Pescuit Stationar

Acum este 17 Iun 2024, 07:51

Ora este UTC [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 43 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 09:23 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 12:12
Mesaje: 127
De la ce ati plecat si unde ati ajuns...Nu exista topic pe forumul asta sa nu sfirseasca in derizoriu...Va intreaba omul despre nada Rameau...ce-i raspundeti? Nu de alta dar mai sint si altii interesati sa auda parerile Dumneavoastra...dar se vede treaba ca nu va intereseaza decit sa va platiti niste polite, prietenesti, tot forumul este "infestat" de apelative zoologice...Mai spuneti si ceva de pescuit, ca daca n-ar fi cele citeva filmulete cu unii dintre Dumneavoastra as zice ca am intrat pe un forum de casting pentru comedii...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 09:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
la primele mele concursuri,acum 14 ani,la orsova erau ele atunci am pescuit cu nada rameau,este o nada care are un miros sobru dar una de calitate,singura problema este sa stii sa o combini,e destul de scumpa si nu cred ca cineva se risca sa faca experiente,ca asa e deocamdata la noi in romania,banuu are un rol important.
ps.are un miros total diferit de celelalte nazi...


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 09:30 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 12:12
Mesaje: 127
Multumim


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 10:13 
Neconectat

Membru din: 28 Oct 2009, 06:55
Mesaje: 823
Localitate: Brasov
fishermanVN scrie:
De la ce ati plecat si unde ati ajuns...Nu exista topic pe forumul asta sa nu sfirseasca in derizoriu...Va intreaba omul despre nada Rameau...ce-i raspundeti? Nu de alta dar mai sint si altii interesati sa auda parerile Dumneavoastra...dar se vede treaba ca nu va intereseaza decit sa va platiti niste polite, prietenesti, tot forumul este "infestat" de apelative zoologice...Mai spuneti si ceva de pescuit, ca daca n-ar fi cele citeva filmulete cu unii dintre Dumneavoastra as zice ca am intrat pe un forum de casting pentru comedii...


Forumul acesta este atipic si poate asta se si vrea,nu sunt avocatul lui dar de la aparitie toata lumea a fost avertizata despre ce e vorba aici,.................
http://www.pescuitstationar.ro/forum/viewtopic.php?f=2&t=30


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 11:11 
Neconectat

Membru din: 01 Dec 2009, 12:12
Mesaje: 127
Pai da...si celalalt forum(de pe AVP)ajunsese atipic...si am crezut ca aici invatam ceva...pina la urma in ce consta atipicul, ca nu m-am prins? E un forum atipic despre pescuit sau despre bascalie? N-am putut sa citesc un topic despre o nada, un cirlig, o pluta, o tehnica...nimic...iar daca noi, astia care nu sintem in cercul vostru, daca avem nedumeriri ,sintem imediat taxati...luati in bascalie...ma rog...pina la urma stie cineva ceva despre nada Rameau(particularitati, granulometrie, gama coloristica, adresabilitate)?


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 12:49 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 18:15
Mesaje: 442
daca ai citit despre noi,prin topicurile astea,cred ca ai observat ca nimeni nu foloseste nada asta....cel mult poti veni tu cu amanunte despre ea....noi ,mai un top mix ,mai un trabucco,mai amarasteni :twisted:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 12:52 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
bogdanpesc scrie:
daca ai citit despre noi,prin topicurile astea,cred ca ai observat ca nimeni nu foloseste nada asta....cel mult poti veni tu cu amanunte despre ea....noi ,mai un top mix ,mai un trabucco,mai amarasteni :twisted:



repede uiti de nada pe care o folosesti tu...sa-ti aduc aminte....99la suta SEEENNNSSSAAASSSS ;)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 13:02 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
fishermanVN scrie:
Pai da...si celalalt forum(de pe AVP)ajunsese atipic...si am crezut ca aici invatam ceva...pina la urma in ce consta atipicul, ca nu m-am prins? E un forum atipic despre pescuit sau despre bascalie? N-am putut sa citesc un topic despre o nada, un cirlig, o pluta, o tehnica...nimic...iar daca noi, astia care nu sintem in cercul vostru, daca avem nedumeriri ,sintem imediat taxati...luati in bascalie...ma rog...pina la urma stie cineva ceva despre nada Rameau(particularitati, granulometrie, gama coloristica, adresabilitate)?


domnule fisherman,daca ati citit sau urmarit discutiile noastre de-a lungul timpului cred ca am fost seriosi ori de cate ori am fost intrebati ceva(cu mici scapari)si asa avem o viata cum o avem ,ideea era sa glumim sa radem unul de celalat intre noi cei care ne cunoastem,sa mai iesim din monotonia si stresul zilnic,imi cer scuze in numele baietilor daca am intrecut un pic masura,
toate bune.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 13:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2009, 18:15
Mesaje: 442
adi petrisor scrie:
bogdanpesc scrie:
daca ai citit despre noi,prin topicurile astea,cred ca ai observat ca nimeni nu foloseste nada asta....cel mult poti veni tu cu amanunte despre ea....noi ,mai un top mix ,mai un trabucco,mai amarasteni :twisted:



repede uiti de nada pe care o folosesti tu...sa-ti aduc aminte....99la suta SEEENNNSSSAAASSSS ;)


prefer sa nu-mi mai aduc aminte de numele asta....am incasat prea multa dezamagire


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marca RAMEAU
MesajScris: 11 Ian 2010, 13:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 26 Oct 2009, 07:50
Mesaje: 2829
bogdanpesc scrie:
adi petrisor scrie:
bogdanpesc scrie:
daca ai citit despre noi,prin topicurile astea,cred ca ai observat ca nimeni nu foloseste nada asta....cel mult poti veni tu cu amanunte despre ea....noi ,mai un top mix ,mai un trabucco,mai amarasteni :twisted:



repede uiti de nada pe care o folosesti tu...sa-ti aduc aminte....99la suta SEEENNNSSSAAASSSS ;)


prefer sa nu-mi mai aduc aminte de numele asta....am incasat prea multa dezamagire


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 43 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Niciun utilizator înregistrat


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.085s | 11 Queries | GZIP : Off ]