Pescuit Stationar

Acum este 25 Sep 2024, 12:25

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 17 Apr 2013, 11:24 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
Vand urmatoarele produse:

-Lanseta ET Power Feeder 4.20 m noua cu etichetele pe ea
PRET: 270 ron

-Lanseta feeder Cormoran Speciland Feeder actiune Heavy medium-ultra, construita pe un blank superslim cu un design profesional, are o revenire foarte rapida in lanseu, maner de pluta de calitate superioara si mandrina profilata.
Vine insotita de 3 varfuri interschimbabile pentru o adaptabilitate cat mai mare.
Caracteristici:
* Lungime: 3,90 m
* Nr.elemente: 3+3
* Putere de aruncare: 40-120 gr
*Lanseta a fost folosita de 3-4 ori,nu are lovituri sau alte defecte ascunse
PRET: 270 RON

- 1 mulineta Cormoran Corcast 8PiF Super-Jet Match 3000 echipata cu fir de 0,20 Haldordo si pe celalalt tambur de 0,18 de la Drennan...nu are lovituri sau alte defecte ascunse
PRET: 160 ron...mulineta echilibreaza perfect batul de feeder Cormoran
......Se poate vinde comboul format din Lanseta feeder Cormoran cu mulineta Cormoran la pretul de 360 ron

- Lanseta ET Classic Strong Carp Match 3.90m 15-30g..lanseta este absolut nou nefiind folosita deloc
PRET: 200 ron

- 2 Mulinete Barracuda Avalon 2000F noi noute ...se ofera bonus firele de pe ele...0,18 pe un tambur si 0,20 pe celelalt...Fir Crocodile
PRET: 200 ron ambele mulinete


Trimit in tara cu orice mijloc de transport dorit de cumparator,dar cu conditia ca taxele de transport sa fie suportate de el.


Fişiere ataşate:
DSCF0054.jpg
DSCF0054.jpg [ 50.39 KiB | Vizualizat de 5450 ori ]
DSCF0044.jpg
DSCF0044.jpg [ 64.18 KiB | Vizualizat de 5450 ori ]
DSCF0043.JPG
DSCF0043.JPG [ 54.88 KiB | Vizualizat de 5450 ori ]


Ultima oară modificat de eduard stefan pe 01 Iun 2013, 07:55, modificat de 4 ori în total.
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND 2 LANSETE FEEDER SI UN ROD POD
MesajScris: 17 Apr 2013, 11:26 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
Poze Power Feeder si mulinete Baracuda Avalon


Fişiere ataşate:
22012013745.jpg
22012013745.jpg [ 68.42 KiB | Vizualizat de 5450 ori ]
DSCF0042.JPG
DSCF0042.JPG [ 62.53 KiB | Vizualizat de 5858 ori ]
DSCF0041.JPG
DSCF0041.JPG [ 59.81 KiB | Vizualizat de 5858 ori ]


Ultima oară modificat de eduard stefan pe 17 Apr 2013, 11:34, modificat 1 dată în total.
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER SI MULINETE
MesajScris: 23 Mai 2013, 12:45 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
Preturile sunt usor negociabile


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER SI MULINETE
MesajScris: 23 Mai 2013, 13:08 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2012, 20:09
Mesaje: 122
Localitate: orastie
Am cumparat de la acest user o mulineta Cormoran cu ceva timp in urma.Starea mulinetei nefiind conforma cu ce mi-a fost prezentat in convorbirea telefonica pe care am avut-o cu "eduard stefan" am convenit de comun acord sa ii trimit mulineta in schimbul returnarii banilor intr-o anume data a lunii urmatoare.In final, la data stabilita "eduard stefan" nu mi-a mai raspuns la telefon.Deci: am luat TEAPA !!!!!!!!!!!!. Multumesc "eduard stefan". :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER SI MULINETE
MesajScris: 23 Mai 2013, 13:26 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
corneadani scrie:
Am cumparat de la acest user o mulineta Cormoran cu ceva timp in urma.Starea mulinetei nefiind conforma cu ce mi-a fost prezentat in convorbirea telefonica pe care am avut-o cu "eduard stefan" am convenit de comun acord sa ii trimit mulineta in schimbul returnarii banilor intr-o anume data a lunii urmatoare.In final, la data stabilita "eduard stefan" nu mi-a mai raspuns la telefon.Deci: am luat TEAPA !!!!!!!!!!!!. Multumesc "eduard stefan". :mrgreen:


