz.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FINALE 2012
MesajScris: 06 Mar 2012, 16:48 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
Si pentru ca ma intereseaza , da-mi voie sa-mi exprim regretul pentru disparitia unui om deosebit ...domnul Iliuta de la Piatra Neamt! Un membru deosebit a AGVPS si un coleg cu un sarm deosebit al sedintelor de competitii !
Inmormantarea va avea loc - joi 08.03.2012 la Piatra Neat ! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 122 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.079s | 12 Queries | GZIP : Off ]