Pescuit Stationar

Acum este 24 Sep 2024, 18:21

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 13 Mai 2012, 10:51 
Neconectat

Membru din: 11 Oct 2010, 13:21
Mesaje: 893
Localitate: Arad
Si cind ma gindesc ca am pierdut vremea intre tastatura si ambalat produse de trimis prin tara sa vad ca sint clasat pe un loc rusinos 14 stau sa ma gindesc sa renunt la vinzari RUSINE sa-mi fie :roll: :oops: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 13 Mai 2012, 18:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Vrei pe podium?!!!.... mai baga ceva coletarie!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 13 Mai 2012, 19:06 
Neconectat

Membru din: 11 Oct 2010, 13:21
Mesaje: 893
Localitate: Arad
Nu doresc sa ajung pe podium dar nici sa ajung asa jos in clasamentul tau fastuos caci eu m-am straduit si tu ai fost un juriu incorect exact cum sint toate jurizarile din ziua de astazi. Asa ca te rog pune-ma undeva mai spre mijlocul listei sa nu ma simt si eu ca toti ceilalti vinzatori...FURAT de juriu. Cu stima Ps. Singurul tau defect este ca nu detii toate informatiile despre fiecare vinzator in parte (unii mai si cumpara de pe acest forum la fel de mult precum si vind) O seara faina ;) :P :P :P


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 14 Mai 2012, 16:57 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2010, 13:50
Mesaje: 561
Localitate: Bistrita si Alba Iulia (Ro)
..."Cu stima Ps. Singurul tau defect este ca nu detii toate informatiile despre fiecare vinzator in parte (unii mai si cumpara de pe acest forum la fel de mult precum si vind)"..
Asta a fost sub centura rau :lol:

_________________
Un prost nu spune lucruri inteligente, dar un om inteligent spune multe prostii.
Natura este bunul nostru cel mai de pret, hai s-o respectam!
Fii pescar nu talhar.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 14 Mai 2012, 18:08 
Neconectat

Membru din: 11 Oct 2010, 13:21
Mesaje: 893
Localitate: Arad
A fost purul adevar nu jucam murdar si nici nu lovim sub centura cum se spune .Nu am avut niciodata intentii meschine cu nimeni si doresc sa ramin asa. O seara faina


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 14 Mai 2012, 19:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 30 Ian 2010, 13:50
Mesaje: 561
Localitate: Bistrita si Alba Iulia (Ro)
Glumeam, evident, macar asta ne-o permitem!

_________________
Un prost nu spune lucruri inteligente, dar un om inteligent spune multe prostii.
Natura este bunul nostru cel mai de pret, hai s-o respectam!
Fii pescar nu talhar.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 15 Mai 2012, 10:40 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
N-are nici o treaba cu centura.... comentarii fara substanta!

Adica mai si cumperi! Pentru tine sau ca sa vinzi mai departe?? :shock:
..Suna a comert ( bisnita) si exact asta vrem sa avem sub observatie!!
Nu stiu de ce va deranjaza pe toti care sunteti implicati in pescuit in mare parte ptr vanzarea de scule ca se face o observatie a acestui lucru!
Nu e nimic jignitor, nimic defaimator sau care macar sa va impiedice in comertul vostru... Dimpotriva: daca nu aveti nici o remarca negativa va ajuta sa castigati increderea cumparatorilor!

Desi sincer sa fiu eu nu cumpar nimic de la intermediari daca nu-i cunosc si daca nu e la juma'de pret..adica ptr 10-20 de lei diferenta nu merita ( nici ca moralitate si nici ca risc) sa nu cumpar ceva din magazin si cu garantie.
Cand vad second-hand uri "ca si noi" :? :? la 90% din pretul din magazin ma apuca mirarea si ma intreb ce tampit poate cumpara asa ceva!!!..Se pare ca mai exista , ca altfel nu v-ati ataca voi asa de tare cand va tine cineva sub observatie!

