Pescuit Stationar

Acum este 05 Oct 2024, 10:23

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Model scaun
MesajScris: 09 Mar 2012, 12:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 28 Oct 2009, 08:17
Mesaje: 83
Localitate: ARAD
Imagine
Pentru oameni seriosi :twisted:
Uploaded with ImageShack.us

_________________
Www.MatchFishing.Ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 09 Mar 2012, 12:27 
Neconectat

Membru din: 29 Oct 2009, 12:32
Mesaje: 455
Localitate: lipova
ioi doamne

_________________
daca nu faci parte din solutie atunci esti parte din problema


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 09 Mar 2012, 14:15 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Da...model de scaun de stat jos in pu..a goala!.... ca daca ai ceva chiloti pe tine nu prea poti face uz de scobiturile alea !!!...cu cat chilotii mai mulati cu atat scobiturile mai nefolositoare...mai ales aia prelunga din fata!!!...

Dar macar poti sta ore in sir in asteptarea trasaturii fara sa-ti amorteasca momitele!!!...

Cand mi-am luat scaun de competitie mi s-a parut foarte interesant santul ala de pe mijloc...adica facut expre ptr chestia asta...si de fiecare data cand ma puneam jos ma aranjam ca intr-un ritual bine stabilit...exact ca gaina pe oua avand grija ca partile anatomice respective sa fie centrate exact pe degajarea cu pricina!!! ... asta pana mi-am luat si rubeziana!!... ca dupa ce mi-am tras cateva cotoare in boase am zis ca-mi trebuie suport rigid!! ( ca la Rive!!) ..ca sa evit surprizele... :shock: :shock:

Dar acu'serios: cica asa sunt facute seile de la bicicletele de concurs... ca daca le amortesc ciclistilor ouale le scade secretia de testosteron si prin urmare li se reduce capacitatea de efort si anduranta!!!!... :? :?

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 12 Mar 2012, 17:13 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Truia vino la mine inaintea inceperii mansei si te ajut cu 2-3 suturi in boase poate faci un rezultat mai bun! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 12 Mar 2012, 20:46 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
zsolt scrie:
Truia vino la mine inaintea inceperii mansei si te ajut cu 2-3 suturi in boase poate faci un rezultat mai bun! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Mai Zsolt..uite care este intelegerea: de fiecare data cand ies inaintea ta la vreun concurs te las sa-mi tragi un sut in cur!!... da'nu prea tare!... tre' in acelasi timp sa recunosc ca sansele ca sa se intample asa ceva sunt minime!!!...si daca sunt cat de cat aproape sa te iau ( aluzie Trabucco 2011) prinzi un crap de 3 kile agatat de coada si ma faci in ultimele 15 minute!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 12 Mar 2012, 20:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Era de aripa! :D :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 12 Mar 2012, 21:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 18 Ian 2010, 17:46
Mesaje: 786
Localitate: Baia Mare
Aveti pm dn. Zsolt.

_________________
TODAY NO FISH!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 12 Mar 2012, 22:00 
Neconectat

Membru din: 29 Oct 2009, 12:32
Mesaje: 455
Localitate: lipova
de ce? :lol: :lol:
sa nu spui ca vrei sa faci un cadou :o :o

_________________
daca nu faci parte din solutie atunci esti parte din problema


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 13 Mar 2012, 13:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
truia scrie:
Da...model de scaun de stat jos in pu..a goala!.... ca daca ai ceva chiloti pe tine nu prea poti face uz de scobiturile alea !!!...cu cat chilotii mai mulati cu atat scobiturile mai nefolositoare...mai ales aia prelunga din fata!!!...

Dar macar poti sta ore in sir in asteptarea trasaturii fara sa-ti amorteasca momitele!!!...

Cand mi-am luat scaun de competitie mi s-a parut foarte interesant santul ala de pe mijloc...adica facut expre ptr chestia asta...si de fiecare data cand ma puneam jos ma aranjam ca intr-un ritual bine stabilit...exact ca gaina pe oua avand grija ca partile anatomice respective sa fie centrate exact pe degajarea cu pricina!!! ... asta pana mi-am luat si rubeziana!!... ca dupa ce mi-am tras cateva cotoare in boase am zis ca-mi trebuie suport rigid!! ( ca la Rive!!) ..ca sa evit surprizele... :shock: :shock:

Dar acu'serios: cica asa sunt facute seile de la bicicletele de concurs... ca daca le amortesc ciclistilor ouale le scade secretia de testosteron si prin urmare li se reduce capacitatea de efort si anduranta!!!!... :? :?

Da Truia dar nu toti avem coai.... ele asa mari . Uni putem sta bine pe orice scaun :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Model scaun
MesajScris: 13 Mar 2012, 15:29 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 09:07
Mesaje: 1718
Nelutu mi s-a parut in ultima vreme ca ai vocea mai subtirel :shock: :shock: :shock:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.091s | 11 Queries | GZIP : Off ]