Pescuit Stationar

Acum este 16 Apr 2024, 23:36

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 08:15 
Neconectat

Membru din: 05 Mar 2010, 13:29
Mesaje: 691
Localitate: Bucuresti
Avand in vedere ca s-a mentinut clasamentul de anul trecut , cred ca nu mai are cineva dubii privind calitatile de feeder-isti ale ocupantilor. Felicitari Vuc, Zsolt, Petrisor, respect pentru ceilalti participanti. Sper sa ne vedem anul viitor ;) !

_________________
Constantinescu Catalin
http://www.FeederShop.ro
Emisiuni / tutoriale pescuit la feeder
https://www.youtube.com/channel/UC9jyYs ... _polymer=1


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 11:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
buna ziua tuturor,vreu sa felicit campionl in primul rand si vicecampionul,sunteti pescari buni si de valoare.In al doilea rand vreau sa felicit intreaga asistenta,ma bucur ca au fost destul de multi concurenti,vreau sa o felicit pe Vera pentru excelenta organizare,a fost excelent cu o singura exceptie..nu se poate ca la o finala nationala locul 2 si 3 sa nu primeasca o cupa cat o fi ea de mica,asta era amintirea,referitor la pescuit n a fost deloc usor daat fiind faptul ca standurile nu mau ajtat deloc,am pescuit cu o nada udata mai tare si una mai usor ,pe cea de-a doua o foloseam cand pestii erau plecati putin in deplasare urmat de cateva cosuri sanatoase de pamant cu fuilles,pentru a selecta pestii am folosit o struna de 80 centimetri nu de 60 cum au folosit majoritatea.ca nada am folosit super fine mounture grose gardon si lake.Cam asta a fost pe scurt.Multmesc tuturor celor care m-au felicitat..in curand vin si cu lotul pentru Olanda deoarece trebuie fiaecare sa se pregateasca.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 13:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 18:14
Mesaje: 578
adi petrisor scrie:
buna ziua tuturor,vreu sa felicit campionl in primul rand si vicecampionul,sunteti pescari buni si de valoare.In al doilea rand vreau sa felicit intreaga asistenta,ma bucur ca au fost destul de multi concurenti,vreau sa o felicit pe Vera pentru excelenta organizare,a fost excelent cu o singura exceptie..nu se poate ca la o finala nationala locul 2 si 3 sa nu primeasca o cupa cat o fi ea de mica,asta era amintirea,referitor la pescuit n a fost deloc usor daat fiind faptul ca standurile nu mau ajtat deloc,am pescuit cu o nada udata mai tare si una mai usor ,pe cea de-a doua o foloseam cand pestii erau plecati putin in deplasare urmat de cateva cosuri sanatoase de pamant cu fuilles,pentru a selecta pestii am folosit o struna de 80 centimetri nu de 60 cum au folosit majoritatea.ca nada am folosit super fine mounture grose gardon si lake.Cam asta a fost pe scurt.Multmesc tuturor celor care m-au felicitat..in curand vin si cu lotul pentru Olanda deoarece trebuie fiaecare sa se pregateasca.

partea cu cupele e foarte adevarat; ar trebui ,pe viitor ,fie sa gasim fonduri fie sa marim putin taxa de participare.
e frustrant sa ajungi pe podium si sa nu ai cupa; nu vb de premii sau alte cele, e clar ca cine vine la acest campionat nu o face pt bani(nu vreau sa stiu cat au cheltuit unii la acest concurs)
o cupa mare, frumoasa ramane amintire , banii se duc... exista si alte pareri (sa fie cat mai ieftin insa nu cred ca e cazul sa ne zgarcim la un 50 ron)
despre strategie si cum s a pescuit ar fi bine sa vb mai mult(nu pe scurt) pt ca multi dintre noi , inclusiv eu :oops: , nu au inteles nici dupa ce era de facut, daca se tine totul secret nu vom putea sa ridicam nivelul concursurilor de feeder.

_________________
FishWorld - Legatura ta cu natura
http://www.fishworld.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 13:44 
Citind mesajul lui Petrisor ,aproape ca mi-au dat lacrimile si am hotarat cu Marius sa-i facem o CUPA pt locul care
l-a obtinut ....ca sa aiba si el saracu' o amintire placuta , ca nu se stie in viitor daca o sa mai apuce locul acesta !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 14:18 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 18:15
Mesaje: 442
Nu rade de performanta omului.....tu trebuie sa te mai nasti de doua ori pentru a macar spera la o asemenea performanta
Sincer imi pare rau ca Porcusor nu a castigat acum...nu cred ca o sa mai fie atat de aproape de locul unu....vin din spate ,....la greu...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Finala Feeder 2014 !
MesajScris: 23 Sep 2014, 18:27 
Neconectat

Membru din: 04 Noi 2009, 10:54
Mesaje: 1278
GIGI scrie:
Citind mesajul lui Petrisor ,aproape ca mi-au dat lacrimile si am hotarat cu Marius sa-i facem o CUPA pt locul care
l-a obtinut ....ca sa aiba si el saracu' o amintire placuta , ca nu se stie in viitor daca o sa mai apuce locul acesta !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Eu cred ca " amintiri placute " are de la aceasta finala ( Petrisor ) :P :P :P :P ! Sincer eu cred si rezultatele confirma .......Zsolt este un pescar complet ! Feeder - Stationar - si daca are ambit ...si crap ;) ! Vucu este cel mai bun pe Virsolt indiferent de stil :) ;) :P !


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 166 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.048s | 14 Queries | GZIP : Off ]