Dupa cum ati vazut eu nu fac nici un fel de comentarii la adresa celor ce fac bisnita referitor la o persoana anume! De ce? Pentru ca nu cumpar mai nimic de la ei si deci ii las pe cei ce o fac sa se exprime!

Eu fac doar o statistica pe care o aduc la cunostinta publicului!

Asta e tot si daca vi se pare ca datele mele sunt incomplete ajutati-ma voi sa le completez!

Cum am mai zis, cineva care e in topul vanzatorilor si nu are nici o bila neagra trebuie chiar sa-mi multumeasca ca-i fac publicitate!
Asa ca orice cometarii la adresa asta mi se par deplasate si chiar susceptibile de a ascunde ceva... 8-) 8-)

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 15 Mai 2012, 20:54 
Neconectat

Membru din: 09 Noi 2009, 18:15
Mesaje: 351
Localitate: arad
truia scrie:
N-are nici o treaba cu centura.... comentarii fara substanta!

Adica mai si cumperi! Pentru tine sau ca sa vinzi mai departe?? :shock:
..Suna a comert ( bisnita) si exact asta vrem sa avem sub observatie!!
Nu stiu de ce va deranjaza pe toti care sunteti implicati in pescuit in mare parte ptr vanzarea de scule ca se face o observatie a acestui lucru!
Nu e nimic jignitor, nimic defaimator sau care macar sa va impiedice in comertul vostru... Dimpotriva: daca nu aveti nici o remarca negativa va ajuta sa castigati increderea cumparatorilor!

Desi sincer sa fiu eu nu cumpar nimic de la intermediari daca nu-i cunosc si daca nu e la juma'de pret..adica ptr 10-20 de lei diferenta nu merita ( nici ca moralitate si nici ca risc) sa nu cumpar ceva din magazin si cu garantie.
Cand vad second-hand uri "ca si noi" :? :? la 90% din pretul din magazin ma apuca mirarea si ma intreb ce tampit poate cumpara asa ceva!!!..Se pare ca mai exista , ca altfel nu v-ati ataca voi asa de tare cand va tine cineva sub observatie!

Dupa cum ati vazut eu nu fac nici un fel de comentarii la adresa celor ce fac bisnita referitor la o persoana anume! De ce? Pentru ca nu cumpar mai nimic de la ei si deci ii las pe cei ce o fac sa se exprime!

Eu fac doar o statistica pe care o aduc la cunostinta publicului!

Asta e tot si daca vi se pare ca datele mele sunt incomplete ajutati-ma voi sa le completez!

Cum am mai zis, cineva care e in topul vanzatorilor si nu are nici o bila neagra trebuie chiar sa-mi multumeasca ca-i fac publicitate!
Asa ca orice cometarii la adresa asta mi se par deplasate si chiar susceptibile de a ascunde ceva... 8-) 8-)

bravoo ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 16 Mai 2012, 05:33 
Neconectat

Membru din: 29 Oct 2009, 12:32
Mesaje: 455
Localitate: lipova
nici un bravoo..cu accent pe oooooooo :lol:
io fac bisnita ca plouaaaa afara.ce fain :P :P

_________________
daca nu faci parte din solutie atunci esti parte din problema


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 16 Mai 2012, 15:37 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
timi scrie:
nici un bravoo..cu accent pe oooooooo :lol:
io fac bisnita .....


Da faci si tu: cu cozonaci , cornuri si eclere!!!
Ca referitor la scule esti in pierdere de fiecare data!!..( unde mai cumpar eu bolo triana de 7 m cu mulineta exage aproape moca!!!)... :shock: :shock:
Noroc ca compensezi cu stafidele!! :lol: :lol:

Lasa dracului cuptoru' de paine si vino la Trabucco!! pe langa faptul ca esti gata sa te dea afara glukas din topul lui mai mi-e si dor de tine!!!
Lasa si tu o saptamana in pace babuschitele si baga boata aia de senzatie la torpilele de pe Doripesco!!!..sau n-ai fire mai groase de 0,06??!! :lol: :lol:

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.131s | 12 Queries | GZIP : Off ]