Pescuit Stationar

Acum este 17 Iun 2024, 08:00

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 21 Ian 2010, 07:18 
Neconectat

Membru din: 18 Dec 2009, 07:44
Mesaje: 19
... pai daca am incercat la bologneze de m-am plictisit si eu (prietenii stiu) :) ;)
am scris si pe alte forumuri urmatoarele bete eu le numesc bolo (daca au inele si 6m :lol: ): Laser de la Maver (si Evanonul), Energhia de la Trabucco si Technium CX5 de la Shimano !
.... Garbolino nu am incercat :(


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 21 Ian 2010, 18:43 
Neconectat
Moderator global
Avatar utilizator

Membru din: 22 Oct 2009, 19:11
Mesaje: 5041
fflorin scrie:
Mai Caline mai convins ca prea zici din inima. Am sa astept sa se faca vremea mai buna si fug pana in Brasov sa vedem cum e cu Energhia. Merci mult de sfaturi.


Sa ai bani multi la tine , ca tentatiile atarna in jurul tau... :mrgreen:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 21 Ian 2010, 21:10 
Neconectat

Membru din: 06 Ian 2010, 10:36
Mesaje: 226
[quote="C?lin"][quote="Mihai Constantin"]... Are Maveru alte modele mai noi mai reusite ca Z03 si sunt nanolituri nu suncore !

Domnul Constantin o mica corectie nu va suparati,SUNCORE nu este un material de blank ci doar o pelicula aplicata ce reflecta razele solare pt a nu se incinge blankul la temp mari implicit pemitand vergii sa isi pastreze proprietatile la temp ridicate,,rigiditatea,,.Si NANOLITUL este acoperit cu pelicula SUNCORE. ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 22 Ian 2010, 22:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 15:42
Mesaje: 577
Localitate: Lugoj
Domnu Calin dar ce va pricepeti la bete de scobarit. Cind aveti audiente sa vin si eu la niste lectii!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
If you give a person a fish, they'll fish for a day. But if you train a person to fish, they'll fish for a lifetime!
Alin Boldea evident!


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 23 Ian 2010, 10:40 
Neconectat

Membru din: 12 Ian 2010, 13:22
Mesaje: 4
C?lin scrie:
mai Florine daca esti din Sibiu e mare lucru sa dai o fuga pana la Brasov la depozit la Moroiu ? tipul e f de treaba si eu am fost pe la el, poti pune mana (chiar si mai mult :lol: ) pe orice bolo de acolo, dar iti spun sigur ca tot la Energhia TX te vei opri :P cumpara acest bat si nu vei regreta ! lasa dreaq baracuda sau caracuda sau cum le-o zice :shock:
unde are depozitul domnul moroiu....are si desfacere acolo???...e importator trabucco?...m-ar intresa un bat de spin dar as vrea sa pun mana pe mai multe...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 23 Ian 2010, 13:44 
eu pescuiesc cu un evanon de sapte metri de la maver. ce mai, e mercedes batul! degeaba vei tine in mana vreun bat, indiferent cum se numeste el si cine-l produce, ca tot nu te va convinge in totalitate referitor la ceea ce poate pana nu-l folosesti. evident, nimeni nu-ti va da sa incerci vreun bat iar ulterior sa-l duci inapoi insa poti evita acest pas daca-l vezi la cineva care-l foloseste in directia care te intereseaza, in cazul de fata pescuitul scobarului. omule, daca te tine instalatia ia-ti un evanon!


Sus
  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dar de acest trabbi ce spuneti merita luat ?
MesajScris: 23 Ian 2010, 17:10 
Neconectat

Membru din: 05 Dec 2009, 18:17
Mesaje: 211
Localitate: Sibiu
Ptr. powerpro : nu vreau sa gresesc dar ultima oara cand am fost la Brasov, nu vindea la bucata ci doar firmelor de profil. Dar ca sa nu bati drumul de pomana intra pe site si ai acolo nr.lui de telefon. Poate va intelegeti. Eu merg cu un prieten care are magazin. Numai bine. In privinta mesajului cu privire la Evanon cred ca e un bat bun dar trebuie sa-mi ajustez bugetul serios ptr. el. Multumesc oricum.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.092s | 11 Queries | GZIP : Off ]