Pescuit Stationar

Acum este 06 Oct 2024, 06:16

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 436 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 44  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 17:42 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
alintudose scrie:
Veronica Ispas scrie:
OK ! Aveti lista cu participantii la finala A 2013!

Pe mine nu m-ai trecut ? Ajung si eu sambata sau duminica si recuperez , vin tare din spate... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sa-mi pastrezi un stand langa Suciu. ;)


Tu ai rezervat un stand langa mine ! ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 20:10 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
se profileaza cea mai de rahat finala A din toate timpurile :o :o :o :o :o :o :o
ar trebuii schimbata locatia pana inca nu e prea tarziu , sau daca va place sa va prostituati cu trei manse de obleti , atunci sa iasa campion national cine vrea , si sa-si puna problema daca , in urma unui astfel de concurs , merita titlul de campion national. ;) ;) ;) ;) Daca un asemenea concurs este menit sa desemneze campionul national in Romania , eu unul nu mai vreau sa fiu campion national :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am impresia ca santem o tara de sadomasochisti , ne place sa ne chinuim singuri , ca sa nu spun sa de dam muie singuri . Timp pierdut , bani aruncati pe pula , pentru un pumn de obleti ...... asta da finala nationala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eu unul nu o sa recunosc NICIODATA astfel de "campioni nationali " , in fata mea sant egali cu OOOOOOOO :( :( :( :( :(
Am vazut deja ca primul gica-contra este pe baricade , mai trebuie sa apara si al doilea cat de curand :lol: :lol: :lol: :lol: atata stiu baietii sa prinda obleti ...ca pesti , pula , inca n-or invatat sa prinda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 20:52 
Neconectat

Membru din: 17 Apr 2010, 08:31
Mesaje: 806
Localitate: bistrita (dk)
no ma , si eu care credeam ca o sa aud de acolo de toate stilurile de pescuit,amu ,gata,doar oblete :lol: ,cred ca cineva loco a dat cu plasa noaptea si aprins toti scobari aia de 1 kg si morunasii la juma de kg,dar clenii la 2-3 kg :lol: ,ma dar serios s-a taiat dintr-o data :?: :?: :?: .
pe vreeeeeeeeeeeeeeeeemuuri eu am pescuit pe mures si avea peste,gata ,e clar s-a vandut tot,nu mai zic nimic numai daca ma provocati :?: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 20:53 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:44
Mesaje: 3249
Localitate: Timisoara
Lasă mă Adi că până acu au urlat unii și alții că pe râuri nu se fac finale. No, acuma avem. E de ajuns una ca pentru celelalte ce o să vină să nu se mai aleagă piste pe râu. Dar dacă o să se prindă pești? :roll:

_________________
http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... f=6&t=3513
Good things come to those who "bait"


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 21:01 
Neconectat

Membru din: 17 Apr 2010, 08:31
Mesaje: 806
Localitate: bistrita (dk)
parca a mai fost o finala ,pardon, campionat european pe dunare,la sarbi parca si pestele tinta a fost guvidu sau asa ceva,cine a fost poate confirma :lol: :?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 21:16 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 17:35
Mesaje: 2415
Localitate: Arad
nutzu_z scrie:
Lasă mă Adi că până acu au urlat unii și alții că pe râuri nu se fac finale. No, acuma avem. E de ajuns una ca pentru celelalte ce o să vină să nu se mai aleagă piste pe râu. Dar dacă o să se prindă pești? :roll:


azi si ieri au fost pe pista 7 concurenti ....ia intreaba-i ce or prins ?????? :o :o :o :o
de ce sa te amagesti ca tu esti ala care dai ...tu nu iei :lol: :lol: :lol: :lol: .... daca vremea ramane asa caniculara , muia va fii tot mai mare pe masura ce se apropie concursul . Singurul lucru ce mai poate schimba ceva sant niste ploi ;) ;) ;) ....in amonte ;) ;) ;) ;) nu oriunde :lol: :lol: :lol:
Spor la desemnarea OBLETARULUI SEF NATIONAL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...campionul pulii :lol: :lol: :lol:

_________________
Stiu ca sint pescar prost ........dar cind ma uit in jurul meu prind curaj

http://pescuitstationar.blogspot.com/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 21:22 
Neconectat

Membru din: 27 Oct 2009, 23:41
Mesaje: 1271
adi suciu scrie:
se profileaza cea mai de rahat finala A din toate timpurile :o :o :o :o :o :o :o
ar trebuii schimbata locatia pana inca nu e prea tarziu , sau daca va place sa va prostituati cu trei manse de obleti , atunci sa iasa campion national cine vrea , si sa-si puna problema daca , in urma unui astfel de concurs , merita titlul de campion national. ;) ;) ;) ;) Daca un asemenea concurs este menit sa desemneze campionul national in Romania , eu unul nu mai vreau sa fiu campion national :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Am impresia ca santem o tara de sadomasochisti , ne place sa ne chinuim singuri , ca sa nu spun sa de dam muie singuri . Timp pierdut , bani aruncati pe pula , pentru un pumn de obleti ...... asta da finala nationala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eu unul nu o sa recunosc NICIODATA astfel de "campioni nationali " , in fata mea sant egali cu OOOOOOOO :( :( :( :( :(
Am vazut deja ca primul gica-contra este pe baricade , mai trebuie sa apara si al doilea cat de curand :lol: :lol: :lol: :lol: atata stiu baietii sa prinda obleti ...ca pesti , pula , inca n-or invatat sa prinda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

avem canale in delta cu peste pe alese .....va tine?
sau propune si tu o pista


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 04 Aug 2013, 22:42 
Neconectat

Membru din: 17 Aug 2012, 15:05
Mesaje: 39
Si care ar fi conditiile in care s-ar putea schimba locatia ??? de curiozitate.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 05 Aug 2013, 05:37 
Neconectat

Membru din: 10 Dec 2009, 15:58
Mesaje: 509
Avem destul timp sa schimbam pista daca vrem o finala cu adevarat.(si eu am suatinut Mures,dar in conditiile acestea este de ras,sau mai degraba de plans).
Variante :
Medgidia, Calinesti,Varsolt.
Eu unul votez ptr. Medgidia.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Propuneri Finala A - 2013
MesajScris: 05 Aug 2013, 05:48 
Neconectat

Membru din: 22 Oct 2009, 20:24
Mesaje: 993
Localitate: oradea
daca la mine te referi Adi credema nici mie nu imi comvine pescuitul ala de acolo!!!!!ii o labareala sa dai la obleti cu rubi de 9-11m
am fost si am vazut ce "tare" e pista sper sa se schimbe ceva ca daca nu va fi jale sa nu se inputineze si obletii aia de 5-7gr :lol: :lol: :lol:
alegeti voi locatiile mie mi-e indiferent merg oriunde!!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 436 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 44  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.075s | 12 Queries | GZIP : Off ]