Pescuit Stationar

Acum este 25 Sep 2024, 14:22

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 30 Mai 2013, 12:27 
Neconectat
Administratorul site-ului
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:47
Mesaje: 755
Localitate: Moinești...undeva lîngă Bacău...
Attila K scrie:
Da, aşa este ! A dat cu banii după mine din Africa. :lol: :lol: :lol:
Noroc că m-am ferit :lol: :lol: :lol:
Că mă şi faulta din cauza lor. :lol: :lol:


...deci is bani negri....mmmmmm :lol: :lol: :lol:

_________________
Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

http://pandyfloats.com/site

https://www.facebook.com/pandyfloats

Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 30 Mai 2013, 13:03 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Da Pandy draga...bani negri pentru mulinete rosii...ca cica Popescu nu ne mai lasa (in noua federatie ) decat cu mulinete albastre iar Notario vrea sa se pregateasca de pe acuma .... ;) ;)
Mai stiu pe unul de la Cluj ( nu dau nume) care s-a "albastrit".... albastreala care se trage din Jim Bim!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ce legatura are Jack-ul cu Popescu???...Niciuna...citez totusi din ratiunamentul nascut din taria Jack-ului:

"Daca vrei Opel iti iei mulinete rosii, daca vrei Mercedes iti iei mulinete cenusii...iar daca vrei Ferrari iti iei mulinete albastre!!!"....
Sa-mi trag una daca mai inteleg ceva...In stiinta mea parca Ferrari era rosu!!!! :? :? :? :? :?

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 30 Mai 2013, 13:55 
Neconectat
Administratorul site-ului
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:47
Mesaje: 755
Localitate: Moinești...undeva lîngă Bacău...
truia scrie:
Da Pandy draga...bani negri pentru mulinete rosii...ca cica Popescu nu ne mai lasa (in noua federatie ) decat cu mulinete albastre iar Notario vrea sa se pregateasca de pe acuma .... ;) ;)
Mai stiu pe unul de la Cluj ( nu dau nume) care s-a "albastrit".... albastreala care se trage din Jim Bim!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol..................


Mda....deci albastrul e la modă acu” ! Știam ca mov-ul e culoarea tabu, dar na, se mai schimbă lumea :lol:, în funcție de ce i se oferă :lol: :lol: :lol:
Cît despre reprezentatul Clujului în tagma albăstriților de la Jim Bim ce să zic, doar că poate îl prind prin zona mea la o degustare și sigur n-o să se albăstrească, deoarece aici chochetăm mai mult cu sintagma „ Jin Bem ” :lol: :lol: :lol: și ne ajută și clima, nu e așa umezeală ca la el :mrgreen:

Scuze Attila.....UP !

_________________
Caracterul : "...ceea ce faci când nu te vede nimeni !"

http://pandyfloats.com/site

https://www.facebook.com/pandyfloats

Imagine


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 31 Mai 2013, 06:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Oct 2009, 07:37
Mesaje: 246
Localitate: Aiud
:lol: :lol: :lol: :lol:

Vorba unui prieten : Ce vă place batjocura şi băşcălia !!! :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 31 Mai 2013, 08:56 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Attila K scrie:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Vorba unui prieten : Ce vă place batjocura şi băşcălia !!! :lol: :lol:


Tot un fel de pescuit e si asta!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: numa ca nu se fac concursuri!.... ;) ;)

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 10 Iun 2013, 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 31 Oct 2009, 07:37
Mesaje: 246
Localitate: Aiud
A mai rămas bolo de 8 m.
Hai neamule ! :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 10 Iun 2013, 18:26 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
truia scrie:
Da Pandy draga...bani negri pentru mulinete rosii...ca cica Popescu nu ne mai lasa (in noua federatie ) decat cu mulinete albastre iar Notario vrea sa se pregateasca de pe acuma .... ;) ;)
Mai stiu pe unul de la Cluj ( nu dau nume) care s-a "albastrit".... albastreala care se trage din Jim Bim!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ce legatura are Jack-ul cu Popescu???...Niciuna...citez totusi din ratiunamentul nascut din taria Jack-ului:

"Daca vrei Opel iti iei mulinete rosii, daca vrei Mercedes iti iei mulinete cenusii...iar daca vrei Ferrari iti iei mulinete albastre!!!"....
Sa-mi trag una daca mai inteleg ceva...In stiinta mea parca Ferrari era rosu!!!! :? :? :? :? :?

Treaba-i foarte simpla ,te-ai ramolit si ai devenit mediocru... Mulineta rosie - ferrari - daktari - safari.
Ce n-ai inteles ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Fişiere ataşate:
DSC08568 (1024x768).jpg
DSC08568 (1024x768).jpg [ 349.27 KiB | Vizualizat de 2228 ori ]
Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Curăţenie de primăvară
MesajScris: 10 Iun 2013, 19:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 23 Oct 2009, 07:05
Mesaje: 2467
Tudose...abia acum iti inteleg frustrarile: socul psihic al barbatului la 40 de ani!... scade niveul de testosteron....dar nu te fierbe...totul se datoreaza incetinirii metabolismului cu rezultat direct in incapacitatea organismului de a absorbi gazele in exces rezultate din aceasta digestie hiperacida...gaze care se regasesc in mod fizic - prin legile conservarii - la cealalta extremitate a aparatului digestiv sub forma de flatulenta. D'aia si expresia neaosa romaneasca ( romanul pe langa faptul ca este poet mai este si un fin observator al relitatii inconjuratoare!) care nu zice ca te-ai ramolit ci: " te-ai besit de tot" ... cu toate subintelesurile de rigoare... pe urma , ca sa-ti elucidez treaba cu daktari...e unul dintre cuvintele cu inteles deviat in Romania probabil de la filmul serial de succes care rula in copilaria noastra duminica dimineata: n-are nici o treaba cu masinile...pur si simplu in swahili inseamna "doctor"...de oameni sau de animale!!!..cam asta e...
Intelegem ca e greu de suportat sa intreci in kilograme pe Adi Petrisor, dar inca si mai greu de suportat sa nu mai poti conduce masina...ma gandesc ca de-aia ti-ai luat caine si acu' il inveti sa sofeze!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Notaru'...up cu bolognesele!!!!... daca m-am luat cu Tudose pe topicul tau ai toate sansele sa fie " up" macar o data pe zi... ceea ce inseamna ca sigur le vinzi!!...Eu si cu Tudu asteptam berile corespunzatoare la Trabucco!!!!

_________________
Habar n-are broasca ce-i ala oceanul!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.129s | 14 Queries | GZIP : Off ]