Domnule Cornea
M-ati sunat cumva pe numarul acesta pe care il am afisat in anunt si eu nu v-am raspuns?...acel numar vechi a fost pierdut iar de acel mic defect de la mulineta ati stiut de la inceput,v-am spus ce problema are si ati fost de acord sa vi-o trimit..va rog frumos sa nu faceti acuze
Cand mi-ati trimis banii in cont tot eu v-am cautat aprope 4 zile sa-mi trimiteti datele de contact ca dumneavoastra nu ma mai suna-ti...deci daca era sa fiu un neserios nu va cautam sau putea-ti sa-mi trimiteti un mesaj privat pe acest forum sau sa-mi postati si sa luati legatura cu mine
Chiar credeti ca ma faceau 80 ron pretul la care vi-am lasat mulineta....stiti bine si vi-am spus ca vi-o las la pretul asta deoarece nu se aude caraitul la frana...iar dumneavoastra mi-ati zis ca are problema ca nu sare pickap-ul singur cand invartiti de mulineta...ma-ti sunat la o saptamana dupa ce a-ti primit-o si am fost totusi de acord sa mi-o trimiteti inapoi,dar daca dumneavoastra nu mi-ati dat nici un mesaj aici sau sa postati ce vina am eu

Am vandut o multime de produse pe acest forum si pe altele si nu am avut reprosuri,ba chiar mi-au fost trimisi bani in cont pentru a le cumpara la anumiti useri de pe acest forum diferite produse pe care nu le gaseu in zona respectiva...mi-a trimis cineva 160 ron pentru ai cumpara o husa Formax si l-am ajutat pe om pentru ca asa este frumos


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 23 Mai 2013, 15:45 
Neconectat

Membru din: 31 Ian 2012, 20:09
Mesaje: 122
Localitate: orastie
Am fost de acord cu acel mic defect, dar nu mi-ati spus la telefon ca pickupul nu sare la loc.Trebuie sa va spun ca nu v-am sunat dupa o saptamina ci in ziua urmatoare dupa ce am primit mulineta deoarece doar in aceea zi am deschis pachetul.Oricum eu m-am impacat cu situatia, dar dv.trebuie sa intelegeti ca aici nu este vorba despre bani ci despre alte chestiuni care tin de "obraz".Nu cred ca are rost sa mai lungim povestea.Am postat aici doar ca sa nu mai pateasca si altii ca mine.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 23 Mai 2013, 19:01 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
corneadani scrie:
Am fost de acord cu acel mic defect, dar nu mi-ati spus la telefon ca pickupul nu sare la loc.Trebuie sa va spun ca nu v-am sunat dupa o saptamina ci in ziua urmatoare dupa ce am primit mulineta deoarece doar in aceea zi am deschis pachetul.Oricum eu m-am impacat cu situatia, dar dv.trebuie sa intelegeti ca aici nu este vorba despre bani ci despre alte chestiuni care tin de "obraz".Nu cred ca are rost sa mai lungim povestea.Am postat aici doar ca sa nu mai pateasca si altii ca mine.

Sunt de acord cu dumneavoastra,dar nici pe departe gandul de a va insela si dupa cum v-am mai spus,am vandut numeroase produse de pescuit pe acest forum si nu am avut reclamatii,deci daca dorea-ti ma putea-ti contacta pe acest forum prin mesaj privat sau postand la alte anunturi de ale mele pe care le-am avut ulterior postate...am un serviciu respectat si va spun sincer ca nu ma pretez sa insel oameni mai ales cand este vorba de o asemenea suma.
Stiti bine ca defectul de care spuneti dumneavoastra a fost un subiect controversat deoarece nu la toate mulinetele le sare pickap-ul cand dai de manivela,fapt pentru care m-am interesat la magazinele de pescuit....deci nu ma puteti acuza pe mine ca v-am inselat....credeti ca daca eu il consideram defect nu va spuneam despre el la fel cum v-am zis despre frana.Dupa cum v-am spus si inainte daca eram un neserios si umblam sa va insel,stiti bine si dumneavoastra ca dupa ce mi-ati virat banii in cont v-am sunat eu dupa 2 zile ca dumneavoastra nu ma mai sunati sa-mi dati adresa de expeditie,si am cautat eu niste anunturi mai vechi de ale dumneavoastra si am sunat si a raspuns sotia si seara m-ati sunat dvs....ce vina am eu ca am pierdut nr.de telefon...si dupa cum v-am spus putea-ti sa-mi dati un mesaj pe acest forum


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 24 Mai 2013, 05:41 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
Comboul format din lanseta si mulineta Cormoran sunt inca valabile


Ultima oară modificat de eduard stefan pe 24 Mai 2013, 21:03, modificat 1 dată în total.

Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 24 Mai 2013, 07:22 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
POZE STRONG CARP MATCH


Fişiere ataşate:
DSCF0041.JPG
DSCF0041.JPG [ 73.47 KiB | Vizualizat de 5293 ori ]
DSCF0039.JPG
DSCF0039.JPG [ 75.18 KiB | Vizualizat de 5293 ori ]
DSCF0037.JPG
DSCF0037.JPG [ 72.38 KiB | Vizualizat de 5293 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: VAND LANSETE FEEDER,MATCH SI MULINETE
MesajScris: 28 Mai 2013, 05:08 
Neconectat

Membru din: 04 Oct 2011, 16:09
Mesaje: 65
Preturi usor negociabile


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 11 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: flaviusm


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.104s | 15 Queries | GZIP : Off ]