Pescuit Stationar

Acum este 24 Sep 2024, 18:24

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 06 Iun 2012, 16:47 
Neconectat

Membru din: 17 Apr 2010, 08:31
Mesaje: 806
Localitate: bistrita (dk)
bila alba ptr. useru Buma 1005,exact cum a zis,pantalonii noi cu eticheta pe ei :D


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 17 Aug 2012, 16:54 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 29 Noi 2009, 23:24
Mesaje: 456
Localitate: Iasi
Bila alba pt d-nul Horia. Am cumparat un scaun modular accesorizat + ca a mai uitat cate ceva prin el, dar mi le-a lasat cadou.
Raman dator.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 22 Aug 2012, 21:30 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
Apropo de vanzatori va expun "studiului " caracterul unuia dintre ei :

mesaj privat primit :

Subiectul mesajului: Mesagerie
Expeditor: danelis98
Dată expediere: Mie Aug 22, 2012 6:29 pm
Destinatar: adi suciu
Mesaj
Buna seara ,
Daca nu va suparati am si eu o intrebare : care este cauza faptului ca un mesaj timis de mine in dimineata acestei zile nu a ajuns nici pana la ora asta la destinatar ? V-as ruga sa urgentati transmiterea mesajelor , nu de alta , dar se apropie Craciunul si, pana va hotarati voi , MODERATORII , sa le afisati s-ar putea sa nu mai fie de actualitate ! ASTEPT CU INTERES RASPUNS ! SAU NU ?

raspunsul meu la mesaj :

Subiectul mesajului: Re: Mesagerie
Expeditor: adi suciu
Dată expediere: Mie Aug 22, 2012 7:37 pm
Destinatar: danelis98

NOI MODERATORII nu putem influenta , SUB NICI O FORMA , transmiterea si , respectiv , receptionarea mesajelor de orice tip , fie ele private sau publice . Nu avem acces la mesageria privata a NIMANUI , deci nu putem "urgenta" transmiterea acestora .
Singura ipoteza viabila este ca , casuta de mesaje private a corespondentului d-voastra este PLINA si mesajele care urmeaza sa le primeasca se transforma in "mesaje in asteptare" pana se va face loc in mesagerie pentru a fii receptionate .
Pe langa ca va ACCEPTAM aici , ca-n targ la taraba cu produse de vanzare , si folositi acest forum EXCLUSIV pentru COMERT ati putea avea un ton mai moderat si mai putina ironie , sau daca nu o sa va cautati alta piata .
Aici nu e obor , sa va fie clar treaba asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am si primit raspuns urgent ;) ;) ;) ;) pe care va las pe voi sa-l analizati :

Subiectul mesajului: Re: Mesagerie
Expeditor: danelis98
Dată expediere: Mie Aug 22, 2012 8:01 pm
Destinatar: adi suciu
Mesaj
Acum sa asculti tu bine baietica! Daca nu indeplinesc conditiile te rog sa ma suspenzi , dar daca le indeplinesc , gandeste-te bine BAIETICA!
Imi cunosc foarte bine dreapturile si nu am sa las pe nimeni sa-si bata joc de mine.Ti-am adresat o intrebare pertinenta si tu stii foarte bine ca am dreptate :azi dimineata am raspuns unui mesaj primit ieri , am raspuns mesajului , am primit alt mesaj , la care iar am raspuns ,( asta in rastimp de 30 -50 minute ) si tu ,NESIMTITULE IMI DAI MIE LECTII DE MORALITATE IN LOC SA-TI FACI TREABA DE MODERATOR!!
INDRAZNESTE NESIMTITULE SI SUSPENDA-MA ! ALTFEL ITI SUGEREZ SA TE OCUPI DE CEEA CE ASTEAPTA LUMEA DE LA TINE : SA-TI FACI DE MODERATOR !!! SI INCA CEVA : VREAU SI EU SA STIU CUM TE CHEAMA , PE BUNE , SI ADRESA TA, SAU SUNT SECRETE INFORMATIILE ASTEA ?

personajul este BANAT IREVOCABIL de pe acest forum ;) ;) ;) ;) ;)
ma gandesc tot mai mult sa INCHIDEM definitiv sectiunea cu anunturi , s-a transformat in piata publica ;) ;) ;) ;)
sa inteleg ca voi inca nu stiti cum ma cheama ?????? :o :o :o :o :o :o :o

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 22 Aug 2012, 22:39 
Neconectat

Membru din: 06 Noi 2009, 13:40
Mesaje: 3667
Ce tare :lol: :lol: :lol: ...asculta ma "baietica" ;) ...numai tie ti se putea intampla asa ceva :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. si mie sa-mi trimiti nr. parola cont bancar :oops: ...ai inteles "baietica" ;) :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GIGv4GfExQs
http://fishinginireland.info/news/coars ... s-the-day/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 23 Aug 2012, 07:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2010, 10:16
Mesaje: 325
Localitate: Brasov
Poate ca ar fi o idee sa stergeti si toate anunturile lui. Omul oricum nu e pescar, e doar un bisnitar si un nesimtit notoriu, nu inteleg cum pot unii sa se adreseze asa unor oameni pe care nici nu ii cunosc.

_________________
Avar de crap si informatii utile.
Radu Tanase BV.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 27 Aug 2012, 08:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 25 Oct 2009, 19:46
Mesaje: 1588
Baietica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Magazin online
http://www.hobbyfish.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 27 Aug 2012, 10:17 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:07
Mesaje: 566
in loc sa te bucuri ca te face mai tinar .....tu il banezi ? :lol: :lol: :lol: :lol: trebuia sa te simti magulit ! :lol: :lol: :lol:si mai lasa si tu pescuitul si modereaza calumea ! :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 29 Aug 2012, 10:39 
Neconectat

Membru din: 03 Mar 2012, 01:30
Mesaje: 10
Am o propunere: dupa ce sa postat un anunt cu ceva de vanzare, vanzatorul sa faca o reducere de x la suta (procent stabilit de moderatori si/sau admini) in loc de arhicunoscutele "sus", "up", "valabil" etc. si sa existe un calapod pentru anunturile de vanzare (poze, preturi, cat a fost folosit, starea etc.), astfel vor fi inlaturate mijloacele de a ridica subiectul in primele locuri ale topicului.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 31 Aug 2012, 11:01 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mai 2011, 15:00
Mesaje: 1300
SI INCA CEVA : VREAU SI EU SA STIU CUM TE CHEAMA , PE BUNE , SI ADRESA TA, SAU SUNT SECRETE INFORMATIILE ASTEA ? (asta-i prea tare ) :shock: ROMANIA :shock:

_________________
www.pescuitarad.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: vanzatorii
MesajScris: 31 Aug 2012, 19:59 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2011, 16:34
Mesaje: 53
Localitate: Dej
Poate asa isi facea rost de urmatoarea vanzare :lol: :lol: :lol: Oricum - nesimtire fara limite la asta :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 66 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.143s | 14 Queries | GZIP : Off ]